Reklam vermek için [email protected]

Türkiye bu kareyi unutmadı! Eski bakan kendini böyle savundu…

Yakuber

Bahane değil , çözüm yolu üret!
Fahri Üye
Katılım
10 Ocak 2015
Konular
4,494
Mesajlar
23,067
Reaksiyon Skoru
7,182
Altın Konu
60
Başarım Puanı
462
Yaş
25
TM Yaşı
7 Yıl 16 Gün
Online Süresi
25d 23h 25m
MmoLira
242
DevLira
0
Takipçiler
60

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

2013'deki rüşvet ve yolsuzluk soruşturması sonra istifa eden eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, sosyal medya hesabından 'haram mal' ve 'itibar' öğütleri verdi. Kendisine yıllar önce kanser hastası Dilek Özçelik'le yaşadığı diyalog hatırlatılan Bayraktar, genç kızla ilgilendiğini, içinin rahat ve dünyada en mutlu 100 insandan biri olduğunu söyledi.


Türkiye bu kareyi unutmadı! Eski bakan kendini böyle savundu…


Geçen yılın son günlerinde sosyal medya hesabından ‘manidar’ bir paylaşımda bulunan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, yine imalı ifadelere imza attı.

2013’deki 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması sonrası istifa ederek AKP’de krize yol açan Erdoğan Bayraktar, sosyal medya hesabından şu satırları kaleme aldı:

“Akrabalık haklarını gözetin, yoksula, kimsesize, yolda kalmışa yardım edin. Verecek bir şeyiniz yoksa en azından güler yüzle davranın! Eli sıkı olmayın! Ancak mallarınızı haram yollarda har vurup harman savurarak, zamanı gelince, parasız pulsuz, yurtsuz ve itibarsız kalmayın.”

Bayraktar’ın bu tweet’ini gören çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, eski bakan ile 2013 yılında ilaçlarını alamadığı için yaşadığı kötü durumu dile getiren kanser hastası Dilek Özçelik’le arasındaki diyaloğu hatırlattı.

DÜNYADAKİ EN MUTLU 100 İNSANDAN BİRİYİM

Çok sayıda gelen mesaj üzerine bir açıklama yapan Erdoğan Bayraktar, yıllar sonra kendini savundu:

– Edirne Belediyesi'nden çıktık. Dilek’in bana dediği şu: Kanser hastasıyım, ilaçlarımı alamıyorum. Ben de yanımdaki valiye talimat verdim. ‘Kızımızla ilgileneceksin’ dedim ve cebimdeki yaklaşık 3 bin lirayı verdim. Sağlık Bakanı’nı takip edeceğimi söyledim. Daha sonra parayı iade etti.

– Dilek kızımızla en samimi şekilde ilgilendim, takip ettim. O günü orada provoke edenler bilmiyorum ne durumda. Ben şu anda içim rahat, sağlıklı ve dünyada en mutlu 100 insandan biri olduğumu düşünüyorum. Tüm insanlığa sağlık ve mutluluk temenni ediyorum.

TÜRKİYE’Yİ AĞLATAN SÖZLER: BEN DİLENCİ DEĞİLİM

2013 yılında Edirne’de ziyaretlerde bulunan dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın yanına giden Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Dilek Özçelik, kanser ilaçlarının temini için yardım istedi.

Bunun üzerine Bakan Bayraktar genç kızın cebine bir miktar para koydu. Özçelik de ağlayarak “Ben dilenci değilim. İnsanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda” diye cevap verdi.

Lenf kanseriyle mücadele eden genç kız 14 Ocak 2018 günü hayatını kaybetti. 

GUNNERIUS

Bugün, hayatınızın geri kalanının ilk günüdür.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Katılım
10 Ocak 2009
Konular
1,823
Mesajlar
5,517
Reaksiyon Skoru
2,017
Altın Konu
592
Başarım Puanı
349
Yaş
29
TM Yaşı
13 Yıl 17 Gün
Online Süresi
77d 17h 51m
MmoLira
4,202
DevLira
48
Takipçiler
18
Paylaşım için teşekkürler. :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst