Reklam vermek için [email protected]

Royal Sro 110 Cap Emek server 6 Şubatta Sizlerleyiz

actioman

Level 2
Üye
Katılım
25 Eki 2009
Konular
60
Mesajlar
88
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
88
TM Yaşı
12 Yıl 2 Ay 29 Gün
Online Süresi
1d 10h 39m
MmoLira
17
DevLira
0
Takipçiler
0

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt ederHemen tıkla, aramıza katıl!

rOYAL.png

Royal Sro : 110 Cap Eu / Ch


Giriş:
Royal Sro sizlere en iyi 110 Cap l Eu/CH deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Şubat 6 ayında Açılısı player ile sorunsuz, bakımsız, lag ve delaydan uzak eşsiz bir performans sergilemiştir. Sistemsel olarak bu sezonda sizlere bazı farklı seçenekler sunmak için tekrar sizlerin karşısına çıkıyoruz. 17.01.2021
Beta Süreci
Betamız toplam 3 kademeden oluşacaktır. Betada göreceğiniz sorunları bizlere discord üzerinden bildirmeniz sonucu anlık müdahale edilir yada not alınıp bir sonraki beta aşamasında fixlenir. Sizlerin daha iyi bir server deneyimi yaşaması için lütfen beta aşamasında tüm özellikleri kullanıp server içerisinde iyi bir test aşamasından geçmenizdir.

1. Farz clean itemler ile başlangıç yapılacaktır. Clean itemlerin dengelerini test etmeniz için başlangıç +7 fb stat ile başlar.
2. Farz tüm karakterler sıfırlanıp tekrar başlayacak ve itemleri sos +7 olarak betaya devam edecektir.
3. Farz ise beta aşamasının tekrar sıfırlanıp ödüllü betanın başlamasıdır. Ödüllü betada yapılacak eventlar ile bir birinden farklı bir çok ödülü kazanabilir. Açılışta 1 adım önde olabilirsiniz.
Ödüllü Beta Etkinlikleri
Betanın 3. farzı bildiğiniz üzere ödüllü etkinlikler olacaktır. Yapacağımız ödüllü etkinlikler şunlardır;
Unique Event;
Fortress War;

Performans Güvenlik
Rekabeti üst düzey olacak bir server tabii ki rekabeti kaldıracak sunucu firmaları ve filter ile çalışmalıdır. Bizlerde sunucu tercihini OVH filter tercihimizi Ekibimiz olarak kullandık. Daha önce bir çok kez kullandığımız sunucu ve ekibimiz ile yola devam edeceğiz.

aSDoUe.png


Başlangıç Eşyaları
Kasılmanın aslında ne kadar zevkli ama bir o kadar yorucu olduğunu sizler kadar bizlerde deneyimledik ve sizlere daha hızlı rekabetin içerisinde yer almanız için bazı eşyaları başlangıçta ücretsiz çantanıza gönderdik.

Stack
Bir çok itemin stackları sizleri zor duruma soktuğunu biliyoruz. Çantanızda yer kaplamaları hiç hoş değil ^^ Bunu kolaylaştırdık ve stack ihtiyacı yaratan tüm itemlerin stacklarını yükselttik.
Max Level Ödülü
İlk 110 levele ulaşacak oyuncularımıza ödül sistemini aktif ettik. 101 olacak ilk 5 kişi notice ile bildirilecek ve ödüllerini anlık teslim alacaktır.
Ödüller;
- #1-5: 400 Silk
- #6-12: 300 Silk
- #13-20: 200 Silk
-#21-30: 100 Silk
Immortal Pack
Alchemy rate biraz zor olduğu için epey ihtiyacınız olacak en önemli stone artık pack halinde ve daha avantajlı

aCZdvb.png

Glow Swticher
Silahların parlamalarını beğenmeyenleriniz bazen oluyor peki bunun bir çözümü yok mu ? Tabii ki var bu kullanacağınız scroll ile parlamalarınızı bam başka bir hale getirebilirsiniz toplam 4 adet farklı glow ile silah parlamalarını daha estetik hale getirmek sizin elinizde


ar6Mvj.gif

Seal Of Star
Sos itemler sadece Box ve Magic Pop ile elde edilir. Örnek : Dungeon görevi sizlere 1 adet box ödülü verir. Bu box %10 şans ile sos itemi chestinize gönderir. Box içeriklerinde tüm soslar vardır. Silahları dilerseniz Magic Pop üzerinden elde etmeye çalışabilirsiniz. (Magic Pop) sadece unique, quest vb oyun içerisinden elde edilir. Silk ile satılmaz !

ar6Mvj.gif
ar9hfj.png

Magic Pop
Sadece unique droplarından ve bazı eventlardan elde edilir.


standard_1.gif


Level 1: 20 kill.
Faydaları
• 1% physical/magical damage increase.
• 1% physical/magical defense increase.
• 1% movement speed increase.
• 1 STR Increase
• 1 INT Increase


Level 2: 30 kill.
Faydaları
• 2% physical/magical damage increase.
• 2% physical/magical defense increase.
• 2% movement speed increase.
• 2 STR Increase
• 2 INT Increase


Level 3: 40 kill.
Faydaları
• 3% physical/magical damage increase.
• 3% physical/magical defense increase.
• 3% movement speed increase.
• 3 STR Increase
• 3 INT Increase


Level 4: 60 kill.
Faydaları
• 4% physical/magical damage increase.
• 4% physical/magical defense increase.
• 4% movement speed increase.
• 4 STR Increase
• 4 INT Increase


Level 5: 80 kill.
Faydaları
• 5% physical/magical damage increase.
• 5% physical/magical defense increase.
• 5% movement speed increase.
• 5 STR Increase
• 5 INT Increase.


standard.gif
Caravan
Uzun kervan yollarının aslında sıkıcı olduğunu ve rekabeti düşürdüğünü biliyoruz. Bu yüzden sistemi kervan üzerine değil etkinlikler üzerine yoğunlaştırdık. Kervan rotamız tek yol Donwhang <> Hotan

Kervan Ration
-#Rota : Donwhang <> Hotan
-#Special Rota : Bandit <> Hotan
-#Mal Alış : 80m
-#Kervan Karı : 160m
-#Special Kervan Karı : 500m
-#Thief Karı : 80m

Honor
Job modunda honor aktif edilmiştir. Rakip kill ile +1 honor point kazanabilirsiniz. Aynı karakter max 2 honor kazandırır. Honor kazanmanız için sizin ve rakibinizin en az 20 honor pointe sahip olması gerekmektedir. Job resetlerseniz tüm honor pointleriniz sıfırlanacaktır.

-#Kill Başı : +1 Honor Point Verir
-#Kesilen Karakterden : -1 Honor Point Düşer
-#Günlük Jobda Honor Limit : 40 Olarak Ayarlanmıştır.

Magical Damage
Kullanacağınız bu skill karakterinize 20% Magical Damage buff sağlayacaktır. Böylece STR olup lightning olmayan karakterlerde uniquelerde kendine parti yeri bulabilecek.
-#Magical Damage: 20%
-#Süre : 1 Dakika (Buff karakterinizde 1 dakika durur. Tekrar kullanım süresi 10 dakikadır)

Özel Job Suit Nasıl Elde Edilir ?
Galios npc üzerinden satın alabilirsiniz. Suitler sizlerden #Gold #Activity Coin #Arena Coin isteyecektir.

Job Suit Skill Nasıl Elde Edilir ?
Galios npc üzerinden 3 adet skill scroll mevcuttur bunların hepsini yada istediğinizi satın alabilirsiniz. Suitler sizlerden #Gold #Activity Coin #Arena Coin isteyecektir. Suitinizde ekli olan bir skill tekrar eklenemez. Toplam 3 skill suite entegre edilebilir.

Job Cave
Job Cave orjinal bırakılmıştır bazı serverların bu map ile oynadığını görüyoruz fakat bu küçük mapler rekabeti sağlamak yerine güçlü tarafın daha fazla güç almasını sağlıyor. Job Cave içerisinde yer alan moblar ile quest tamamlayıp ödül kazanabilirsiniz

Job Cave Unique
Standart serverlarda bu uniqueler default olarak spawn olmaktadır. Bizler bunu 2 INT 2 STR unique olarak değiştirdik. Aynı zamanda bu uniqlerden değerli droplar düşecek karakterinizi rakiplerinizden daha üst klasmana çekmenize yardımcı olacaktır.

-#Astral: 4x
-#Immortal: 4x
-#Magic Pop: 6x
-#Activity Coin: 15x
-#Silk: 6x 50Silk
-#Gift Box: 4x
-#Red Box : 4x

Uniques
Orjinal küçük uniqueler tabii ki tüm silkroad sevenlerin yakalayıp kesmeyi en sevdiği anlara şahitlik etmekte bizlerde bunların droplarını çok fazla olmasa dahi bir miktar düzenledik ve rekabetin içine dahil ettik.

-#Tiger Girl : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
-#Cerberus : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
-#Captain Ivy : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
-#Uruchi : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
-#Isyutaru : 2x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 2x Activity Coin
-#Lord Yarkan : 2x Reverse Return Scroll, 1x Astral Stone, 2x Magic Pop, 4x Activity Coin, 1x Gift Box
-#Demon Shaitan : 2x Reverse Return Scroll, 1x Immortal Stone, 2x Magic Pop, 6x Activity Coin, 1x Gift Box

Standart Unique Süreleri
Yukarıdaki tüm uniqueler #INT ve #STR olarak spawn olmaktadır. Spawn süreleri 60-75 dakika olarak ayarlanmıştır.

Job Cave Unique
Standart serverlarda bu uniqueler default olarak spawn olmaktadır. Bizler bunu 2 INT 2 STR unique olarak değiştirdik. Aynı zamanda bu uniqlerden değerli droplar düşecek karakterinizi rakiplerinizden daha üst klasmana çekmenize yardımcı olacaktır.

-#Astral: 4x
-#Immortal: 4x
-#Magic Pop: 6x
-#Activity Coin: 15x
-#Silk: 6x 50Silk
-#Gift Box: 4x
-#Red Box : 4x

Special Unique
Sadece standart uniqueler ile rekabet dönmesi düşünülemez bizlerde bunun için özel bir çok unique ekledik ve sizleri bu rekabetin içerisine davet ediyoruz.

-#Undine [STR] : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
-#Salamander [STR] : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
-#Sylph : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
-#Gnome : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)

Special Unique Süreleri
Undine Salamander Sylph Gnome uniqueleri 4-5 saatte bir spawn olmaktadır. Spawn noktaları şunlardır; Spawn noktalarına uniqueler random spawn olur sabit değildir!
-#Eye Peak
-#Brain Peak
-#Tail Peak
-#Beak Peak

Arabian Unique
Roc Mountain bölgesinde toplam 5 spawn noktası bulunur burada random spawn olurlar map üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz . Size tavsiyemiz mutlaka yanınızda 1 Force arkadaşı bulundurun ^^

-#Dark Soul : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
-#Khulood : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
-#Karkadann : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
#Thief Boss Kalia : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk

Arabian Unique Süreleri
-#Spawn Süresi : 5 ile 6 Saat arasıdır. Spawn noktası Roc Mountain

White Dagon
Donwhang teleporta özel bir odası bulunan bu unique sizlere biraz zorluk çıkartacak gibi duruyor. Spawn olduğu oda küçük ve içeride #PVP modu aktif. Fakat party ve zerk serbest

-#White Dagon : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 4x Magic Pop, 10x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk

White Dagon Süresi
-#Spawn Süresi : 5 Saatir. Spawn noktasına Donwhang teleport ile ışınlanabilirsiniz.

White Knight
Isyutaru spawn noktalarında doğan bu unique Default olarak spawn olmaktadır. Int Str ayrımı yoktur

-#White Knight : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (20% şans ile)

White Knight Süresi
-#Spawn Süresi : 4 Saat. Isyutaru Spawn noktalarında doğar

Asmodeus Spider
Donwhang Teleport ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu eşsiz arenada #INT ve #STR unique spawn olur. Bölgede #PVP modu aktif. #Party kapalı, #Zerk açık

-#Asmodeus Spider: 3x Immortal Stone, 8x Magic Pop, 8x Activity Coin, 3x Gift Box, 3x Red Box, 4x 50 Silk

Asmodeus Spider Süresi
-#Spawn Süresi : Günde 2 sefer spawn olur. (Etkinlik takvimi yayınlandığında saati net olarak belli olacaktır.)

Medusa
Serverda yer alan en büyük unique ve en değerli eşyaların drop olduğu eşsiz bir rekabet ortamını vaat eden medusa. Donwhang teleport ile Medusa bölgesine ışınlanabilirsiniz

-#Medusa : 6x Immortal Stone, 6x Global Chatting, 8x Magic Pop, 10x Activity Coin, 8x Gift Box, 8x Red Box, 8x 100 Silk
Honor Point
Honor buff bir karakterin en güçlü yanıdır, sizi diğer tüm oyunculardan bir kademe yükseltecek olan honor buffları elde etmek aslında o kadar da zor değil. Bir çok bölümde honor point kazanma şansınız var. Honorlar her saat başında güncellenmektedir.

-#Job Kill
-#Battle Arena
-#Special Unique
-#Survival
-#Madness


l4zQ7X.gif


Honor Rank Top 100
Honor rank orjinal hali top 50 olarak baz almaktaydı biz bunu rekabeti daha diri tutmak adına top 100 olarak belirledik ve 100 karakterde honor sıralamasına dahil olabilecek.

-#1-10 ~ 4 Buff
-#11-30 ~ 3 Buff
-#31-60 ~ 2 Buff
-#61-100 ~ 1 Buff

Battle Arena
Rekabetin en üst düzey olduğu etkinliklerden bir tanesi olan batte arena server içerisinde oldukça fazla öneme sahip

-#Kazanan : 10x Arena Coin,
-#Kaybeden : 5x Arena Coin

-#Kazanan : 10 Honor Point Alır
-#Kaybeden : 3 Honor Point Alır

Capture the Flag
Capture the flag etkinliği aslında çok fazla tutulmayan fakat vereceği ödüller tatmin ediyorsa bir çok player için rekabetin top olduğu anları vaat eder!

-#Kazanan : 1x Red Box
-#Kill Başı : 1x Arena Coin

Job Honor
Job modunda keseceğiniz her rakibiniz size +1 honor point kazandıracaktır. Aynı karakter en fazla 2 honor point verir. Sizin ve rakibinizin en az 20 honor pointi olması zorunludur aksi halde iki tarafda kill başına honor point kazanamaz.

-#Kill Başı : +1 Honor Point Verir
-#Kesilen Karakterden : -1 Honor Point Düşer

Special Unique
Special tüm uniqueler belli miktarda honor point kazandırır. Bu sayede unique rekabeti hem drop hem honor için muhteşem olacaktır!

-#Undine : 3x Honor
-#Salamander : 3x Honor
-#Sylph : 3x Honor
-#Gnome : 3x Honor
-#White Knight : 3x Honor
-#White Dagon : 3x Honor
-#Giant Overlord : 5x Honor
-#Khulood : 5x Honor
-#Karkadann : 5x Honor
-#Job Cave Unique : 8x Honor
-#Medusa : 12x Honor

Survival
Survival etkinliği tüm oyuncular tarafından sevilen en aktif event olarak bilinir. Burada alacağınız kill başına #Activity Coin ve #Honor Point elde edebilirsiniz. Survival etkinliğinde zerk aktifdir. Aynı karakter max 2 honor point kazandırır. Etkinlik günde 2 defa yapılmakta ve 10 dakika sürmektedir. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlanabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır.

-#Kill Başına : 1x Activity Coin
-#Kill Başına : 1+ Honor Point

-#1. Red Box
-#2. Red Box
-#3. Red Box
-#4. 200 Silk
-#5. 100 Silk

Madness
Tüm oyuncuların bir odaya toplandığını düşünün ve hepsi bir birine rakip, bu harika etkinlikte dost yok herkes düşman! Rakiplerinizi kestiğinizde +1 honor point kazanırsınız. Aynı karakter max 2 honor point vermektedir. Etkinlik günde 1 defa yapılır ve 10 dakika sürer. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır. Unutmadan! Madness odasında 2 adet #INT ve #STR Madness unique spawn olmaktadır. Değerli dropları toplamak için rakiplerinizden önce kesmeyi başarmalsınız.

-#Kill Başına : 1x Activity Coin
-#Kill Başına : +1 Honor Point

-#1. Red Box
-#2. Red Box
-#3. Red Box
-#4. 200 Silk
-#5. 100 Silk

ROYALSO.png

Battle Arena
Rekabetin en üst düzey olduğu etkinliklerden bir tanesi olan batte arena server içerisinde oldukça fazla öneme sahip
-#Kazanan : 10x Arena Coin,
-#Kaybeden : 5x Arena Coin

-#Kazanan : 10 Honor Point Alır
-#Kaybeden : 3 Honor Point Alır

Capture the Flag
Capture the flag etkinliği aslında çok fazla tutulmayan fakat vereceği ödüller tatmin ediyorsa bir çok player için rekabetin top olduğu anları vaat eder!

-#Kazanan : 1x Red Box
-#Kill Başı : 1x Arena Coin

Survival Event

aSvYYe.png


Survival etkinliği tüm oyuncular tarafından sevilen en aktif event olarak bilinir. Burada alacağınız kill başına #Activity Coin ve #Honor Point elde edebilirsiniz. Survival etkinliğinde zerk aktifdir. Aynı karakter max 2 honor point kazandırır. Etkinlik günde 2 defa yapılmakta ve 10 dakika sürmektedir. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlanabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır.

-#Kill Başı : 1x Activity Coin
-#Kill Başı : +1 Honor Point

-#1. Red Box
-#2. Red Box
-#3. Red Box
-#4. 200 Silk
-#5. 100 Silkstandard.gif

Fortress War
Kale savaşı server rakabetinin en üst düzey olduğu ve en güçlü topluluğu belirlediği bölgedir. Kale savaşı tax sistemi kapatılmıştır. Kale savaşı giriş limit bulunmaz içeride zerk basamazsınız.

Fortress War Bölgesi
Kale savaşı bölgesi #Hotan olarak belirlenmiştir. Tek kale #Hotan olarak devam edecektir. O günün rekabetine göre gerektiği yerde #Bandit kaleside aktif edilebilir.

Fortress War Kısıtlamalar
İçeride zerk kullanımı yasaktır. Pet açamazsınız. PC Limit 1 olarak belirlenmiştir.

Fortress War Time
Kale savaşları Pazar günü 21:00`da başlayacaktır.

Fortress War Tax
Tax sistemi kapatılmıştır.
 

Ekli dosyalar

  • standard_1.gif
    standard_1.gif
    412 KB · Görüntüleme: 0
  • ROYALSO.png
    ROYALSO.png
    42.7 KB · Görüntüleme: 0

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst