• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

& Hostragons®️✨ Ücretsiz Domain Hizmeti ✨ 1 Yıllık - 5 Uzantı - Hızlı Aktiflik - Online Yönetim ✨ &

hostragons

Hostragons Technology
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!


Hostragons Türkiye ve Global olarak ücretsiz alan adı partner sağlayıcısıdır. İnsanları internet ortamına daha kolay ve az maliyet ile internet ortamına katmak amacıyla ücretsiz .TK / .ML / .GA / .CF / .GQ domainlerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bir çok projelerinizde, ödevlerinizde yada diğer tüm işlerinizde kullanmanız için oluşturulmuştur. 1 Yıl boyunca hiç bir ücret ödemen alan adlarını kullanabileceksiniz.


Alan Adı Kayıt Etmek İçin : https://my.hostragons.com/domainchecker.php
Alan Adı Kayıt Sırasında Kullanılacak Promosyon Kodu : FREEDOMAIN


Ücretsiz Alan Adı Özellikleri ;

  • Kendi DNS'niz (Ad sunucuları) kullanabilirsiniz.
  • Online olarak yönetebilirsiniz.
  • Normal bir alan adı gibi çalışır.
  • DNS Servisini kullanabilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst