• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

DDoS saldırısı altında mısınız ? Hemen şimdi ödeme yapmadan bir test koruması başlatabilirsin!

anindahosting

Level 5
Ticaret - 0%
0   0   0
Merhaba,

Günümüzde artık DDoS saldırısı yapmak çok maliyetli değil.

Sadece Google ile kısa bir arama yaparak sonucu görebilirsiniz.

Peki siz saldırı aldığınız zaman kayıp edeceğiniz günlük müşteri ve kazancınızı hesap ettiniz mi ? Koruma işindeki maliyetlerden korkmayın aylık sunucu maliyetinizden daha uygun rakamlara sitenizi koruma altına alabilirsiniz.

Şu anda saldırı altında olduğunuzu düşünüyorsanız hemen bizimle bir test koruması başlatabilirsiniz. Bu sayede ödeme yapmadan24 saat içinde sitenize gelen saldırıları birlikte filtre edebildiğimizi görebilirsiniz.

Korumamız tüm layer seviyeler için size güncel saldırı türlerinde %100 koruma garantisi vermektedir.

Piyasadaki tüm bypass saldırılarını %90 oranında azaltıyor ve arka uç sunucunuza saldırının ulaşmasını engelliyoruz.

https://www.anindahosting.com/ddos-koruma-hizmeti.html

NOT: Sitenize gelen saldırıları engelleyebileceğimizden emin değil ve bunun için korkuyorsanız. Korkmayın! 24 saatlik test koruması ile sitenize gelen saldırıları engellediğimizi görebilirsiniz.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst