Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Mucizeler biraz zaman alır!

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Mucizeler biraz zaman alır!

Geldiği ilk günden beri takımı disipline sokmaya çalışan Bülent Korkmaz, koyduğu kanunlarla Florya´da oyunculara zor günler yaşatıyor!
Alışmaya çalışıyorlar
Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Skibbe’nin gönderilmesiyle Aslan’ın başına geçtikten sonra uyguladığı prensiplerinden, takımı UEFA’dan elenip, lig yarışında da ağır yara almasına rağmen taviz vermiyor. Korkmaz’ın koyduğu kanunlar, sezon başından beri süregelen rahatlık nedeniyle Sarı-Kırmızılı oyuncuları bir hayli zorlarken, futbolcular bu yeni düzene alışmaya çalışıyor. Genç hoca, başarıya giden yolun mutlak disiplinden geçtiğini düşünüyor.
Skibbe’nin tam tersi!
Bülent Korkmaz, her sabah 6.30’da kalkıp, 7.15’te tesislere gidiyor. Tesiste kalan tüm futbolcuları saat 9.00’da kahvaltıya hazır görmek istiyor. Kendi evinde kalan oyuncuların da idmandan 1 saat önce Florya’da olmaları gerekiyor. Yemeklerde, toplantılarda, Skibbe döneminin aksine cep telefonuyla konuşmak yasak. Eskisi gibi odalarda tek kişi kalmak yok, herkes bir oda arkadaşıyla kalmak zorunda. Korkmaz, gençlerin de tesislerde kalmasını istiyor.
27.03.2009
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst