Reklam vermek için [email protected]

Sniper Ghost Warrior Contracts Rehberi

Replicant

Co Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,885
Mesajlar
57,379
Reaksiyon Skoru
15,499
Altın Konu
424
Başarım Puanı
686
TM Yaşı
12 Yıl 6 Ay 26 Gün
Online Süresi
248d 20h 46m
MmoLira
23,358
DevLira
595
Takipçiler
256

LordMt2 | 1-127 Level ve Bol Dönüşümlü Yapısı ile 02 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’da Açılıyor. Sende Bu Heyecana Ortak Ol !

980_438251239.jpg

Sniper: Ghost Warrior Contracts oyun rehberi, Polonya CI Games stüdyosu tarafından geliştirilen yeni video oyununun tüm özelliklerini açıklayan kapsamlı bir rehber kitaptır. Kılavuzda, pratik ipuçları ve tüm oyun mekaniğinin detaylı açıklamasını bulacaksınız.Düşmanlar ile nasıl mücadele edeceğinizi, görevleri nasıl tamamlayacağınızı ve sözleşmelerin yanı sıra haritayı etkin bir şekilde keşif edeceksiniz. Ayrıca kılavuz, maceranızın başlangıcında size yardımcı olacak başlangıç ipuçlarını içerir. Mevcut beceriler ve yeteneklerle ilgili tavsiyelerle birlikte karakter geliştirme sistemini açıklıyoruz. Rehberimizin önemli bir bölümü, tam bir adım adım açıklamalı kılavuzdur.
Tüm ana ve yan görevlerin bir açıklamasının yanı sıra çeşitli görevler sırasında veya arasında gerçekleştirilebilecek sözleşmelerin açıklamasınıda içerir. Görevleri verimli bir şekilde tamamlamak için yapmanız gerekenler hakkında tavsiye hazırladık. Ek olarak, kılavuzumuzun özel bölümlerinde, onları bulmanıza yardımcı olabilecek ekran görüntüleriyle zenginleştirilmiş koleksiyon parçaları hakkında bilgi veriyoruz.

Sniper: Ghost Warrior Contracts , Polonya CI Games stüdyosu tarafından geliştirilen Sniper: Ghost Warrior serisinin dördüncü bölümüdür . Bu kez oyuncular, daha fazla hedefin ortadan kaldırılması gereken Sibirya'ya gönderilir. Oyunun oynanışı, serinin önceki bölümlerinden farklı değil.Burada hala klasik FPS'nin ana alanı olan dinamik aksiyon için yer yok. Oyuncu, belirli hedefleri ortadan kaldırma göreviyle düşman bölgesine giren keskin nişancı rolünü üstlenir. Kahraman kendi başına düşman gruplarını öldüremez, bu nedenle oyun gizli aksiyonlara odaklanır. Düşman askerlerini sessizce ortadan kaldırmanız gerekecek. Serinin yeni bölümü bir öncekinden farklı, çünkü burda açık dünya özelliği deaktif edildi. Serbest dolaşım yerine, belirli hedefler ve hedeflerle sınırlı doğrusal seviyeleri tamamlamanız gerekecek.
Serideki saf bir yenilik, sözleşme sistemidir, ana görevler sırasında üstlenilebilecek ek görevlere katılmanıza izin verir.
Oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modları var.

 • İyi bir başlangıç için 10 değerli ipucu
 • Düşman sizi tespit ederse ne yapmalı?
 • Oyunda açık bir dünya var mı?
 • Oyunun çok oyunculu modu var mı?
 • Düşmanların üzerindeki izler neden kaybolur?
 • Drone neden aniden çalışmayı bırakıyor?
 • Neden hedefi vuramıyorum?
 • Oyunda herhangi bir başarı veya kupa var mı?İyi bir başlangıç için 10 değerli ipucu


603944375.jpg

Her zaman düşmanlarınızı olabildiğince uzakta tutmaya çalışın.
Sniper: Ghost Warrior Contracts oynanması en kolay oyun değildir, bu yüzden oyunun dünyasına girmenize yardımcı olacak bir başlangıç ipuçları listesi hazırladık:

 1. Düşmanları belli bir mesafeden yok edin - ana karakter bir keskin nişancıdır ve ana silahı, hedefe olan mesafe arttıkça etkinlik kazanan bir keskin nişancı tüfeğidir.
 2. Tespit edilmeyin - çoğu durumda bu bir alarmı tetikler ve oyuncunun karakteri düşmanlardan alınan hasara karşı çok dirençli değildir.
 3. Düşmanlarınızı sessizce indirin - uygun bir yer seçin, bölgeyi dürbünle keşfedin ve hiç kimsenin cesedi keşfetmemesi için hedefleri ortadan kaldırın.
 4. Yakın dövüşte düşmanları ortadan kaldırın ve mümkünse onları sorgulayın . Bir hedefe yaklaştığınızda, onu bir alt etme (yakın dövüş saldırısı) ile ortadan kaldırabileceksiniz. Ek olarak, bir düşmana arkadan yaklaşırsanız, hedefinizi sorgulayabilirsiniz - bu, örneğin yakındaki düşmanların keşfedilmesiyle sonuçlanabilir.
 5. Bir keskin nişancı tüfeğinden nasıl ateş edileceğini öğrenin - eğitim aşamasını birkaç kez tekrar etmeye değer. Atış mekaniği bu kılavuzun ayrı bir bölümünde anlatılmıştır.
 6. HER ZAMAN düşmanın kafasına ateş edin - kafadan vuruşlar çoğu düşmanı tek kurşunla öldürür. Düşmanlarınızın gövdeye üç atışa kadar dayanabileceğini unutmayın!
 7. Düşman kuvvetlerinin gözünden cesetleri çıkarın . Mümkünse, ölü düşman bedenlerini çalılar gibi daha gizli yerlere taşımaya çalışın - bu, düşmanın düşmüş bir yoldaş bulma şansını azaltacaktır (bu tür olaylar bir alarmı tetikleyebilir).
 8. Keskin nişancı tüfekleri için özel cephane kullanın - bunlar size mesafenin etkisini ve rüzgar kuvvetini görmezden gelmek gibi çeşitli ek etkiler sağlayabilir. Başka bir örnek olarak, bir örtünün arkasında saklanan düşmanları vurabilirsiniz.
 9. Maske Modunu Kullan - bu mod oyunun başında açılır ve yağmalanabilir cesetler veya toplanabilecek öğeler gibi çeşitli öğeleri veya ilgi çekici nesneleri bulmanıza yardımcı olur.
 10. Kahramanınızı geliştirin - geliştirme sürecinin bir parçası olarak yeni silahlar satın alabilir ve karakterinizin savaş alanındaki performansını artırmak için yeni özel yeteneklerin kilidini açabilirsiniz.

Düşman sizi tespit ederse ne yapmalı?


603944390.jpg

Bu tür kapları düşmandan saklanmak için kullanabilirsiniz.
Düşmanınız tarafından fark edildiyseniz ve izini sürdüyseniz, iki seçeneğiniz vardır. İlk seçenek, bölgedeki tüm düşman birimlerini ortadan kaldırmaktır - bunu yaptığınızda durum sakinleşecektir (sizi arayan herhangi bir düşman birimi olmayacaktır). İkinci seçenek basitçe kaçmaktır - bazen birkaç on metre uzaklaşmak ve / veya çalılar veya özel sandıklarda saklanmak daha iyidir. Düşmanlar bir süre sonra seni kovalamayı bırakacak. Bundan sonra, saklandığınız yerden kurtulabileceksiniz.


Oyunda açık bir dünya var mı?


603944406.jpg

Oyundaki her harita kapalı bir konumdur.
Sniper: Ghost Warrior Contracts , önceki bölümden farklı olarak - Sniper: Ghost Warrior 3 , açık bir dünyaya sahip değildir. Bunun yerine, oyunculara 5 büyük konum sağlandı. Her konum benzersiz sözleşmeler, zorluklar ve koleksiyonlar sunar.


Oyunun çok oyunculu modu var mı?


Oyunun piyasaya sürüldüğü tarihte (22 Kasım 2019), başlığın herhangi bir çok oyunculu modu yoktu. Ancak CI Games'in geliştiricileri, önümüzdeki güncellemede bu modun Aralık 2019'da yayınlanacağını duyurdu.


Düşmanların üzerindeki izler neden kaybolur?


603944421.jpg

Ekran görüntüsünde düşmanın karıştırıcısını görebilirsiniz - kırmızı kare ise cihazı kapatmak için çekilmesi gereken kontrol panelinin konumunu gösterir.
Oyun sırasında dürbünle, maske modunda veya drone'unuzla sürekli olarak düşmanları işaretleyeceksiniz. Ancak bazı yerlerde, düşmanlar üzerindeki izleriniz sadece birkaç saniye sonra kaybolacaktır. Bu, düşmanın bir sinyal bozucu yerleştirdiği anlamına gelir - bölgedeki düşmanların işaretlerini "kaldıracak" bir cihaz. Efekti etkisiz hale getirmek için, sinyal bozucuyu yok etmeniz gerekecek - sadece yan tarafında bulunan kontrol panelinden ateş etmeniz gerekiyor.


Drone neden aniden çalışmayı bırakıyor?


603944437.jpg

Düşmanların kullandığı sinyal bozucular da drone'nuz üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olacaktır.
Askerlerde kaybolan işaretçilerde olduğu gibi, düşman farklı tipte bir sinyal bozucu da yerleştirebilir. Drone'nuzu olumsuz etkiler. Uzun mesafeden cihaza müdahale ederek görüntüyü bozar ve cihazın kullanımını engeller. Bununla birlikte, sinyal bozucuya yaklaşırsanız, drone sadece hasar görecek, onu kapatacak ve tekrar kullanılmadan önce sizi bir süre beklemeye zorlayacaktır. Bununla ilgili yapabileceğiniz hiçbir şey yok - bu tür bir karıştırıcı hiçbir şekilde devre dışı bırakılamaz.


Neden hedefi vuramıyorum?


603944453.jpg

Uzaktaki bir düşmana nişan alırken, merminin hedefine ulaşması için artı işaretini doğru şekilde ayarlamanız gerekir.
Birkaç yüz metre ötedeki bir düşmana ateş ediyorsanız ve ona vuramazsanız, muhtemelen silahın görüşünü yanlış ayarlamışsınızdır. Mermi hem hedefe olan mesafeden (yerçekimine bağlı olarak düşeceği için) hem de rüzgardan (merminin yörüngesinin değişmesine neden olur ) etkilenir . Çekim süreci, bu kılavuzun ayrı bir bölümünde ayrıntılı olarak anlatılmıştır.


Oyunda herhangi bir başarı veya kupa var mı?

Evet, Sniper: Ghost Warrior Contracts'ın toplam 40 başarımı / ödülü vardır. Başarılar / kupalar tüm platformlarda mevcuttur.
PC, PlayStation 4 ve Xbox One.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Video Oyunu

 • tür: Aksiyon
 • geliştirici: CI Games / City Interactive
 • yayıncı: CI Games / City Interactive
 • platform: PC, XONE, PS4
 

GUNNERIUS

Bugün, hayatınızın geri kalanının ilk günüdür.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
10 Ocak 2009
Konular
1,824
Mesajlar
5,522
Reaksiyon Skoru
2,057
Altın Konu
592
Başarım Puanı
354
Yaş
30
TM Yaşı
13 Yıl 10 Ay 23 Gün
Online Süresi
78d 7h 48m
MmoLira
4,275
DevLira
27
Takipçiler
19
Paylaşım için teşekkürler.
 

EfecanTuncbilek

We Rise Turkmmo <3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Grafiker
Katılım
24 Mar 2019
Konular
5,514
Mesajlar
10,979
Reaksiyon Skoru
4,637
Altın Konu
634
Başarım Puanı
454
TM Yaşı
3 Yıl 8 Ay 8 Gün
Online Süresi
168d 6h 27m
MmoLira
17,086
DevLira
294
Takipçiler
38
Paylaşım için teşekkürler.
 

Licymnius

Level 6
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Uzman
Katılım
29 Kas 2020
Konular
87
Mesajlar
1,373
Reaksiyon Skoru
696
Altın Konu
38
Başarım Puanı
166
TM Yaşı
1 Yıl 12 Ay 2 Gün
Online Süresi
47d 5h 18m
MmoLira
2,885
DevLira
10
Takipçiler
10
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst