Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Black Desert Online Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

*Konu başlığı seçerken konunun içeriğini açıklar tarzda olmasına dikkat ediniz.

*Konularda yönlendirme linki vermek, virüslü dosya paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu tip konu açanlar cezalandırılacaktır.

*Şikayetçi olduğunuz konu ve mesajları bildirmek için şikayet etmek istediğiniz mesajın altından raporla yazısına tıklayıp yönetime bildirebilirsiniz.

*Bölümde Hesap satışı yapmak yasaktır. Hesap satışı yapan üyelerin sorumluluğunu TurkMMO üstlenmez. (OyunAlışveriş’den hesap satışı yapabilir ve link olarak satış konunuzu paylaşabilirsiniz.)

*Hile paylaşımlarında virüs total taraması zorunludur. Virüs total taraması olmayan konular kilitlenir. Virüs total taramaları url yerine dosya üzerinden yapılmalıdır.

*Hilenin çalıştığına dair videolu kanıt koyulması gereklidir.

*VirüsTotal Şifreli (.rar) veya.(zip) içindeki dosyaları tarayamamaktadır.
Bu yüzden (.exe) dosyasını tarayacaksınız. Bu yöntemle virüs paylaşanlar cezalandırılacaktır.(Virüs Total Uygulamasında 1 - 2 virüs algılanması sorun olmayacaktır bazı dosyalarda bunu yapmaktadır o tarz konular kapanmayacaktır)

&


*Paylaşmış olduğunuz hilelere rar şifresi eklemeyin. Rar şifresi eklendiğinde virüstotal sitesi virüs bulamadığı için, rar şifresi koyulması yasaklanmıştır. Kurallara uymayan konular tarafımızca kilitlenecektir.

*Forum, site tarzı reklam konuları açmak yasaktır.

*Aynı konuyu birden fazla açarak spam yapmak veya açılan başlıklara mesaj sayısı yükseltmek amacıyla anlamsız şekilde mesajlar atarak flood yapmak yasaktır.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır (+18).

*Skype iletişim bilgisi hariç diğer sosyal medyaların sitelerinin linklerini paylaşmak yasaktır.

*Forumumuzun sahip olduğu kısa link hariç diğer sitelerin kısaltma linkleri koymak yasaktır.

*Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek yasaktır.

*Forumumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz. Bunun için şikayet butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst