Reklam vermek için [email protected]

Legends of Runeterra kılavuzu

HarunKocer

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Paylaşım
Katılım
8 Şub 2011
Konular
571
Mesajlar
2,851
Reaksiyon Skoru
1,610
Altın Konu
40
Başarım Puanı
301
TM Yaşı
10 Yıl 11 Ay 21 Gün
Online Süresi
127d 9h 37m
MmoLira
2,648
DevLira
11
Takipçiler
22

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!


how-to-play-legends-of-runeterra-1.jpg

Legends of Runeterra kılavuzu​

Bu Legends of Runeterra kılavuzu , oyunu oynamak için gereken adımların üzerinden geçecek ve aynı zamanda başlangıç düzeyine başlamanıza yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları sağlayacaktır. Ayrıca, en iyi desteler de dahil olmak üzere oyun için diğer kılavuzlarımızın bağlantılarını da bulacaksınız.

Legends of Runeterra kılavuz içeriği​

Runeterra kılavuzu


Legends of Runeterra nasıl kurulur​

Legends of Runeterra beta sürümü için kaydolmanız gerekir . Ayrıca, beta için ön kayıt yaptırırsanız Moonstruck Poro avatarını alırsınız. Legends of Runeterra'ya erişmek için, bir League of Legends hesabı edinmeniz gerekecek, bunu kendi web siteleri aracılığıyla bir tane oluşturarak yapabilirsiniz . Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, istemciyi indirip yükleyebileceksiniz.

Yükledikten sonra, hesabınıza giriş yapın ve oyunun çalıştırılabilir dosyası görünecektir. Riot'un hesabınızı onaylamasını beklemeniz gerekebilir , bu yüzden Legends of Runeterra Nasıl Oynanır kılavuzumuza göz atmak için bu zamanı kullanın . Oyunun sunduğu her şey hakkında size bilgi verecektir.

Legends of Runeterra ipuçları​

Son olarak, iş deste oluşturmaya geldiğinde, oyunu oynarken, hızlı XP kazanırken ve hatta Expeditions modunda başlamanıza yardımcı olacak en iyi Legends of Runeterra ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla ipucu eklenecektir, bu nedenle yeni ipuçları ve püf noktaları için tekrar kontrol etmeye devam edin. Ayrıca, Oyun Klipleri ve İpuçları'nın izniyle yukarıdaki ipuçları videosuna da göz atabilirsiniz.

Legends of Runeterra desteleri


Deckbuilding

 • 1. Desteler ortaya çıktığında, bazı bölgeler diğer bölgelerle bir miktar sinerjiye sahip olma eğilimindedir. Kilidini açtığınız önceden oluşturulmuş desteler, bunu çözmeye iyi bir başlangıçtır, ancak kombinasyonları denemek önemlidir.
 • 2. Çevrimiçi savaşlara girmeden önce inşa edilmiş destenizi AI'ya karşı test edin. Bu, destenizdeki başarısızlıkların nerede olduğunu bulmanızı ve buna göre ayarlamanızı sağlayacaktır.
 • 3. Kartlar, kristallerle birlikte satın alınan paketler aracılığıyla satın alınır. Kristaller, çevrimiçi maçlar oynadığınızda aldığınız oyun içi para birimidir . Ayrıca, belirli kartlar yapmak için kullanılabilecek paketlerden joker karakterler de alacaksınız.
 • 4. Joker Karakterleri kullanırken, desteyi tamamlamak için Joker Karakterleri harcamadan önce, önceden açmış olduğunuz kartlarla desteyi yapmaya çalışın.
 • 5. Ödüller kartların ücretsiz olarak açılmasını sağladığından, ödülleri hızlı bir şekilde almak için ipuçları için Runeterra kasa kılavuzumuza bakmanızı şiddetle tavsiye ederim .
Runeterra saldırıyor


Legends of Runeterra oynamak

 • 6. Saldırırken her şeyi savaş alanına tokatlamayın. Canlı olmasına dayanan etkileri olabilecek bazı birimleri geride tutmak isteyebilirsiniz.
 • 7. Rakibin elinde büyü manası ve kartlar varsa, planlarınızı bozabilecek potansiyel gizli büyülere karşı dikkatli olun.
 • 8. Kartlar genellikle gizlidir, ancak birini bir oyuncunun eline iade ettiyseniz veya başka bir şekilde ortaya çıkarsa , açık kalır.
 • 9. Ekranın en sol tarafında, önceki turdaki tüm eylemlerin bir kaydı bulunur. Bu, neyin oynandığını kavrayabilmeniz ve rakibin elinde ne olabileceğini hesaplayabilmeniz içindir. Bu, ekranın sol üst köşesinde gösterilir.
 • 10. Savaş alanına sürüklemek için birden fazla birim alabilirsiniz. Gördüğümüze göre, birden fazla birimi tıklayıp sürükleyerek onları toplu halde topluyorsunuz, ardından saldırmak için savaş alanına bırakıyorsunuz.
 • 11. Nexus'unuz bir kaynaktır. Bazı durumlarda fazladan hasar elde etmek için bir savunma girişiminde hayatta kalamayacak birimleri etkinleştirmek için bir miktar Nexus can toplamını feda etmek iyidir.
 • 12. Bazıları Runeterra en iyi desteler kılavuzumuzda bulunan rakiplerinizle aynı desteleri kullanıyor olabilirsiniz . Oyuncuların , oyunun gidişatını değiştiren önemli anlarda belirli büyüleri yaparken zaman alabilecekleri için, oyuncuların nasıl daha iyi oynadıklarını inceleyin .
Runeterra Vault XP


Daha fazla Runeterra kartı için ekstra deneyim elde etmek

 • 12. Tüm eğitimleri tamamladığınızdan emin olun. Ödüllerinize giden paha biçilmez bir deneyime sahip olacaksınız ve size daha fazla ücretsiz kart çekeceksiniz.
 • 13. Tüm eğitimleri tamamladığınızda, günlük görevleri tamamlayarak daha da özgür bir deneyim için AI'ya karşı bazı oyunlar oynayın .
 • 14. Günlük bir görevi sevmiyor musunuz? Günlük görevler menüsünün sol üst tarafındaki Yeniden Sırala düğmesini tıklayabilirsiniz.
 • 15. Deneyim Haftalık Kasaya doğru gidiyor. Her seviye atlama, her Salı kilidi açıldığında kart ödüllerinizin değerini artırır .
 • 16. Premium para birimi için Joker Karakterler ve Başlangıç Paketi satın alabilirsiniz, ancak günlük yalnızca sınırlı miktarda Joker Karakter alabilirsiniz. İlk etapta Joker Kartlara ihtiyacınız olup olmadığını öğrenin, sonra sadece desteler için ihtiyacınız olanı satın alın.
Runeterra keşif seferleri


Sefer ipuçları

 • 17. Bir Keşif Gezisinde taslak hazırlarken, hangi kartları hazırladığınızı not edin ve ardından hangi kartların onlarla en fazla sinerjiye sahip olduğunu bulun.
 • 18. Bir taslak destede herhangi bir kartın üçten fazla kopyasına sahip olabilirsiniz . Standart olarak inşa edilmiş bir güverte için bu mümkün değildir, bu yüzden dördüncü bir Bakış Ötesi görürseniz, onu almaktan korkmayın.
 • 19. Taslak desteler inşa edilmiş destelerden daha rastgele olduğundan, geride biraz mana bırakırsanız, kimse elinizde ne olduğunu tahmin edemez.
 • 20. Oynadığınız desteyi hissetmiyorsanız, hangi kartların suçlu olduğunu bulmaya çalışın. Belirli maçlardan sonra belirli kartları takas edebilirsiniz, bu nedenle hangilerinin kötü olduğunu önceden bilirseniz, bu takas seçimini kolaylaştırır.
 • 21. Yedinci maçı kazanma konusunda kendinizden emin olmasanız bile, yine de deneyin. Keşif Gezileri'nde iki sefer yapıyorsunuz, bu yüzden kaybedilecek çok şey yok.
 • 22. Bazı kartlar taslak hazırlamak için gerçekten diğerlerinden daha iyidir. Hangilerini görmek için Runeterra Expeditions rehberimize bakın, ancak diğer oyuncuların taslak kartlarını nasıl daha iyi kullandıklarını da inceleyin. Daha sonraki oyunları kazanmanıza yardımcı olabilir.

legends-of-runeterra.jpg

 
Son düzenleme:

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,014
Mesajlar
4,457
Reaksiyon Skoru
1,712
Altın Konu
316
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 7 Gün
Online Süresi
103d 11h 8m
MmoLira
2,929
DevLira
12
Takipçiler
12
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst