Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

12 yıl önce bugün kayıt olmuştun, hatırlıyor musun ? (Hayır)

frenzyboy

Silence is peaceful...
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Tam 12 yıl önce bugün kayıt olmuşum. Hatırlıyor muyum ? Sanırım eski zamanlar eski de kalsa bile az çok hatırlanır. O zamanki heyecanlar, ergenlik hırsları, "Bunu ben yapıp ilk ben paylaşıcam" kafaları... Foruma her girişimde hala vBulletinden kalan o tema geliyor aklıma, bazen hüzünleniyorum.

Siteye kayıt olduğumda 13 yaşındaymışım. İlk o zamanlar internet ile tanışıp, online oyunlara merak salmışım. Aradan ne sular aktı, neler geçmiş. Hatta kendimi geliştirip, çalıştığım iş yeri için, iş yerininin hesabıyla "Hosting yetkilisi" tagı almaya çalışmışım(Onaylanmadı). Forum ile ilgili iyi, kötü her bir anım hep var. 12 yıl içinde o kadar kız arkadaşı geldi geçti hayatımdan ama bi turkmmo kadar olamamış :p

Son zamanlarda (3-4 sene) artık yıl dönümü kutlaması için foruma girsemde, benim için ayrı bir yeri olduğu için hem yer imlerimde mevcut. Arada eskileri yâd etmek çok güzel oluyor. Bazen konularda "Karşıyakalı" reisi görmek bile anılarımın canlanmasına yetiyor. Güzel günler...

Umarım gerçekten bolca vaktim olur ve foruma gerçekten katkı sağlayabilecek paylaşımlar yapmaya başlarım ki bunu düşünüyorum da. Forumda paylaşım yapmak, bildiğin bilgiyi paylaşmak, ilerde sen unutsan bile, o bilginin orda olduğunu ve geri döndüğünde tekrar o bilgiyi haznene yazdırabileceğini bilmek, insana bilgi paylaşmayı sevdiriyor.

Karşıyakalı @admin reisim, şurdan bir Network kategorisi açsan da, IT sektöründe çalışmak isteyen arkadaşlarımıza bir yol göstersek olmaz mı ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 1, Misafir: 1)