Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Florensia, devasa bir çok oyunculu video oyunu biçimindeki Japon animasyonu

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Ticaret - 100%
11   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!


Florensia', anime estetiğine sahip fantastik bir MMORPG'dir.FLORENSIA
Florensia , Avrupalı kullanıcılar için uyarlanmış anime dünyasının çevrimiçi çok oyunculu bir rol yapma oyunudur. Üçüncü ve son Açık Beta Avrupa'da şu anda hazır için, ücretsiz indirmek .
Florensia.
Oyuncular , Florensia dünyalarında gezinmek ve her türden yetenek kazanmak için kendi karakterlerini ve kendi gemilerini yaratabilecekler . Oyun sırasında hem oyuncu hem de gemisi için yüzlerce silah ve özel ekipman bulmak mümkün.
Florensia , grafik ayrıntılar ve olasılıklar açısından türün diğer çağdaş başlıklarıyla rekabet eden ücretsiz bir PC MMORPG video oyunudur. Ek olarak, anime estetiği ona kendine özgü bir kişilik kazandırır.
Oyuncular, gizemleri çözmek ve zorlukların üstesinden gelmek için bireysel veya ekip olarak oynayabilir : canavarlarla savaşın, nefes kesici senaryoları keşfedin ve yoğun maceralar yaşayın.

Bir fantezi dünyasında geçen oyunun yaratıcıları, maceranın yüzlerce saatlik keşif, savaş, deniz savaşı ve keşfedilecek kilometrelerce ve kilometrelerce büyülü krallık sunduğunu garanti ediyor.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst