Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

ßyMesMes

'Sıradışı Emekli Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
Paylaşım
Konular
5,440
Reaksiyon Skoru
6,274
Altın Konu
425
Başarım Puanı
514
TM Yaşı
13 Yıl 11 Ay 21 Gün
Online Süresi
50d 11h 52m
MmoLira
-1,364
DevLira
0

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Amnesia: Rebirth – Türkçe Yama %100 ÇIKTI - 2020

Amnesia: Rebirth isimli oyunun Türkçe yaması aşağıdaki linkte bulunmaktadır. Yamayı hemen indirmeden önce mutlaka önemli maddeleri okuyunuz, sonrasında sıkıntı çekmemeniz açısından. Aşağıdaki adımları bire bir uygularsanız, yama sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Adımları doğru yaptığınız halde, bir hata veya sıkıntı ile karşılaşırsanız konu altından sorununuzun resmi ile beraber cevap yazabilirsiniz.
20201020193615_1.jpg

20201024075739_1.jpg

20201024081324_1.jpg

20201024081508_1.jpg

Açıklamalar​

• Bu yama ile Amnesia: Rebirth oyununuz 100% Türkçe olacaktır.
  • Buna menüler, notlar, diyaloglar, günlükler, etkileşime geçilebilir durumlar, ve hatta üzerinde yazısı değişten tabletler bile dâhildir.
  • Oyunda hemen her yerde (tabletler hariç) ı İ ğ Ğ ş Ş gibi Türkçe karakterleri kullanabildim. Bu benden kaynaklı değil, Frictional Games’in ilk oyunlarından beri düzgün bir UFT-8 desteği ve fontu kullanmasından kaynaklı, bu konuda teşekkürü onlar hak ediyor.
  • Çeviri tamamen bana ait, Tansel Altınel / Tanshaydar, paylaşacaksanız belirtirseniz sevinirim.
  • Çeviride hatalar, eksiklikler, hatta belki çevrilmemiş yerler görürseniz haber edin, düzelteyim. Sonuçta bu yamayı sizin için yapıyorum, ben oyunu oynadım bitti.
  • Yama kurulum dosyasını bu defa başka bir programla yaptım. Eski yamalar kadar sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

Amnesia: Rebirth Türkçe Yama %100 İndir:

Ekli dosyalar

• AR_turkce.exe
    2 MB · Görüntüleme: 0

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri