Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

ZULA SÜPER LİG 6. SEZON ŞAMPİYONU ÇAMLICA ESPOR!

cPlus Desing

cPlus
Ticaret - 0%
0   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!

ZULA SÜPER LİG 6. SEZON ŞAMPİYONU ÇAMLICA ESPOR!

Pandemi nedeniyle Nonstop dışında online olarak gerçekleştirilen Zula Süper Lig 6. Sezon finallerinin şampiyonu Çamlıca Espor oldu! Lig sıralamasının tam tersi sıralamada biten Zula Süper Lig 6. Sezon finalleri adeta nefesleri kesti.

ŞAMPİYON ÇAMLICA ESPOR !

Zula Süper Lig 6. Sezon finallerinin şampiyonunu “Çalışmanın ve azmin zaferi” şeklinde tanımlayabiliriz. Zula Süper Lig serüvenine 5. sezonda başlayan Çamlıca Espor, ligimizdeki 2. sezonunda şampiyonlukla tanıştı.
Lig aşamasında çalkantılı zamanlar geçiren ekip, transfer döneminde kadrosuna önemli isimler kattı ve performansını katlayarak yükseltti. Muhteşem takım oyunu oynayan her maç uyumunu arttıran Çamlıca Espor, lig aşamasını 4. Sırada bitirdi.
Cumhuriyet Kupasında da 2. bitirerek bizlere olumlu sinyaller veren Çamlıca Espor, bu güzel oyununu Zula Süper Lig 6. Sezon şampiyonluğu ile taçlandırdı. Önce çeyrek finalde İstanbul Espor’u 2-1 ile geçen ekibin yarı finalde ise rakibi finallerin favorisi fastPay Wildcats oldu. Yarı final maçını tahminlerin aksine 2-1 kazanan Çamlıca Espor finale yükselme başarısı gösterdi.

Finalde ise inanılmaz bir heyecan vardı ve diğer finalist Mod-Z takımıydı. Zula tarihinde ilk defa Final maçı 3-2 bitecekti.
İlk harita Mod-Z ekibinin favori haritası olan Gaziantep Mülteci Kampı oldu. Fakat yine tahminlerin aksine haritayı 10-8 kazanan Çamlıca Espor 1-0 öne geçti. İkinci harita ise Çamlıca Espor’un seçtiği Favela oldu. Bu haritayı uzatlamalarda 13-10 kazanan Çamlıca Espor seride durumu 2-0 a getirdi. Üçüncü haritada karşımızda Mod-Z’nin seçtiği Kale haritası vardı. Bu haritayı nitekim rahat kazanan Mod-Z oldu ve seride durum 2-1’e geldi. Dördüncü harita olan Düğün Salonu’nu Çamlıca Espor seçmişti fakat bu haritayı uzatmalarda 13-10 skorla kazanan Mod-Z oldu ve durumu 2-2'ye getirdi. Şampiyonun belirleneceği son harita olan Safranbolu nefesleri kesti. Bu haritayı üstün bir oyunla 10-2 kazanan Çamlıca Espor Zula Süper Lig’in yeni şampiyonu oldu!

FİNALLERİN 2.Sİ MOD-Z
Kadrosunda birbirinden yetenekli,bireysel performası üst düzey olan birçok oyuncuyu barındıran ekip Zula Süper Lig 6. Sezon finallerini 2. olarak tamamladı. Sezon başında cezalı oyuncular sebebiyle sıkıntılı bir süreç geçiren Mod-Z daha sonra oyuncularının dönmesiyle kalitesini ortaya koydu ve lig aşamasını 3. Sırada bitirdi. Zula Cumhuriyet Kupası’nı kazanan ekip finallerinde favorilerinden biriydi. Çeyrek finalde ABB Aski Espor ile karşılaşan takım bu mücadeleyi 2-0 rahat bir şekilde geçti. Yarı finalde ise rakibi Zula Süper Lig’in tarihine geçmiş bir takım vardı Galatasaray Espor. Güçlü rakibine karşı bu karşılaşmayı 2-0 kazandı. Bu sonuçla finallerin tanındık isimlerinden biri olan Mod-Z bu sezon da adını finale yazdırdı. Finalde ise kıran kırana bir mücadelenin ardından 3-2 kaybeden ekip Zula Süper Lig 6. Sezon finallerini 2. sırada tamamladı.

FİNALLERİN 3.SÜ GALATASARAY

Ligimizin en çok şampiyonluğuna sahip Galatasaray Espor Zula Süper Lig 6. Sezon lig aşamasını 2. sırada bitirdi ve doğrudan yarı final müsabakası oynama hakkını kazandı. Şampiyonluk parolası ile başladıkları 6. sezonu ise 3. olarak tamamladılar. Yarı finalde Mod-Z ile karşılaşan ekip bu maçı 2-0 kaybetti ve 3.lük müsabakasına çıktı. Bu karşılaşmada ise rakibi ligi 1. bitiren fastPay Wildcats oldu. 2 haritayı da kayıpsız geçen Galatasaray Espor Zula Süper Lig 6. Sezon finallerini 3. sırada tamamladı.

FİNALLERİN 4.SÜ FASTPAY WILDCATS

Oldukça iddialı bir kadro ile Zula Süper Lig 6. Sezon serüvenine başlayan fastPay Wildcats lig aşamasının yenilgisiz lideri oldu! Lig şampiyonu olduğu için Zula Süper Lig finallerinde ismini doğrudan seri başı olarak yarı finale yazdırdı.
Ligde son maçta Beşiktaş ile 1-1 berabere kalarak puan rekorunu kırmayı kaçıran takım sanki bu maçla beraber ciddi bir düşüşe geçti. Zula Cumhuriyet Kupası’nda ikinci darbeyi alan fastPay Wildcats Zula Süper Lig 6. Sezon finallerini de 4. olarak tamamladı.
fastPay Wildcats yarı finalde Çamlıca Espor’a 2-1 kaybetti ve 3.lük karşılaşmasına çıktı. Bu karşılaşmada da Galatasaray Espor’a 2-0 kaybeden takım, taraftarlarını bir hayli üzdü ve sezonu 4. olarak tamamladı.

Bu sonuçlarla Zula Süper Lig 6. Sezon Finallerinin sıralaması şu şekilde oluştu;

1. Çamlıca Espor
2. Mod-Z
3. Galatasaray Espor
4. fastPay Wildcats
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst