Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu World of Warcraft: Shadowlands - En İyi Tanklar

Mr.Graphic

Lalochezia
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Dergi Editörü
Turnuva
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Katılım
7 Kas 2009
Konular
844
Mesajlar
4,321
Reaksiyon Skoru
1,313
Altın Konu
244
Başarım Puanı
307
Yaş
26
TM Yaşı
12 Yıl 11 Ay 4 Gün
Online Süresi
108d 5h 11m
MmoLira
4,036
DevLira
0
Takipçiler
65

Shadowlands-Tanks-Specs-Best.jpg

World of Warcraft'ta Tank olmak isteyen oyuncular: Shadowlands, baskınlar için en iyi özellikler, Mythic + ve her ikisi için de en iyisi arasında seçim yapabilir.

Yeni World of Warcraft genişlemesi olan Shadowlands'in oyunculara sunacağı çok şey var. Hem deneyimli hem de tamamen yeni oyuncular, yeni Shadowlands içeriğinde yeraltı haritasını keşfetmekten en yeni ve en iyi özelliklere sahip karakterleri seviyelendirmeye kadar yapacak çok şey bulacaklar. Hem baskınlarda hem de Mythic + 'da tank arayanlar, yeni World of Warcraft'ta olabileceklerinin en iyisi olmak için hangi özellikleri seçmeleri gerektiğini merak ediyor olabilirler.

Shadowlands Baskınlarında Tankçılık

World of Warcraft'ın perakende sürümünde iki ana tanklama yolu vardır: Raiding ve Mythic +. Her ikisi de iyi uğraşlardır ve çoğu oyuncu birine ya da diğerine eğilme eğilimindedir. İkisi arasında seçim yapmak, World of Warcraft: Shadowlands hakkında sevilecek bir şey.

Şu anda Shadowlands'de baskın yapmak için en iyi tankçılık özelliği Brewmaster Monk'tu, özellikle Maldraxxus'un Necrolord Anlaşmasındakiler. Sınıfa özgü Liderlik yeteneği , Brewmaster'ın zulasından zaten güçlü olan Bonedust Brew ile mükemmel şekilde eşleşir. Baskın boyunca çok ve tek hedefli büyük hasara izin vererek sürekli olarak iyi tanklamaya yol açar. Mists of Pandaria'da keşişler tanıtıldı ve çoğu, bu yapıyla gerçekten kendi başlarına geldiklerini görmekten büyük olasılıkla memnun kalacak.

Mythic'te Tankçılık +

Mythic + 'da tank yapmak için, büyük sayılar elde etmek ve düşmanları hızla alt etmek isteyen oyuncular, Vengeance Demon Hunters'a bakmak isteyeceklerdir. İnanılmaz miktarda hasar verirler, güçlü pasif hafifletme özelliğine sahiptirler ve bir şifacıdan çok fazla el tutmasına gerek kalmadan dayak atabilirler. Artık, bu tankın Shadowlands'deki en iyi Antlaşması ile birleştiğinde, oyuncular kendi durum efektlerini temizleyebilir ve sınıfa özgü yetenekle iyileştirebilir, bu da onlara Mythic + 'daki diğer birçok tank özelliklerinin üzerinde bir avantaj sağlar. Bir düşmanı, kendi başlarına giderken büyük yaralarla vurma yeteneği, İntikam İblis Avcılarını 1 numaraya koydu.

İkisinden de biraz yapmak ister misin? World of Warcraft'ta yeni olan çoğu sıradan oyuncu, oyun tarzlarına en uygun olanı bulmak için hem Mythic + hem de baskınlarda tanklamayı denemek ister. Hem çok hedefli hem de tek hedefli hasarda bu oyuncuların seçebileceği harika bir yapı var: Koruma Paladin.

Oyuncular Castle Nathria'yı çöpe atmak, Mythic + 'ı kazmak veya Torghast'ta daha fazla sandık açmak için harika bir yapıya sahipse, Protection Paladin harikadır. Suçluyu Cezalandırmanın nerfine rağmen , Prot Pally, kendi hayatta kalma taktikleri, savunma yetenekleri, dokunulmazlıkları, tek başına kesintileri olan, baskını veya grubu parlatabilen ve koyabilen bir tür her şeyi açıklayan bir tanktır iyi hasar verir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst