Reklam vermek için [email protected]

Rogue Company En Avantajlı Yetenekler Rehberi

cegk

Gerçekçi ol, imkasızı iste
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
21 Haz 2009
Konular
748
Mesajlar
1,379
Reaksiyon Skoru
438
Altın Konu
38
Başarım Puanı
272
Yaş
28
TM Yaşı
13 Yıl 3 Ay 9 Gün
Online Süresi
85d 5h 33m
MmoLira
2,176
DevLira
12
Takipçiler
4

Rohan2 Eldamar 23 Eylül Cuma Sizlerle DETAYLI TANITIM VE BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

1603810897511.png


Merhaba arkadaşlar,

Bu konumda sizlere Rogue Campany En Avantajlı Yetenekler Rehberi konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Rogue Company'deki her avantaj rekabet açısından uygun değildir ve hangilerine öncelik verileceğini bilmek biraz zor olabilir, bu nedenle, bu kazancı yakalama şansınızı artırmak için bu avantajları kullandığınızdan emin olun.

Sadece ham becerilerle oyunlar kazanabilir ve pek çok elemeyi başarabilirken, Rogue Company'nin avantajları size oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz avantajı sağlayabilir. Tıpkı CS: GO ve Valorant gibi yuvarlak tabanlı oyunlar gibi Rogue Company, oyuncuların karakterlerinin genel DPS'sini artırmak için silahlar, yükseltmeler ve aygıtlar satın almalarına olanak tanır.

Bununla birlikte, tartışmasız en önemli özelliklerden biri, oyunun perk sistemidir.

Her Rogue'nun toplam altı avantaja erişimi vardır ve her biri masaya farklı bir şey getirir. Artan hareket hızından daha hızlı canlanma sürelerine kadar hemen hemen her şey için avantaj var. Paranızı kurtarmak ve tüm önemli kazanma oranını artırmak için, 15 Rogue Company avantajının tamamını en iyiden en kötüye sıraladım.

Rogue Company S-katman avantajları
1603810955811.png


Maliyet: 10.000 $
Kullanıcılar: Chaac, Dallas, Dima, Ronin, Scorch, Vy

Rogue Company'de bir düşmanı devirmek inanılmaz derecede tatmin edici olmakla kalmaz, aynı zamanda Yenileme yeteneğine sahip olduğunuzda daha da ödüllendirici olur. Replenish, agresif oyunu ödüllendirir ve donanımlı silahınızı yeniden doldurur, bir düşman Rogue'u dizlerinin üzerine gönderdiğinizde cephanesini geri yükler.

Düşen düşmanları öldürmek bazen sizi savunmasız bırakabilir, özellikle daha sonra birincil cihazınızı yeniden yüklemek zorunda kaldığınızda. Neyse ki, bu avantaj, her bir güvenli öldürme arasındaki kesinti süresini azaltarak bu yüksek öldürme serilerini elde etmenizi sağlar.

1603810982770.png


Maliyet: 4.000 $
Kullanıcılar: Örs, Dallas, Dima, Ronin, Scorch, Trench

Games of Rogue Company oldukça gerginleşebilir ve kavgadan çekilmek zorunda kaldığınız zamanlar olacaktır. Tabii ki, birincil silahınızı yeniden yüklemeniz gerektiğinde bu, senaryolarda oldukça sinir bozucu olabilir.

Neyse ki, Berserker yeteneği, koşarken boş şarjörünüzü değiştirmenize olanak tanıyarak, takipçilerinize bir mermi yağmuru atmadan önce yere düşen düşmanları itme veya siperin arkasına kayma fırsatları verir.

1603811003662.png


Maliyet: 4.000 $
Kullanıcılar: Gl1tch, Phantom, Ronin, Saint, Scorch, Vy

Açıkta yakalanmak, Rogue Company'de hızlı bir ölüme yol açabilir, bu nedenle vurulduğunuzda hareket hızınızı artıran bir yeteneğe sahip olmak her zaman bir bonus.

Kaçınma genellikle size hızlı bir şekilde örtünün arkasına geçmeniz ve aksi halde ölümcül senaryolardan kaçınmanız için gereken ek hızı sağlayabilir. Birincil hizmetinizi yükseltmeyi bitirir bitirmez her zaman bu ayrıcalığa öncelik vermelisiniz.

1603811014279.png


Maliyet: 10.000 $
Kullanıcılar: Anvil, Chaac, Dima, Lancer, Phantom, Talon

Bu can çalma yeteneği, aynı zamanda düşmanları alt eden oyuncuları da ödüllendirir, ancak onlara cephane vermek yerine, sağlığınızı belirli bir süre için yenileyen gençleştirici bir iyileştirme sağlar. Kendinizi itfaiyelerde çok fazla hasar alırsanız veya sadece hayatta kalma yeteneğinizi artırmak istiyorsanız, o zaman bu hayat kurtaran avantaj bir zorunluluktur.

Rogue Company A-katmanı avantajları

1603811032591.png


Maliyet: 10.000 $
Kullanıcılar: Gl1tch, Ronin, Talon, Vy

Avantaj İzleyici Turlarının aksine, Altıncı His inanılmaz derecede kullanışlıdır, çünkü 25 metre içindeki bir düşman genel yönünüze bakarken sizi uyarır.

Bir düşmana atış yapmadan önce tepki verebilmek her zaman bir bonus olacaktır, ancak 10.000 dolarlık fiyat etiketi bunu pahalı bir satın alma haline getiriyor. İdeal olarak, temel silahlarınızı ve yükseltmelerinizi satın aldıktan sonra bunu oyunun ortasından sonuna kadar almak istersiniz.


1603811045380.png


Maliyet: 10.000 $
Kullanıcılar: Örs, Dallas, Saint, Scorch, Trench

Ek zırha sahip olmak her zaman yararlı olacaktır, ancak Dikbaşlı yeteneği en üst noktamızı ıskalamaktadır. Eklenen 25 zırh bonusu sizi oldukça zor durumlardan kurtarabilirken, iyi konumlandırmanın ve koruma kullanımının 10.000 $ 'lık katılımı biraz fazla artırdığını gördük. Yukarıdakilerden herhangi birini sağladıktan sonra bunu satın almayı düşünün.

1603811064555.png


Maliyet: 6.500 $
Kullanıcılar: Dima, Gl1tch, Phantom, Ronin, Scorch, Talon

Takım arkadaşlarını diriltmek en iyi zamanlarda zordur ve uzun animasyon çoğu zaman bazı sinir bozucu ölümlere yol açabilir. Müttefiklerinizin ayakta kalmakta zorlandığını fark ederseniz, Yardım Eli yeteneği takımınızın sorunlarını hafifletmeye yardımcı olabilir.

Daha fazlasını okuyun: Rekabete hakim olmanıza yardımcı olacak 5 Rogue Company ipucu

Helping Hands kötü oyunları telafi etmeyecek olsa da, bu gergin kavrama turlarına bir son vermeye yardımcı olabilir. Saint'in bu perk ile donatılması, özellikle de Revive Drone'nuz yanınızda olmadığında harikadır.

1603811076496.png


Maliyet: 6.500 $
Kullanıcılar: Dima, Gl1tch, Phantom, Ronin, Scorch, Talon

FPS'de ve üçüncü şahıs nişancı oyunlarında, yeniden doldurmanın ortasında yakalanmaktan daha kötü bir şey yoktur. Klibiniz dolu olmadığında yeniden yükle düğmesine basmaya bağımlı olan birçok oyuncudan biriyseniz, bu avantaj, sorunlarınızı büyük ölçüde azaltacaktır.

Adından da anlaşılacağı gibi Nimble Hands hem silah değiştirme hem de yeniden yükleme hızınızı artırır. Oldukça önemli ve daha küçük silah klipleri olan Rogue'larla inanılmaz derecede iyi çalışan bir meraklı.

Rogue Company B-katmanı avantajları

1603811089455.png


Maliyet: 6.500 $ Kullanıcılar: Dima, Gl1tch, Phantom, Ronin, Scorch, Talon FPS'de ve üçüncü şahıs nişancı oyunlarında, yeniden doldurmanın ortasında yakalanmaktan daha kötü bir şey yoktur. Klibiniz dolu olmadığında yeniden yükle düğmesine basmaya bağımlı olan birçok oyuncudan biriyseniz, bu avantaj, sorunlarınızı büyük ölçüde azaltacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi Nimble Hands hem silah değiştirme hem de yeniden yükleme hızınızı artırır. Oldukça önemli ve daha küçük silah klipleri olan
Rogue'larla inanılmaz derecede iyi çalışan bir meraklı.


Umarım bilgilendirebilmişimdir, iyi eğlenceler dilerim :)

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst