Reklam vermek için [email protected]

World of Warcraft Classic: Thunder Bluff'a Nasıl Gidilir?

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,116
Mesajlar
52,804
Reaksiyon Skoru
8,626
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 23 Gün
Online Süresi
135d 17h 30m
MmoLira
18,751
DevLira
466
Takipçiler
185

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

003.jpgq50fitcropw960h500dpr1.jpgWorld of Warcraft Classic , birçok insanıntüm zamanların en iyi MMORPG'si olduğuna inandığı şeye bir geri dönüş. Her gün sunuculara giriş yapan (ve kuyruğa giren) binlerce insanla, uzun süredir kayıp vanilyalı WoW günleri için bir ton nostalji var. World of Warcraft Classic, orijinal 2004 oyununa olabildiğince yakındır ve bu, dijital mezarlarından hayata dönen bir ton 15 yaşındaki karakter ve lonca olduğu anlamına gelir. Ancak tüm eğlencenin yanı sıra, her şeyin 2019 WoW'da olduğu kadar kolay olmadığı gerçeği de geldi. Oyuncular sadece eski, yavaş yolu seviyelendirmek zorunda değiller, aynı zamanda çok fazla yürüyüş yapmak zorundalar.

Eski manzaralı World of Warcraft Classic yolları hafıza şeridinde seyahat etmek için harika olsa da, kimse kaybolmak istemez; bir yere varmak zaten bir ton oyun zamanını alıyor! Düşük seviyeli başlangıç alanlarından Horde dünyasının kültürel ve ekonomik merkez üssü olan Tauren şehri Thunder Bluff'a Tauren Horde olmayan bir karakter edinmenize yardımcı olacak hızlı bir kılavuz.

Vanilla'ya TBC Classic eklendiğinden, bu makalenin bu yeni değişiklikleri yansıtması için birkaç güncellemeye ihtiyacı vardı. Serinin kıdemli oyuncuları, toprakları tam olarak nasıl geçeceklerini ve Thunder Bluff'a nasıl ulaşacaklarını muhtemelen daha iyi biliyorlar, ancak seriye yeni başlayan oyuncular kendilerini biraz zorlanırken bulabilirler. Herkese TBC Classic ve ileriye giden yol hakkında yeterli bilgi vermek için, bu spoiler içermeyen kılavuz bir kez daha verildi ve daha iyi anlaşılması için daha fazla bilgi ile dolduruldu.

Thunderbluff.jpgq50fitcropw740h370dpr1.jpg


World Of Warcraft Classic'te Thunder Bluff'a Nasıl Ulaşılır?

Immortals, Thunder Bluff'a ulaşmak için en uzun rotaya sahiptir. Önce denizi geçmeleri gerekecek, bu yüzden oyuncuların güneye Undercity'ye giden yollarını bulmaları gerekecek. İçeri girdikten sonra zeplin kulesinin girişinden kuzeye gidin. Kulenin batı tarafındaki zeplin, orkların ve trollerin başlangıç bölgesi olan Durotar'daki Orgrimmar'ın zeplindir.

001.jpgq50fitcropw740h370dpr1.jpgOrklar ve troller Durotar'da başlar, ancak ya güneyde (troller) ya da tam ortada (orklar) başlarlar. Eğer bir oyuncu Undead ise, Orgrimmar'dan güneye, Razor Hill'e gitmeleri gerekir. Troller oraya ulaşmak için kuzeye gitmek zorunda kalırken, Orklar zaten orada olacak. Şimdi bol bol yürümek için. Bir oyuncu gerçekten aklına koyarsa , yol boyunca biraz WoW Classic altın ve seviye yapabilir.

ThunderbluffWallpaper.jpgq50fitcropw740h370dpr1.jpg


Thunder Bluff

Herkes Razor Hill'e girdikten sonra batıya gitme zamanı. Razor Tepesi'nin batısındaki yol, Southfury Nehri'ni geçen tek köprüdür. Far Watch Post'a çarptığınızda, Crossroads'a doğru güneybatı yolunu takip edin. Bu alan 10-20'lik bir bölgedir, bu nedenle düşük seviyeli karakterler, çetelerden kaçınmak veya kendi WoW Classic loncanızı yapmak ve birkaç arkadaş getirmek için ellerinden geleni yapmalıdır . Güney yolu, oyuncuları doğrudan Camp Taurajo'ya götürmeli. Bu, oyuncuların geçeceği en tehlikeli alandır, bu yüzden ilerlemeyi mahvedecek 20. seviye düşmanlara karşı dikkatli olun. Taurajo'dan sağa dönün ve dağların üzerinden batıya gidin.

002.jpgq50fitcropw740h370dpr1.jpg


Mulgore'a Hoş Geldiniz

Buradaki yaratıklar 1-10 aralığında, bu yüzden aşırı güçlü bir mafya tarafından mahvolma konusunda fazla endişelenme. Bloodhoof Köyü'ne ve ardından Stonebull Gölü'ne ulaşmak için yol boyunca kuzeybatıya doğru yürüyün. Yol, doğrudan Thunder Bluff'a giden tek yol olan asansörlere gitmelidir. Oyuncular gelir gelmez uçuş ustasını bulmak isteyeceklerdir. Kimse o uzun yürüyüşü iki kez yapmak istemez!


WorldOfWarcraftThunderbluff.jpgq50fitcropw740h370dpr1.jpg


TBC Classic'te Thunder Bluff'a Nasıl Gidilir?

Neyse ki Thunder Bluff'a nasıl ulaşılacağını arayan oyuncular için temel yarışlar için pek bir şey değişmedi. Ancak TBC Classic'te iki yeni ırk var ve bunlardan biri Horde: Blood Elfler. Onlar için oyuncular Undercity'ye gitmek için Silvermoon City'deki Sunfury Spire'daki ulaşım noktasını kullanabilirler . Bundan sonra, Undead ile aynı rotayı takip edebilirler.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,014
Mesajlar
4,457
Reaksiyon Skoru
1,712
Altın Konu
316
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 7 Gün
Online Süresi
103d 11h 8m
MmoLira
2,929
DevLira
12
Takipçiler
12
Paylaşım için teşekkürler
 

Fauda

Moderatör
Moderator
Ayın Yönetici
Admin
Katılım
27 Haz 2021
Konular
887
Mesajlar
2,670
Reaksiyon Skoru
1,235
Altın Konu
58
Başarım Puanı
234
TM Yaşı
7 Ay
Online Süresi
29d 14h 13m
MmoLira
875
DevLira
12
Takipçiler
2
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst