Reklam vermek için [email protected]

Warzone yönetmeni: 'Hileciler hayatımdaki en iyi işi mahvediyor'

EfecanTuncbilek

We Rise Turkmmo <3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Konular
5,233
Reaksiyon Skoru
3,695
Altın Konu
634
Başarım Puanı
424
TM Yaşı
2 Yıl 10 Ay 10 Gün
Online Süresi
147d 8h 44m
MmoLira
15,655
DevLira
294
Takipçiler
33

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

"Hileler güvenlik ekibimiz tarafından hallediliyor" dedi. "Ama şunu söylemeliyim ki, raporlama araçlarımız var, bir sürü insanı yasaklıyoruz ve hiç kimse hile yapanlardan bizden daha fazla nefret etmiyor. Bu içeriği oyuncular için yapıyoruz ve bunun oyununuzu mahvetmesine üzülseniz de, hayatımda yaptığım en iyi işlerden bazılarını mahvettikleri için ben de üzgünüm."

Hodge: "Bu oyunu, oyuncular için hazırladım ve takımdaki herkesin böyle hissettiğini biliyorum" diye devam etti. "Kalbimizi bu oyuna koyduk, 100 milyon oyuncumuz var, bir yıl oldu, bu çok büyük bir aşama ve şimdiye kadar yaptığımız en iyi işlerden bazılarını hilecilerin gelip mahvetmesi herkesten çok bizi rahatsız ediyor. Güvenlik ekibinin üstesinden geldiğini ve sürekli olarak güncellemeler yapacaklarını biliyorum."

image3e11552071ad0d64.png

Activision Şubat ayında yaptığı açıklamada "aimbot, wallhack, trainer, stat hack ve texture hack" gibi birçok üçüncü parti yazılım da dahil olmak üzere 7/24 hileleri belirlemek ve bunlarla mücadele etmek için kaynak ayırdığını söylemişti. O zamandan beri şirket, hilecilere karşı yedi büyün ban dalgası yaptı. Son olarak 13 Nisan'da lansmandan bu yana toplamda 475.000'den fazla yasaklama yapıldığını söyledi.​

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Konular
1,018
Reaksiyon Skoru
1,749
Altın Konu
343
Başarım Puanı
259
TM Yaşı
9 Ay 12 Gün
Online Süresi
105d 15h 38m
MmoLira
3,009
DevLira
12
Takipçiler
12
Paylaşım için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)