Reklam vermek için [email protected]

Bilişim Önerisi Alabilir miyim ?

Mezuhost

Level 3
Vergi
TM Üye
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
16
Altın Konu
0
Başarım Puanı
77
MmoLira
725
DevLira
0
Takipçiler
2
Gerekli dönüşü özel mesaj yolu ile yaptık.

80dfatih

Level 4
TM Üye
Konular
50
Reaksiyon Skoru
18
Altın Konu
0
Başarım Puanı
125
MmoLira
222
DevLira
0
Takipçiler
2
Yani benim anladığım kadarı ile hemen hemen tanıdık bilişimlerde müşteri memnuniyeti sıfır diyebilirim. Yani açıklamak gerekirse;

a) Sunucuyu alırsın 1 saatde teslim ederler. 2 günde teslim ederler. not: 3 yada 4 gün olanlarda var.
b) Sunucuyu alırsın Destek atarsın sabaha kadar beklersin bişey yazsın diye, bunun adı ölü uyandırma
c) Sunucuyu alırsın Paranı yatırırsın seni enğellerler. Uğraşırsın
d) Sunucuyu alırsın Oyunu açarsın ücretsiz filesleri hepsi hatali ama görsen leke sürdürmezler
e) Sunucuyu alırsın Oyuna tam giriş yaparsın reklam verirsin ama rootlar düşer kapanır oyun extra para isterler
f ) Sunucuyu alırsın Tam her şeyi yaptık reklamı verdik turkmmo ya ne bilim tüm ücretli yerlere files hatasız güzel oyun lagsız güzel makinada hata bir çıkar battın demektir.

Eğer bir bilişim hizmeti arıyorsan, allah yar ve yardımcın olsun. İnşallah karşına adam gibi adamlar çıkar. 2 bilişim ile çalışıyorum isim vermek istemiyorum yaka sirke sirke düğmeler koptu. Bende arıyorum.

Bu arkadaşın yazdıklarının %100 doğru olması saklı kalmak üzere...
Büyükwebi öneririm.

Kias

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
9
Reaksiyon Skoru
24
Altın Konu
0
Başarım Puanı
62
MmoLira
98
DevLira
0
Takipçiler
0
Son bilişim ile çalışıyorum. Eğer buda olmazsa saten yarış hayatımı bitircem. Büyükweb ile 5 yada 6 sene önce çalışmıştık. Neler değişti neleri yükselttiler bilğim yok ama neden olmasın sayğılarımla.

blacklistt

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
10
Altın Konu
0
Başarım Puanı
22
MmoLira
111
DevLira
0
Takipçiler
0
irispanel.com tavsiye ederim. satış sonrası kesintisiz hizmet vermekteler discord üzerinden sesli olarak.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)