• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

ßyTuncer61- En Hızlı Reboot Komutu ! Reboot atıp Sunucunun Açılmasıını Beklemeye Son ! !

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

K_astamonolu

Kastamonolu
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Eyvallah bilader, bunu direk sh ye bağlayıp kanalların hepsini killeyip start veya baslat sh yi çalıştırmasını sağlayabilirsin. Hem direk kapatır hem de direk açma konumuna gelirsin.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Ticaret - 100%
11   0   0
Eyvallah bilader, bunu direk sh ye bağlayıp kanalların hepsini killeyip start veya baslat sh yi çalıştırmasını sağlayabilirsin. Hem direk kapatır hem de direk açma konumuna gelirsin.
Tabikide ben o şekilde kullanmaktayım zatende sadece komutu bilmeyen kişiler kullansın diye paylaştım

Emreckdr

Herşeye İnat Gülümse !!!
Ticaret - 0%
0   0   0
:) Komik gelebilir ama Bunu bilmeyen birçok insan var siz Bildiğiniz için küçümsüyorsunuz :) neyse polemiğe girmeyeceğim. Ama sizden çok iyi kaynana olur buna eminim :) anlayan anlar

Konumdada belirtiğim gibi :)
Ekli dosyayı görüntüle 41243
Yıllardır bilinen komutu ortaya çıkarmak ayrı bir ironiymiş :) Ben zaten bilindiğini söyledim bilmeyen birçok insan var oyüzden paylaştım
yazdıklarımı okuyarak yanıt verin lütfen. iyi günler.
Tamam Tuncer Kardeş Sen Kralsın 😉😉
Diğer Konu da GM Yetkisi Nasıl Verilir Karakter Nasıl Yaratılır Onları Anlat.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Ticaret - 100%
11   0   0
Tamam Tuncer Kardeş Sen Kralsın 😉😉
Diğer Konu da GM Yetkisi Nasıl Verilir Karakter Nasıl Yaratılır Onları Anlat.
Bildiğin şeyler bunlar zaten mob drop item ayarlamakla :D developer oluyorsunuz bilginizle hava atıyorsunuz millete kimse bilmiyorki hiçbirşey bilmediğinizi neyse. polemiğe girebilceğim seviyede değilsin.

Emreckdr

Herşeye İnat Gülümse !!!
Ticaret - 0%
0   0   0
Bildiğin şeyler bunlar zaten mob drop item ayarlamakla :D developer oluyorsunuz bilginizle hava atıyorsunuz millete kimse bilmiyorki hiçbirşey bilmediğinizi neyse. polemiğe girebilceğim seviyede değilsin.
😂😂😂😂😂O muhteşem bilgilerinden bizi mahrum bırakma. Mob drop item ayarlıya biliyor musun? o da şüpheli her files satan dev zaten hsrkes kimin ne olduğunu biliyor sen takma kafana sen paylaşımlarına devam et.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)