• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Eski patch ile hile(Simdilik bir fikir)

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,655
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINarkadaslar bende biliyorum yeni patch geldi hileler gitti 1 kaç tane hile buldular ben anlamadım pek ama bi fikir geldi bazı eksiklikler gerekçesiyle deneyemedım. konumuza geçelim.

eski patchda hile wardı bazılarımızın eski patchı wardır mutlaka simdi o patchı güvenli bir yerde tutun hepsini silin eski olanların patch harıcınde yeniden m2 yi indirin. bu sefer yeni patch la iyleştirme yapın eski patchı olursa multi hack 1.84 fln kullanarak hile yapabilirsiniz.


BU BİR FIKIRDIR DENENMEMISTIR. OLMAMASI HALINDA SUC ATMAYINIZ KÜFÜRDE ETMEYINIZ. :)

ESKI PATCHI OLANLAR DENESIN.
 
Üst