Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Fortnite iPhone için geri dönüyor! Peki ama nasıl? Fortnite iPhone için geri dönüyor! Peki ama nasıl

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Ticaret - 100%
11   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!


Apple ve Epic Games arasında yaşanan gerilim mahkeme salonlarına taşınmışken, şimdi de App Store platformunda yasaklanan Fortnite mobil için yeni bir çözüm ortaya çıktı. Bu sefer Nvidia, GeForce Now platformuyla devreye girmiş görünüyor.

Fortnite iPhone ve iOS cihazlara geri dönüyor​

Nvidia, bulut oyun servisi GeForce Now artık iOS cihazları üzerinden de bulut oyun deneyimi sunabilecek. Safari tarayıcı üzerinden sunulacak bu deneyim sayesinde Fortnite oyununun da yeniden iPhone üzerinden oynanması mümkün olabilir.
Bildiğiniz gibi daha önceden de Fortnite’ın GeForce Now ile geri döneceği konuşuluyordu. Bulut oyun platformunun Safari desteği ile bu yolda açılmış oldu.

Fortnite iPhone’lara geri dönüyor!
Fortnite, Apple ve Epic Games'in arasındaki anlaşmazlık nedeniyle iOS platformundan çıkartılmıştı. Ancak oyunun yeniden oynanılabilmesini mümkün kılan bir yol ortaya çıktı.
Şu an için GeForce Now platformunda Fortnite oyunu bulunmuyor. Ancak gelen bilgiler Epic Games ile Nvidia arasında, tarayıcı üzerinden Fortnite deneyimi için beraber çalıştıkları yönünde. Bildiğiniz gibi Epic Games, GeForce Now platformuna en zor zamanlarında destek veren firmalar arasında.
Artık Safari tarayıcı üzerinden, GeForce Now platformuna ulaşılabilmesi sayesinde, iPhone üzerinden de Safari tarayıcı ile Fortnite oynamak mümkün hale gelecek gibi görünüyor. App Store yasakları için bir tür arka kapı açmaya hazırlanan Nvidia ve Epic Games karşısında Apple nasıl bir tutum izleyecek, zamanla göreceğiz.
fortnite, apple epic, nvidia geforce now, bulut oyun, fortnite mobil, geforce now fortnite, fortnite iphone

Tabii ki bu deneyim iOS uygulaması üzerinden oyunu mobil oynamak kadar iyi bir deneyim olmayacak. Ancak Epic Games’in GeForce Now platformunda yer alacak Fortnite için özel geliştirmeler yaptığı da konuşuluyor.
GeForce Now
’ın App Store üzerinden yayınlanmamış olması App Store kurallarının bu uygulama için uygulanamayacağı anlamına geliyor. Ancak Apple’ın yine de Epic Games’in bu hamlesine yanıt vermesi bekleniyor.
Peki siz ne düşünüyorsunuz, çok yakında karşımıza çıkması beklenen ünlü oyunun GeForce Now versiyonu gerçekten de iyi bir deneyim sunabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst