Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Fortnite'de Tony Stark'ın Gizli Göl Evi Laboratuvarı Nerede Bulunur ?

xKehanet

Sıradışı Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!Merhaba turkmmo okurları ve oyun severler :) Sizlere Fortnite oyununda Tony Stark'ın Gizli Göl Evi Laboratuvarı nerede bulunur bunun hakkında bilgiler vereceğim. Stark Industries'de, Fortnite oyuncuları mütevazı bir göl evi bulacaklar. Gizli garaj kapısını keşfederlerse Tony'nin laboratuvarını bulacaklar. Şimdiye kadar Fortnite oyuncuları, 4. Sezonun başlarında Frenzy Farms'ı devralan yeni POI Stark Industries'e aşinadır. Konum, Fortnite'ın şimdiye kadar dahil ettiği en zor patronlardan biri olan NPC patronu Tony Stark'a ev sahipliği yapıyor. Stark Industries POI ile ilgili çoğu zorluk, POI'nin güney kısmındaki ana binayı keşfeden oyunculara sahiptir. Bununla birlikte, 7. Hafta boyunca, oyuncuların 25.000 XP kazanmak istiyorlarsa ana binayı, patronu ve hatta Kasayı atlamaları gerekecek.

Haftalık Bir Görev, oyunculardan Tony Stark'ın gizli Göl Evi Laboratuvarı'nı bulmalarını ister. Başlıktan, oyuncular bu laboratuvarın Stark Industries POI'sinde gölün yakınında olduğunu doğru bir şekilde varsayabilirler. Oyuncuların laboratuvarı bulmak için bir kabine girip gizli bir kapı bulması veya doğrudan zemini kırması gerekecek. Görünüşe göre Tony bazı takım elbise ve aletlerini deniyor. Oyuncuların nereye bakacaklarını bilmeleri koşuluyla, zorluk özellikle zor değildir. Tony Stark'ın Laboratuvarı'nı Fortnite Sezon 4'te nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Fortnite'de Tony Stark'ın Gizli Göl Evi Laboratuvarını Bulun


Oyuncular, Savaş Otobüsünden çıkar çıkmaz bu yeri arayabilirler. Stark Industries POI'sine inmek isteyecekler ve yukarıdaki haritada daire içine alınmış konumdaki kabini hedef alacaklar. Bu, G2 ve G3 sınırındaki Steamy Stacks'in hemen güneybatısında, POI'nin kuzeydoğu tarafındaki evdir.

Oyuncular indiğinde, kabinin yan tarafına gitmeleri gerekecek. Orada çalılardan oluşan bir koleksiyon bulacaklar. Gizli bir garaj kapısını ortaya çıkarmak için bu çalıları bir hasat aleti kullanarak kırmaları ve bu sırada biraz Odun kazanmaları gerekecek. Ayrıca bunu kırmaları gerekecek.

Oyuncular içeri girdikten sonra bazı ganimetlere erişebilecek ve Tony'nin bazı kıyafetlerine ve yeni icatlarına bir göz atabilecekler. Mücadele tamamlanmış olarak kaydedilmeli ve oyuncular 25.000 XP kazanacak.

Alternatif olarak, oyuncular kabinde rakipleriyle ilgileniyorlarsa veya kapıyı bulmakta güçlük çekiyorlarsa, kabine girip zemini kırabilirler. Oyuncuların burada rakiplerle karşılaşması muhtemeldir, çünkü birçok oyuncu 10. haftaya kadar özel Sezon 4 Marvel temalı kozmetiklerin kilidini açmayı bitirmek için olabildiğince fazla XP kazanmak isteyecektir. Bundan kaçınmanın bir yolu, zorluğu daha sessiz bir şekilde tamamlamak olabilir. Çok fazla oyuncunun konumda kalmasını önlemek için Team Rumble modu.

Oyuncular bu mücadeleyi tamamladıklarında, Craggy Cliffs yakınlarında olacaklar , burada 3 avlama yaparak 25.000 XP daha kazanabilecek ve başka bir 7. Hafta Görevini tamamlayabilecekler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst