Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu Twitch'te Takipçilerinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

xKehanet

Sıradışı Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Admin
Katılım
20 Nis 2019
Konular
3,726
Mesajlar
9,291
Reaksiyon Skoru
3,874
Altın Konu
425
Başarım Puanı
409
TM Yaşı
2 Yıl 9 Ay 8 Gün
Online Süresi
204d 17h 8m
MmoLira
13,463
DevLira
51
Takipçiler
24

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Merhaba turkmmo okurları. Sizlere twitch takipçiler ve takipçileriniz hakkında bilgiler vereceğim. Twitch, Şüphesiz, bugün en popüler canlı akış platformudur. Oyunculardan ve Youtuber'lardan müzisyenlere ve öğretmenlere kadar, Twitch'teki akış kalabalığı son derece çeşitlidir.

Canva-Low-light-Photography-of-Computer-Gaming-Rig-Set.jpg

Herhangi bir sosyal medya platformunda olduğu gibi, Twitch sizi kimin takip ettiği ile ilgilidir. Evet, platform takipçilerinizi görmenizi sağlar. Bunu farklı platformlarda nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Ayrıca bu popüler hizmette akış hakkında daha yararlı şeyler öğreneceksiniz.


Takipçilerinizi iPhone veya Android Cihazdan Twitch'te Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?


Başlangıçta, Twitch çoğunlukla masaüstü / dizüstü bilgisayarlarda kullanıldı. Bir bilgisayardan akışları veya akışı izlersiniz. O zamandan beri hizmet gelişti. Twitch uygulaması sonunda mobil ve tablet uygulama mağazalarında ortaya çıktı. Başlangıçta, uygulama en sevdiğiniz flamalar içeriğine erişmenize ve yayınlamanıza izin verdi.

Uygulama çekiş kazanmaya başladığında, içerik oluşturucu kullanıcıların telefon kameralarından canlı video akışı yapabilmeleri gerektiğine karar verdi. Yani, Evet, oradan akış yapabilirsiniz.

Bunun takipçilerle ne ilgisi var? Telefonunuzdan/tabletinizden canlı video akışı yapabilmenize rağmen, seçeneklerin listesi bilgisayardaki kadar kapsamlı değildir. Bu, büyük ölçüde masaüstü ve tarayıcı Twitch sürümlerinde bulunan gösterge tablosundan kaynaklanmaktadır.

Takipçilerinizin listesini görüntülemenin tek yolu aslında bu gösterge tablosunu kullanmaktır.

Bu şekilde, Twitch takipçilerinizi iPhone/Android uygulamaları aracılığıyla görüntüleyemezsiniz.


Ancak takipçilerinizin sayısını iyi görebilirsiniz. Bunu yapmak için ne yapmalısınız ?

1.Twitch uygulamasını açın.
Twitch06.jpg


2.Profil fotoğrafınıza gidin ve üzerine dokunun.
Twitch07.jpg


3.Profil fotoğrafınıza tekrar dokunun.
Twitch08.jpg


4.Bu, fotoğrafınızın altında listelenen takipçi sayısı ile profil görünümünü getirmelidir.


Takipçilerinizi Mac, Windows veya Chromebook PC'den Twitch'te Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?


Twitch, yükleyebileceğiniz bir Mac ve Windows uygulamasına sahiptir. Yine de bir Chromebook uygulaması yok.

Ancak, masaüstü uygulaması ve web uygulaması hemen hemen aynıdır. Masaüstü uygulamasını veya web uygulamasını kullanıyor olsanız da, işler hemen hemen aynıdır. Mesele şu ki, Twitch Kontrol Panelinize erişmek için varsayılan tarayıcınıza yönlendirileceksiniz.

Twitch takipçilerinize nasıl erişeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

1.Masaüstü uygulamasını açın veya şu adrese gidin twitch.tv
Twitch01.jpg


2.Twitch kullanıcı bilgilerinizi kullanarak oturum açın.
Twitch02.jpg


3.Ekranın sağ üst köşesine gidin ve profil fotoğrafınıza tıklayın.
Twitch03.jpg


4.Seçeneklerin bir listesi görünecektir. İçerik oluşturucunun gösterge tablosunu seçin.
Twitch04.jpg


5.Soldaki menü listesinde Topluluk'u seçin. Takipçi listesi girdisini seçin.
Twitch05.jpg


6.Bu, Twitch'te sizi takip eden kullanıcıların listesini görüntüler.


Takipçilerinizi Not Almak Neden Önemli Olabilir?

Binlerce ve binlerce takipçiye sahip büyük bir Twitch flama iseniz, muhtemelen bireysel takipçilere ayak uyduramazsınız. Seni kim suçlayabilir?

Ancak, Twitch varlığını büyütmek ve mütevazı takipçilere sahip olmak isteyen biriyseniz, takipçilerinize dikkatli davranın ve onlarla bireysel olarak etkileşimde bulunun, başarının anahtarı olabilir.

Küçük bir flama olarak, sadece mobil uygulamayı kullanmayı göze alamazsınız. Bu, Twitch'in diğer yönlerine dönüşür mevcut gösterge tablosu, sizi kimin takip ettiğini görme yeteneğinin sadece bir tanesi olduğu tabloya çok fazla ekstra özellik ve avantaj getirir.

Ayrıca not aşağıdaki durmuş hesaplara bakmak önemlidir. Bu cesaret kırıcı olmamalı, ancak hedeflemeniz gereken kalabalığın türüne odaklanmanıza izin vermelidir.


Takipçi Türleri

Sosyal medyada, takipçiler için her zaman ödeme yapmanın yolları vardır. Botların kullanımı genel olarak önerilmemesine rağmen, insanlar daha fazla takipçi almak için hala bu yöntemlere başvuruyorlar. Bununla birlikte, bu doğal bir takip değildir ve size gösteriş yapma fırsatı vermekten biraz daha fazlasını yapar. Twitch, organik olmayan takipçileri tanıyacak ve periyodik olarak bunları temizleyebilir. Ayrıca, sadece Twitch tarafından ödeme almak için bir takip için ödeme yapmak saçma bir şeydir.

Gerçek takipçileri satın almak için bir seçenek var, ki bu kötü bir fikir değil. Bu gerçek takipçiler, akışınız hakkında bilgi yayacak ve bu da size daha fazla takipçi kazandıracaktır. Ancak, bu takipçi türleri kitlenizi oluşturmaz.

Sonuçta, en iyi takipçi türü organik bir takipçidir. İçeriğinizi gerçekten önemseyen ve ilginç bulan biri. Ne işin var senin onlar gibi takipçisi bu tür almanın bir yapay yoludur.


Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanılır?

Odaklanmanız gereken en önemli şey, alakalı ve ilginç içerik oluşturmaktır. İnsanların görmek isteyeceği içerik. Video oyunları oynuyor, müzik karıştırıyor, konuşuyor ya da röportaj yapıyor olsanız da, vasat flamalar denizinden öne çıkmalısınız. Yine de, sıradanlık bile ödeme almak için yeterli takipçi alabilir.

Sizi oraya götürebilecek ikinci şey, diğer sosyal ağların yardımıyla. Facebook, İnstagram ve Twitter – sosyal medyanın kutsal üçlüsü-kullanmak anlamına gelir. Bu harika çünkü bu platformlar ücretsiz. Harika bir şey yapıyorsanız, arkadaşlarınız bu içeriği paylaşacaktır. Sonra arkadaşları. Sonra yayılacak. Ücretsiz olarak tüm. Twitch izleyicilerinin çoğu kutsal üçlü aracılığıyla yönlendirilir.

YouTube'u kullanmak da harika bir taktiktir. YouTube'da zaten makul bir takipçiniz varsa, YouTube üzerinden erişemeyecekleri bazı benzersiz içerikler için onları Twitch'e davet edebilirsiniz. YouTube'un yalnızca popülaritenize bağlı olarak size ödeme yapma olasılığı düşük olduğunda, Twitch farklı çalışır.


Twitch'te Nasıl Ödeme Yapılır?

Takipçiler. Bu kadar basit. Twitch, ortaklarına ve bağlı kuruluşlarına abone sayısına göre ödeme yapar. Twitch İş Ortağı veya Twitch iş ortağı statüsünü elde etmek için en az 50 takipçiye ihtiyacınız var. İdeal olarak, bu sayıları 70-80'e çıkarmak isteyeceksiniz.

Bu yüzden bir sonraki Seğirmeyi büyütmek isteyeceksiniz. Tabii ki, binlerce takipçiye sahip olmak, daha iyi bir Twitch üyeliği anlamına gelir.


Kaç Takipçi Yeterli?

Daha fazla, daha eğlenceli olduğu gerçeğinin yanı sıra, ödeme almak için yuvarlamak isteyeceğiniz minimum bir takip var. Resmi olarak, bu daha önce de belirtildiği gibi 50 kadar azdır. Ama burada ne kadar para bekleyebilirsiniz?

Tüm gününüzü twitch'e adamazsanız, bu da onu tam zamanlı bir meslek haline getirir, 100 ila 1000 dolar arasında bir yere güvenebilirsiniz. Bu, geçmenize yardımcı olacak bazı ek gelirler için kötü bir sayı değildir.

Bununla birlikte, twitch'ten geçinmek için en az 100 takipçiye ihtiyacınız olacak. Bu resmi bir sayı değil, ancak tam zamanlı bir Twitch flama 100'den az takipçiye sahip olmayacak.


Mevcut akışımı hangi takipçilerin görüntülediğini görebilirim?

Twitch'te akış yaparken, mevcut izleyicilerinize kolay erişim elde edersiniz. Bu şekilde, listede sizi takip eden bir hesap bulursanız, takipçinin mevcut akışınızı izlediğini söyleyebilirsiniz. Ancak, şu anda akışınızı görüntüleyen takipçileri görüntüleyen hiçbir şey yoktur. Bununla birlikte, akışınızı izleyen bir kişinin bir takipçi olup olmadığını söyleyebileceksiniz.


Sahip olabileceğim takipçi sayısında bir sınır var mı?

Birkaç yıl önce, bir takipçi sınırı vardı. Ama bu artık bir durumdur. Twitch'teki takipçiler YouTube görünümleri, yorumları ve beğenileri ile aynı seviyededir. Bu konuda bir sınır koyun ve kullanıcılarınızı sınırlıyorsunuz. Yani, Hayır, Twitch'te bir takipçi sınırı yok.


Twitch takipçileri satın almak güvenli midir?

Twitch takipçilerini satın alabilmenize ve birçoğu kitlenizi büyütmek için bu taktiği kullanmanıza rağmen, tek bir Twitch takipçisi satın almak hizmet şartlarını ihlal ediyor. Şimdi, hata yapmayın, bu gerçek ve bot takipçileri ile ilgilidir. Seğirmenin sizi hemen yakalama şansı çok az olduğu için bundan kurtulabilirsiniz, ancak herhangi bir noktada akıllıca olabilirler. Bu nedenle, takipçileri satın almak yerine, takipçilerinizi doğal olarak büyütmeye odaklanabilirsiniz.


Twitch Takipçi Temelleri

Bu makalenin size genel olarak Twitch takipçileri hakkında daha fazla bilgi verdiğini umuyoruz. Twitch'e bir bilgisayardan eriştiğiniz sürece, takipçilerinizin sayısını görüntüleyebilirsiniz. Ne yazık ki, telefon ve tablet uygulamaları bu bilgileri sunmuyor. Biz de, bu seçeneği yönetim kurulunda tanıtacaklarını umuyoruz. O zamana kadar, bu bilgi için masaüstü bilgisayarınıza almak zorunda kalacaksınız.
 

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,014
Mesajlar
4,457
Reaksiyon Skoru
1,712
Altın Konu
316
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 7 Gün
Online Süresi
103d 11h 8m
MmoLira
2,929
DevLira
12
Takipçiler
12
Paylaşım için teşekkürler...
 

SwordRex

𝓣𝓮𝓴 𝓜𝓪𝓵 𝓥𝓪𝓻𝓵𝓲𝓰𝓲𝓶 𝓐𝓬𝓲𝓵𝓪𝓻𝓲𝓶
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
VIP Üye
Turnuva
Katılım
8 Eki 2017
Konular
2,398
Mesajlar
9,928
Reaksiyon Skoru
3,594
Altın Konu
245
Başarım Puanı
377
TM Yaşı
4 Yıl 3 Ay 17 Gün
Online Süresi
99d 23h 27m
MmoLira
3,896
DevLira
0
Takipçiler
44
Paylaşım için teşekkürler...
 

Fauda

Moderatör
Moderator
Ayın Yönetici
Admin
Katılım
27 Haz 2021
Konular
887
Mesajlar
2,670
Reaksiyon Skoru
1,235
Altın Konu
58
Başarım Puanı
234
TM Yaşı
7 Ay
Online Süresi
29d 14h 13m
MmoLira
875
DevLira
12
Takipçiler
2
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)

Üst