Reklam vermek için [email protected]

Bilişim Önerisi Alabilir miyim ?

Kias

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
9
Reaksiyon Skoru
24
Altın Konu
0
Başarım Puanı
62
MmoLira
98
DevLira
0
Takipçiler
0
Yani benim anladığım kadarı ile hemen hemen tanıdık bilişimlerde müşteri memnuniyeti sıfır diyebilirim. Yani açıklamak gerekirse;

a) Sunucuyu alırsın 1 saatde teslim ederler. 2 günde teslim ederler. not: 3 yada 4 gün olanlarda var.
b) Sunucuyu alırsın Destek atarsın sabaha kadar beklersin bişey yazsın diye, bunun adı ölü uyandırma
c) Sunucuyu alırsın Paranı yatırırsın seni enğellerler. Uğraşırsın
d) Sunucuyu alırsın Oyunu açarsın ücretsiz filesleri hepsi hatali ama görsen leke sürdürmezler
e) Sunucuyu alırsın Oyuna tam giriş yaparsın reklam verirsin ama rootlar düşer kapanır oyun extra para isterler
f ) Sunucuyu alırsın Tam her şeyi yaptık reklamı verdik turkmmo ya ne bilim tüm ücretli yerlere files hatasız güzel oyun lagsız güzel makinada hata bir çıkar battın demektir.

Eğer bir bilişim hizmeti arıyorsan, allah yar ve yardımcın olsun. İnşallah karşına adam gibi adamlar çıkar. 2 bilişim ile çalışıyorum isim vermek istemiyorum yaka sirke sirke düğmeler koptu. Bende arıyorum.

Timeofcut

Level 7
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
88
Reaksiyon Skoru
294
Altın Konu
0
Başarım Puanı
140
MmoLira
56
DevLira
12
Takipçiler
11
@Mezuhost kendileri gereken referansları size yazar daha işin hakkını veren bilişimdir

Kias

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
9
Reaksiyon Skoru
24
Altın Konu
0
Başarım Puanı
62
MmoLira
98
DevLira
0
Takipçiler
0
@Mezuhost @Timeofcut aracılığı ile bu konu hakkında pm bekliyorum.

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Konular
281
Reaksiyon Skoru
718
Altın Konu
3
Başarım Puanı
202
MmoLira
2,785
DevLira
45
Takipçiler
36
hmm senin filesi buraya satmıştın değil mi şimdi beraber çalışıyorsunuz anlaşılan. Senin filesi alacaksa buradan 300 online kasan bir filesinle adamlara yazık olur önce filesini optimize et kasmasına bir çözüm bul öneride bulunup da oradan milleti mağdur etme.
Ne saçlamıyorsun sen kendi çöp filesinlemi karıştırıyorsun bizim filesleri
benimle muhattap olabilcek seviyede değilsin sen işine bak . bulaşma bana sonun iyi olmza

pesege

Ryzen Games™
Fahri Üye
Konular
165
Reaksiyon Skoru
1,087
Altın Konu
1
Başarım Puanı
229
MmoLira
2,065
DevLira
36
Takipçiler
26
Metin2 Bilişim Önerisi Alabilir miyim ? Sağlam Bilişim Lazm
piyasada sağlam referansı olan yerlere bak forumda bir cok firma var sağlam referans sahibi yerlere bak tek önerim bu birde işin ucuzuna kacma 3 kuruşa 5 köfte hesabı yaparsan hiç bir şekilde tat alamazsın cok aciz olursun.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)