Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Red Dead Online'da Efsanevi Şövalye Geyiği Konumu Nerede Bulunur ?

xKehanet

Sıradışı Yönetici


Merhaba turkmmo okurları ve oyun severler :) Sizlere Red Dead Online oyununda efsanevi şövalye geyiği nerede bulunur bunu anlatacağım. Efsanevi Şövalye Geyiği, Red Dead Online'da göründü. Bu kılavuz, oyuncuların onu bulmalarına yardımcı olacaktır. Efsanevi hayvanlar, oyuncuların bulması için dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda. Onları efsanevi yapan şey, vahşi doğada biriyle karşılaşmanın ne kadar nadir olduğu ve postlarını toplayıp satan oyuncular için ne kadar değerli olduklarıdır. Oyunun hikaye modunda, çevrimiçi sürüm oyuncuların onları bulmalarına yardımcı olmak için yeni roller üstlenmelerine izin verdiği için tonlarca var. Natüralist rollerini üst seviyeye çıkarmak isteyenler için işleri ilginç tutmak için oyuna yeni hayvanlar eklendi. Bu kılavuz, oyuncuların Efsanevi Şövalye Geyiğini bulmalarına yardımcı olacaktır.

Naturalist rol, oyundaki en büyük katkılardan biri olmuştur. Oyuncular, yaban hayatına dahil olma konusunda daha bilimsel bir yaklaşım benimseyebilirler. Oyuncular, hayvanları postları için avlamak ve onları nakit olarak satmak yerine hayvanı sakinleştirebilir ve onlardan örnekler toplayabilir. Sakinleştirmek onları kısa bir süre uyutur. Oyuncular buna, başlamak için gereken her şeyi sağlayacak Naturalist kiti için Harriot ile konuşarak başlayabilirler. İşte oyuncuların Efsanevi Şövalye Geyiğini bulabilecekleri yer.


Red Dead Online'da Efsanevi Knight Moose Konumu

Efsanevi Şövalye Geyiği, Kamassa Nehri yakınlarında dolaşırken bulunabilir. Bu, Roanoke Sırtı'nın kuzey bölgesindedir. Onları bulmanın en iyi zamanı gündüzleri. Ayrıca kalın kürkleri nedeniyle her türlü hava koşulunda bulunmaları kolaydır. Oyuncuların görünene kadar sabırlı olması gerekecek. Nihayet doğana kadar Kamassa Nehri'nde yukarı ve aşağı gitmeye devam edin . Efsanevi Şövalye Moose postu, 537,25 dolara satılabilir. Bununla birlikte, oyuncular Doğalcı rolleri için değerli örnekler toplamak için onu sakinleştirebilirler.

Red Dead Online, tekrarlayan oyuncuları için yeni içerik eklemeye devam ediyor. GTA Online, önümüzdeki ilkbaharda PlayStation 5 ve Xbox Series X'te yayınlanacak yeni nesillere sıçrayacak oyunlardan biri. Umarım Red Dead Online, gelecek nesle de sıçrayacaktır. Oyun, Naturalist rolüne benzer şekilde oyun stillerini değiştiren daha fazla güncellemeden yararlanabilir. Umarım Rockstar Games, geleceğe doğru ilerlerken bu unvanı unutmayacaktır. Dışarıdaki en iyi kovboy deneyimlerinden biri.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst