Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Cola Turka İdman Raporu: 28 Mart Cumartesi

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Beğeniler
157
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINCola Turka İdman Raporu: 28 Mart Cumartesi


Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürdü.

Teknik ekibimiz Bülent Korkmaz, Cevat Güler, Utku Yörükoğlu ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde, saat 10.30’dan itibaren üst sahada yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı.

Antrenmanın ana bölümünde takımımız, Beylerbeyi takımıyla bir antrenman karşılaşması yaptı.

Antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

Shabani Christophe Nonda dizindeki rahatsızlığı nedeniyle sağlık merkezinde tedavi ediliyor.

Tedavilerinin ardından Servet Çetin salonda, Mehmet Topal, Emre Güngör ve Murat Akça ise salonda ve sahada fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldılar. Servet Çetin’in kemik kaynama süreci hafta başında yapılacak ayrıntılı kontrollerle izlenecek.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını bir günlük aradan sonra 30 Mart Pazartesi akşamüstü saat 17.30’de yapacağı basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürecek.
 
Üst