Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Altın Konu Fortnite: Retail Row'dan Steamy Stacks'e Zipline Nerede Bulunur ?

xKehanet

Sıradışı Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!Merhaba turkmmo okurları ve oyun severler :) Sizlere Fortnite oyununda Retail Row'dan Steamy Stacks'e Zipline nerede bulunur bunun hakkında bilgiler vereceğim. Zipline seyahati, bir süredir Fortnite haritasında dolaşmanın ve 4. Sezonun 6. Haftasında, Haftalık Görev olarak bir özelliği bulup sürmenin önemli bir parçası olmuştur. Rağmen Marvel geçit tema için Fortnite Sezon 4. Hafta 6 Haftalık Sorunlar birçok klasik daha fazla odaklanmak Fortnite sezon başladığından beri Marvel tema ilk kez bir arka koltukta alarak, yerleri ve faaliyetleri. Bazı zorluklar da her zamankinden biraz daha zor geliyor, oyuncular için gerçek bir meydan okuma sağlıyor ve fazladan XP için gerçekten çalıştıklarından emin oluyorlar.

Ziplines, Fortnite haritasının çeşitli yerlerinde görünür ve adanın etrafında hızlı ve kolay bir şekilde seyahat etmenizi sağlar, bir bölgeyi araştırmak için biraz yükseklik elde eder ve hatta bir tutam düşmanlardan uzaklaşır. 6. Hafta Haftalık Görev, oyunculardan Perakende Satırı'ndan Buharlı Yığınlara kadar zipline'ı kullanmalarını ister. Oyuncular nereye bakacaklarını bilmiyorlarsa bu zipline'ı bulmak zor olabilir. Aynı zamanda uzun, bazen tehlikeli bir yolculuk. Fortnite Sezon 4'teki Retail Row'da zipline'ı nerede bulacağınız ve kullanacağınız burada.


Fortnite Sezon 4'Te Retail Row'dan Buharlı Yığınlara Zipline Nerede Bulunur?


Oyuncular, Zipline'ı Retail Row'a inerek ve yol boyunca kendilerini savunmaları gerektiğinde kullanmak için bir silah kaparak bulacaklar. Kuzeydoğudaki en uzak binaya gitmek isteyecekler. Nokta H6'da yer almaktadır. Zipline yalnızca bu binanın çatısından erişilebilir ve tam konumu yukarıdaki haritada görülebilir. Yarışmanın tamamlanmış olarak kaydedilmesi için, oyuncunun Retail Row'dan başlaması gerekir.

Oyuncular doğru noktayı bulduklarında, zipline ile etkileşime girmeleri gerekecektir. Bu, onların bir sonraki platforma atlamalarına ve sürmelerine izin verecektir. Yolculuğa devam etmek için bir sonraki platforma geri dönmeleri gerekecek. Toplam yedi zipline vardır ve oyuncuların mücadeleyi tamamlamak için yedisinin hepsine binmesi gerekir. Yolculuk uzundur ve son konumları G2'deki Steamy Stacks'teki elektrik santrali olduğundan sıkıcı olabilir. Ancak daha büyük olasılıkla, bu zorluk riskli olacaktır.

Oyuncular zipline'ı sürdüklerinde, rakiplerinin saldırılarına karşı hala savunmasızdırlar. XP kazanmak ve kalan Battle Pass görünümlerinin ve özel Wolverine görünümünün kilidini açmak için görevleri tamamlamak isteyen pek çok oyuncu ile bu alan oldukça meşgul olacaktır. Oyuncular, diğerleri gibi bu mücadeleyi daha sessiz Team Rumble modunda tamamlayabilmeli, burada öldürülme olasılıklarının daha az olduğu, ancak yine de dikkatli olmaları ve rakipleri izlemeleri gerekecek.

Oyuncular mücadeleyi tamamladıklarında, ekranlarının sol tarafında bir bildirim görecekler ve 4. Sezon Savaş Bileti için 25.000 XP alacaklar. Oyuncular, Klasik Wolverine alternatif stilini Wolverine görünümüne açmak için 5. ve 6.Hafta arasında herhangi bir 10 görevi tamamlamak isteyecek ve bu mücadele bu sayıya dahil edilecek.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst