Reklam vermek için [email protected]

Path Of Exile Vaal Aura Beceri Mücevherleri Rehberi - 2020

Zeyrek Game

Nam-ı Diğer Gcc
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
31 Mar 2020
Konular
67
Mesajlar
1,028
Reaksiyon Skoru
473
Altın Konu
7
Başarım Puanı
154
TM Yaşı
2 Yıl 6 Ay 8 Gün
Online Süresi
60d 11h 53m
MmoLira
1,427
DevLira
6
Takipçiler
5
Auralar kalıcıdır etkisi alan bazı yarıçapında bir kişi veya yaratık çevreleyen ve bunların hibe becerileri etkilerini için müttefikleri bu yarıçap içinde veya düşman (aura en etkisinin alanı ). Bu mekanik, oyun boyunca yaygın olarak kullanılmaktadır.

300

Beş auralı bir Çapulcu: Kararlılık, Zarafet, Acele, Nefret ve Elementlerin Saflığı.

Mekanik
Buff / debuff sisteminin bir alt kümesi olan auralar, onlardan tüm özellikleri devralır ve buff değiştiricilerden etkilenir. Geçici ya da kalıcı, olumlu ya da olumsuz vb. Olabilirler. Auralar, etkilenen hedeflerini yalnızca her 250 ms'de bir güncelleyebilir.

Auraların kaynakları:

 • beceri mücevherleri
 • pasif beceriler
 • canavar değiştiriciler ve beceriler
 • temel çoğalma
 • öğe becerileri , örneğin Ölüm Yemini
 • gibi benzersiz öğelerden değiştiriciler Ölen Nefes
Mana rezervasyonu
Ana madde: Mana rezervasyonu
Auralar, etkilerini korumak için mana rezervi yapılarak kullanılır. Mana rezervasyonu, yetenek aktif olduğu sürece mananın bir kısmını kullanılamaz hale getirir. Mana rezerve edilmiş olmak mana yenilenme oranını azaltmaz, bu nedenle mananın yenilenmesi için geçen süreyi (geçici) maksimuma indirir.

Ayrılmış mana değerleri, her zamanki gibi destek mücevher mana maliyet çarpanları ile çarpılır. Kan Sihirli pasif yaşam yerine mana saklıdır neden olacaktır.
16
İlham Desteği taş değil aura aittir mana azaltır. Rezerve edilmiş manayı azaltan pasifler ve eşyalar bunu çok yönlü olarak yapar; rezerve edilmiş bir % 20 Azaltılmış Mana'ya sahip olmak ,
16
Canlılık Rezerve edilmiş% 35'ten% 15'e değil,% 28 mana rezerve edildi.

Oyuncu alacak
Bir oyuncunun aura becerisi alanındaki tüm müttefikler auranın güçlendirmesini alacaktır. Bu güçlendirmenin büyüklüğü, Aura jeneratörünün Auras'ın Artan Etkisi statüsüne göre belirlenir. Ancak, bu statünün birinden alınan Aura'nın gücü üzerinde hiçbir etkisi yoktur . Pasif ve eşya değiştiriciler, bir auradan alınan etkileri daha da geliştirebilir.

Örneğin, Oyuncu A, Seviye 20 oluşturuyor Disiplin aura; aura 303 Enerji Kalkanı içindeki herkese verir. Oyuncu A ayrıca Lanetli Olmayan Auraların +% 25 Arttırılmış Etkisine sahiptir , bu nedenle Enerji Kalkanı miktarını 379'a çıkarır. Oyuncu A'nın Enerji Kalkanı artışı yoktur, bu nedenle yalnızca 379 Enerji Kalkanı artışı görürler. Oyuncu B'nin +% 100 Arttırılmış Maksimum Enerji Kalkanı vardır ve Oyuncu A'nın aurasının içinde durur, bu nedenle Oyuncu B 758 Enerji Kalkanı artışı görür. Oyuncu B'nin kendi "Auraların Artan Etkisi" statüsünün, Oyuncu A'dan alınan Disiplinin etkisiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Pasif ağaç, ağır nokta yatırımı gerektiren% 69 aura etkisi sağlayabilir. Champion ek% 20 etkisi olabilir Duelist sınıfı, The Guardian Templar sınıfı,% 10 ek bir etkiye sahiptir ve olabilir büyücü cadı sınıf ek% 5.Fatih'in Gücü başka bir% 3 etki sağlayabilir. Kullanımı yoluyla Victario'nun Etkisi 30. seviye ile Cömertlik Desteği ve % 15'e kadar artırılmış efekt modu,% 64 oranında daha fazla aura etkisi elde edilebilir. Ancak desteklenen auralar sizi etkilemeyecektir. Oyuncu bir
8
Ölen Nefes, bir kalkan pahasına ek bir% 18 etki elde edilebilir (örneğin
10
Prism Guardian) ve silah (örneğin İlerleyen Kale veya Geçici Kenar). Ek olarak, oyuncu donatabilir Jinxed Juju % 15'e kadar daha fazla etki için muska.

Aşağıdaki tablo, her yükselişin elde edebileceği en yüksek aura etkisini göstermektedir.

YükselişAura Etkisi
Şampiyon189%
Muhafız179%
Büyücü174%
Diğer169%
Bir oyuncunun kullanabileceği auraların sayısında, onları koruyacak kaynaklara sahip oldukları sürece bir sınır yoktur. Bununla birlikte, bir oyuncu aynı auranın birden fazla kopyasını kendi üzerine atamaz ( çok güçlü bir Enerji Kalkanı desteği elde etmek için birden fazla Disiplin aurası gibi ), farklı kopyalar basitçe birbirlerinin yerine geçecektir.

Eşyalardan veya pasif becerilerden kaynaklanan aura etkileri aura değiştirme etkilerinden etkilenmeyecektir.

Not: Araç ipucu değerleri yalnızca temel aura efektlerini gösterir; değiştirilmiş aura efektleri göstermezler.

Lanet auraları
Ayrıca bakınız: Lanet
Kullanımı ile Küfür Desteği mücevher, herhangi bir lanetli mücevher bir auraya dönüştürülebilir, böylece oyuncu etrafında kalıcı bir lanet etkisi sağlamak için mana rezervi sağlanır. Küfür aurasına giren düşmanlar, desteklenen lanet yetenek (ler) i ile lanetlenir. Küfür auraları hem Lanetten etkilenir hem de Aura Etki Alanı artar. Çoğu Aura efekti artışı, bunların yalnızca lanetli olmayan auralara uygulandığını, dolayısıyla lanetli auralar üzerinde hiçbir etkisi olmayacağını belirtir. Lanet efekti artışları, lanet auralarında normal şekilde çalışacaktır.

Azaltılmış Mana ayrılmış değiştiricileri, Küfür auralarını diğer auralarla aynı şekilde etkiler; Aynı şekilde, Azaltılmış mana bedeli , Küfür auraları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Tüm Küfür auraları aynı temel mana miktarını saklar:% 35.

Küfür yoluyla uygulanan lanetler, etkin lanet sınırına dahil edilir. Curse auraları ayrıca çevrim yoluyla uygulanan curses üzerinde önceliğe sahiptir ve curse limitini aşarlarsa bu curses'leri geçersiz kılar.

Not: Araç ipucu değerleri yalnızca temel lanet efektlerini gösterir; değiştirilmiş lanet etkilerini göstermezler.

Afiş
Afişler, aura becerilerinin bir alt grubudur. Bannerlar, aktifken aura etkisi sağlar ve bu durumda belirli koşullar altında 50 aşamaya kadar toplayarak aşamalar kazanabilir. Sancak becerisini tekrar kullanmak aurayı devre dışı bırakır ve afişi bulunduğunuz yere yerleştirir, bu da etrafına aura efekti ve toplanan aşama sayısına bağlı olarak ek bir etki sağlar. Sancak yerleştirilirken sancak becerisinin etkinleştirilmesi, yerleştirilen sancağı kaldıracaktır.

Aynı anda yalnızca bir Banner becerisine sahip olabilirsiniz.

Madenler
Çoğu maden becerisi, mayınlara her madenin etrafında bir aura vererek yakındaki düşmanları etkiler. Birden fazla mayından gelen auralar istiflenebilir. Mayınlardan gelen auralar, aura etkisi değiştiricilerinden etkilenir.

Mücevher kombinasyonlarını destekleyin
Auraların kendileri zarar vermez. Ekstra hasar, ekstra savunma veya fayda ekleyebilen bir güçlendirme sağlarlar. Lanetlerde olduğu gibi , eklenen hasar destek mücevherlerinin bağlantılı Aura becerileri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu destek mücevherleri auraları etkileyecektir:

16
Kan Büyüsü Desteği Bu, bağlantılı auraların mana yerine sağlık rezervine sahip olmasına neden olacak, ancak mana çarpanıyla maliyeti artıracaktır. Kalitedeki artışlardan kaynaklanan "azaltılmış mana maliyetinin" mana rezervasyonu üzerinde hiçbir etkisi olmadığını unutmayın.
16
Büyü Totem Desteği- Aurayı koruyacak bir totem atar. Totem'i kullanma maliyeti, Totem desteğinin Mana Maliyet Çarpanı ve diğer bağlantılı destek taşlarıyla çarpılan, rezerve edilecek mananın toplamıdır.
16
Cömertlik Desteği- Lanetli olmayan auraların müttefikler ( minyonlar dahil ) üzerindeki etkisini artırır, ancak oyuncuyu etkilemelerini önler.
16
Artan Etki Alanı Desteği - Auranın Etki Alanını daha da artırır, ancak mücevher çarpanıyla Mana rezervasyonunu artırır.
16
Konsantre Etki Desteği- Etki alanını küçültür ve mana bedeli çarpanını uygular, ancak auralar doğrudan hasara neden olamayacağı için aura hasarına bonus sağlamaz. Bir istisna, aura olabilir.
10
Ölüm Yemini.
16
Enlighten Desteği - Mana çarpanı miktarı kadar auranın ayrılan manayı azaltır.
16
Desteği Güçlendirin - Desteklenen auralara seviye ekler, ancak mana çarpanıyla maliyetlerini artırır.
16
Desteği Geliştirin- Taşın kalitesini artırarak etki alanını arttırır, ancak mana bedeli artar.
Bunu not et
16
İlham Desteği rezervasyonu etkilemez, ancak Spell Totem Support tarafından desteklenen auraları etkiler.

Aura Becerileri
Aura beceri mücevherleri
Düzenli auralar aura beceri taşlar gelip rezerve oyuncunun bir yüzdesi mana hariç olmak üzere, havuz
16
Netlik ve
16
Hassas, sabit bir miktar ayıran.


Beceri mücevheriIconAçıklama
Str.
Dex.
Int.
Lvl.
Nerede
Öfke
39
Öfke becerisi icon.png
Sizin ve müttefiklerinizin saldırılarına ve büyülerine ateş hasarı ekleyen bir aura uygular.
Evet
Yok
Evet
24% 50 R
Netlik
39
Netlik becerisi icon.png
Size ve müttefiklerinize mana yenilenmesi sağlayan bir aura verir.YokYok
Evet
10(34 R -279 R )
Kararlılık
39
Belirleme becerisi icon.png
Size ve müttefiklerinize zırh veren bir aura verir.
Evet
YokYok24% 50 R
Disiplin
39
Disiplin becerisi icon.png
Size ve müttefiklerinize ek enerji kalkanı ve artan enerji kalkanı şarj oranı sağlayan bir aura verir.YokYok
Evet
24% 35 R
Et ve Taş
39
Flesh and Stone becerisi icon.png
Duruşunuza bağlı olarak sizi ve yakındaki düşmanları farklı şekilde etkileyen bir aura uygular. Yeteneği tekrar kullanmak, Kan Duruşu ve Kum Duruşu arasında geçiş yapar.
Evet
Evet
Yok16% 25 R
Zarafet
39
Zarafet yeteneği icon.png
Size ve müttefiklerinize kaçış sağlayan bir aura verir.Yok
Evet
Yok24% 50 R
Acele
39
Haste skill icon.png
Sizin ve müttefiklerinizin hareket hızını, saldırı hızını ve kullanım hızını artıran bir aura verir.Yok
Evet
Yok24% 50 R
Nefret
39
Nefret yeteneği icon.png
Size ve müttefiklerinize fiziksel hasara bağlı olarak ekstra soğuk hasar veren bir aura verir.Yok
Evet
Evet
24% 50 R
Kötü niyet
39
Kötü niyet yeteneği icon.png
Zamanla hasarı çoğaltan ve sizin ve müttefiklerinizin beceri etki süresini artıran bir aura verir.Yok
Evet
Evet
24% 50 R
Hassas
39
Precision skill icon.png
Size ve müttefiklerinize doğruluk ve kritik vuruş şansı veren bir aura verir.Yok
Evet
Yok10(22 R -186 R )
Gurur
39
Gurur becerisi icon.png
Yakındaki düşmanların daha fazla fiziksel hasar almasına neden olan bir aura verir.
Evet
YokYok24% 50 R
Elementlerin Saflığı
39
Elementlerin Saflığı yetenek icon.png
Size ve müttefiklerinize temel direnç sağlayan bir aura verir.
Evet
Yok
Evet
24% 35 R
Ateşin Saflığı
39
Ateşin Saflığı beceri icon.png
Size ve müttefiklerinize ateşe dayanıklılık kazandıran bir aura verir.
Evet
Yok
Evet
24% 35 R
Buzun Saflığı
39
Buzun Saflığı becerisi icon.png
Size ve müttefiklerinize soğuk bir direnç kazandıran bir aura verir.Yok
Evet
Evet
24% 35 R
Yıldırımın Saflığı
39
Şimşek Saflığı becerisi icon.png
Size ve müttefiklerinize yıldırım direnci kazandıran bir aura verir.YokYok
Evet
24% 35 R
Canlılık
39
Vitality skill icon.png
Size ve müttefiklerinize can yenilenmesi sağlayan bir aura verir.
Evet
YokYok10(28 R -233 R )
Gazap
39
Öfke yeteneği icon.png
Sizin ve müttefiklerinizin saldırılarına yıldırım hasarı ekleyen ve büyülerinizin daha fazla yıldırım hasarı vermesini sağlayan bir aura verir.YokYok
Evet
24% 50 R
Bağnazlık
39
Bağnaz yetenek icon.png
Size ve müttefiklerinize hasara bonuslar ve kritik vuruş şansı veren bir aura verir ve daha güçlü düşmanlara karşı Consecrated Ground yaratma şansı verir.YokYok
Evet
24% 50 R
Banner beceri mücevherleri
Sancak becerileri bir aura sağlar ve sancağı yere yerleştiren ve ek etkileri etkinleştiren ikincil bir etkinleştirmeye sahiptir:


Beceri mücevheriIconAçıklama
Str.
Dex.
Int.
Lvl.
Nerede
Korkunç Afiş
39
Korkunç Afiş beceri icon.png
Bir kez kullanmak, yakındaki müttefiklerin saldırılarla impale etmesine neden olan ve yakındaki düşmanların isabetini azaltan bir sancağı taşımak için mana yedekler. Sancağı taşırken düşmanları kazığa alarak aşamalar kazanın. Yeteneği tekrar kullanmak, bayrağı yerleştirir ve mana rezervasyonunu sonlandırır. Bir kez yerleştirildiğinde, kazanılan her aşama için daha güçlü hale gelir. Aynı anda birden fazla afişiniz olamaz.
Evet
YokYok24% 10 R
Savaş Afişi
39
Savaş Afişi beceri icon.png
Bir kez kullanmak, yakındaki müttefiklerin isabetliliğini ve yakındaki düşmanların aldığı fiziksel hasarı artıran bir sancak taşımak için mana rezervi sağlar. Sancağı taşırken düşmanları öldürerek aşamalar kazanın. Yeteneği tekrar kullanmak, bayrağı yerleştirir ve mana rezervasyonunu sonlandırır. Bir kez yerleştirildiğinde, kazanılan her aşama için daha güçlü hale gelir. Aynı anda birden fazla afişiniz olamaz.
Evet
YokYok4% 10 R
Vaal aura beceri mücevherleri
Bu Vaal beceri mücevherleri , toplanan ruhları kullanarak bir aurayı geçici olarak etkinleştirir:


Beceri mücevheriIconAçıklama
Str.
Dex.
Int.
Lvl.
Nerede
Vaal Netlik
39
Vaal Netlik becerisi icon.png
Sizin ve müttefiklerinizin mana bedellerini ödemeden beceri geliştirmenize izin veren geçici bir aura verir.YokYok
Evet
10Yok
Vaal Disiplini
39
Vaal Disiplin becerisi icon.png
Enerji kalkanı yeniden şarjının siz ve müttefikleriniz için alınan hasar nedeniyle gecikmesini önleyen geçici bir aura verir.YokYok
Evet
24Yok
Vaal Grace
39
Vaal Grace yetenek icon.png
Size ve müttefiklerinize saldırılardan ve büyülerden kaçma yeteneği veren geçici bir aura verir.Yok
Evet
Yok24Yok
Balina Acele
39
Vaal Haste skill icon.png
Sizin ve müttefiklerinizin hareket hızını, saldırı hızını ve kullanım hızını artıran geçici bir aura verir.Yok
Evet
Yok24Yok
Vaal Ateşin Safsızlığı
39
Vaal Ateşin Kirliliği beceri icon.png
Alınan ateş hasarını azaltan ve size ve yakındaki müttefiklere tutuşma bağışıklığı sağlayan bir aura uygular ve yakındaki düşmanlara ateş dirençlerini göz ardı ederek vurur.
Evet
Yok
Evet
24Yok
Buzun Vaal Safsızlığı
39
Vaal Buzdan Kirlilik becerisi icon.png
Alınan soğuk hasarı azaltan ve size ve yakındaki müttefiklere donma ve üşüme bağışıklığı sağlayan bir aura uygular ve yakındaki düşmanlara soğuk dirençlerini göz ardı ederek vurur.Yok
Evet
Evet
24Yok
Yıldırımın Vaal Safsızlığı
39
Vaal Şimşek Kirliliği becerisi icon.png
Alınan yıldırım hasarını azaltan ve size ve çevrenizdeki müttefiklere şok bağışıklığı sağlayan bir aura uygular ve yakındaki düşmanlara yıldırım direncini yok sayan vuruşlar yapar.YokYok
Evet
24Yok
Geçici aura efektli beceriler
Aşağıdaki bu beceri mücevherleri, geçici bir etki olarak bir aura verir ve mana ayırmaz.


Beceri mücevheriIconAçıklama
Str.
Dex.
Int.
Lvl.
Nerede
Gençleştirme Totemi
39
YokKendiniz ve yakındaki müttefikleriniz için hayatı yeniden canlandıran bir auraya sahip bir totem çağırır.
Evet
YokYok4(9-32)
Çarp
39
YokYakın dövüş saldırısı gerçekleştirir ve şimşeklerin hedeflenen bir konuma veya yakındaki bir düşmana çarparak bir alanda hasar vermesine neden olur. Yakın dövüş saldırısı bir hedefe isabet ederse, o düşman da alan hasarı tarafından vurulamaz. Bu beceri bir düşmana isabet ederse, size ve müttefiklerinize bir süreliğine ek yıldırım hasarı veren bir aura güçlendirmesi kazanırsınız. Kılıç, Balta, Topuz, Asa, Asa veya Silahsız gerektirir.
Evet
Yok
Evet
16
Aura efektli beceri mücevherleri kazın

Beceri mücevheriIconAçıklama
Str.
Dex.
Int.
Lvl.
Nerede
Yüksek Etkili Maden Desteği
39
YokYay veya asa kullanan büyüleri veya saldırıları destekler. Bu beceriyi kullanmak yerine, onu patlattığınızda beceriyi sizin için kullanacak bir mayın fırlatacaksınız. Madenler kanallık becerilerini kullanamaz.Yok
Evet
Evet
31Yok
Buz Saçağı Madeni
39
YokPatladığında etrafına mermi ateşleyen bir mayın fırlatır. Bu mermiler, kaybolmadan önce seyahat ettikçe hızla dağılır.Yok
Evet
Evet
12(3 R- 6 R )
Pyroclast Madeni
39
YokPatladığında bir alana hasar veren bir mayın fırlatır, ardından etrafına yağan ateşli mermiler fırlatır ve her biri daha küçük bir alana hasar verir.Yok
Evet
Evet
28(4 R- 6 R )
Stormblast Madeni
39
YokPatlatıldığında bir alana hasar veren bir mayın fırlatır.Yok
Evet
Evet
1(2 R- 6 R )
Skitterbotları çağır
39
YokTuzaklarınızı tetikleyecek ve mayınlarınızı patlatacak bir Chilling Skitterbot ve bir Shocking Skitterbot çağırın. Skitterbots tarafından patlatılan mayınlar yeniden devreye girecek ve ardından tekrar patlatılabilir. Skitterbot'lar size daha fazla tuzak ve mayın hasarı verir ve hedeflenemez veya hasar verilemez.Yok
Evet
Evet
16% 35 R
Lanet beceri mücevherleri
Şu anda oyuncular tarafından kullanılabilen 13 lanet beceri mücevheri var . Kullanmak Küfür Desteği Lanet mücevherlerle bağlantılı mücevher veya Lanet mücevherlerini sokma Kafirin Örtüsü bu lanetlerin auralar olarak kullanılmasına izin verecek.

Eşyalarla verilen Auras becerileri
 • Yolsuzluğun Kanı hibe Elementlerin Oburluğu
 • Ölüm Yemini hibe Ölüm Aurası
 • Rüyada Birleşik & Aul'un Ayaklanması (Tüm Nitelikler) hibe İmrenme (Ayrıca ilvl 85+ Yaşlı muskalarından da elde edilebilir )
Aura değiştiriciler

Sonek

İsim
Oluşturulan öğe / canavar değiştiricileri için sırasıyla minimum öğe / canavar seviyesi. Bazı üretim türleri bu koşulun karşılanmasını gerektirmeyebilir, ancak öğe düzeyi kısıtlamaları bu değerin% 80'ine yükseltilebilir.
İstatistiklerSpawn Ağırlıklandırma
Yeraltının1Becerilerinizden gelen Auralar size ve Müttefiklere% 2 daha fazla Hasar verirabyss_jewel 0
mücevher 0
one_hand_weapon 2000
varsayılan 0
Yeraltının1Becerilerinizden gelen Auralar size ve Müttefiklere% 4 daha fazla Hasar verirabyss_jewel 0
mücevher 0
two_hand_weapon 2000
varsayılan 0
Yeraltının1(20-25) Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% (20-25) arttıabyss_jewel 0
mücevher 0
body_armour 2000
varsayılan 0
Kefaret73(5-7) Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% arttıshield_eyrie 500
varsayılan 0
Kefaret80(8-10) Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% arttıshield_eyrie 500
varsayılan 0
Fetih75Anger ,% (28-33) oranında Aura Etkisine sahiptirsceptre_adjudicator 500
rune_dagger_adjudicator 500
wand_adjudicator 500
varsayılan 0
Fetih80Anger % (34-40) oranında Aura Etkisine sahiptirsceptre_adjudicator 500
rune_dagger_adjudicator 500
wand_adjudicator 500
varsayılan 0
Fetih75Öfke , (48-54)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirstaff_adjudicator 500
varsayılan 0
Fetih80Anger % (55-60) oranında Aura Etkisine sahiptirstaff_adjudicator 500
varsayılan 0
Kefaret75Nefret , (28-33)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirsceptre_eyrie 500
rune_dagger_eyrie 500
wand_eyrie 500
varsayılan 0
Kefaret80Nefret ,% (34-40) Aura Etkisine sahiptirsceptre_eyrie 500
rune_dagger_eyrie 500
wand_eyrie 500
varsayılan 0
Kefaret75Nefret , (48-54)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirstaff_eyrie 500
varsayılan 0
Kefaret80Nefret , (55-60)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirstaff_eyrie 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi75Wrath ,% (28-33) Aura Etkisine sahiptirsceptre_crusader 500
rune_dagger_crusader 500
wand_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi80Wrath ,% (34-40) Aura Etkisine sahiptirsceptre_crusader 500
rune_dagger_crusader 500
wand_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi75Wrath ,% (48-54) Aura Etkisine sahiptirstaff_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi80Wrath ,% (55-60) Aura Etkisine sahiptirstaff_crusader 500
varsayılan 0
Avın75Kötü Niyet (28-33)% artmış Aura Etkisine sahiptirsceptre_basilisk 500
rune_dagger_basilisk 500
wand_basilisk 500
varsayılan 0
Avın80Kötü Niyet (34-40)% artmış Aura Etkisine sahiptirsceptre_basilisk 500
rune_dagger_basilisk 500
wand_basilisk 500
varsayılan 0
Avın75Kötü Niyet (48-54)% artmış Aura Etkisine sahiptirstaff_basilisk 500
varsayılan 0
Avın80Kötü Niyet (55-60)% artmış Aura Etkisine sahiptirstaff_basilisk 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi75Bağnazlığın (28-33)% artırılmış Aura Etkisi varsceptre_crusader 500
rune_dagger_crusader 500
wand_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi80Bağnazlığın (34-40)% artırılmış Aura Etkisi vardırsceptre_crusader 500
rune_dagger_crusader 500
wand_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi75Bağnazlığın (48-54)% artırılmış Aura Etkisi vardırstaff_crusader 500
varsayılan 0
Haçlı Seferi80Bağnazlığın (55-60)% artırılmış Aura Etkisi vardırstaff_crusader 500
varsayılan 0
Kefaret75(15-20) Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% arttıbody_armour_eyrie 250
varsayılan 0
Kefaret80(21-25) Becerilerinizden Lanetsiz Auraların etkisi% arttıbody_armour_eyrie 250
varsayılan 0
Kefaret82Becerilerinizden gelen Auralar size ve Müttefiklere% 2 daha fazla Hasar verirsword_eyrie 400
axe_eyrie 400
claw_eyrie 400
dagger_eyrie 400
rune_dagger_eyrie 400
mace_eyrie 400
sceptre_eyrie 400
wand_eyrie 400
default 0
Kefaret82Becerilerinizden gelen Auralar size ve Müttefiklere% 4 daha fazla Hasar verir2h_sword_eyrie 400
2h_axe_eyrie 400
2h_mace_eyrie 400
staff_eyrie 400
warstaff_eyrie 400
bow_eyrie 400
varsayılan 0
Sosyal Yardım1Küçük Pasif Beceriler de eklendi : Aura Becerilerinin Etki Alanında% 2 artışaffliction_aura_effect 350
varsayılan 0
Etki68Küçük Pasif Beceriler de eklendi : Aura Becerilerinin Etki Alanında% 4 artışaffliction_aura_effect 350
varsayılan 0
Rehberlik84Eklenen Küçük Pasif Beceriler ayrıca: Aura Becerilerinin Etki Alanında% 6 artış sağlaraffliction_aura_effect 250
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_melee 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_melee 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_melee 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_melee 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_melee 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_melee 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_melee 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_melee 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_melee 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_melee 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_melee 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_melee 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_ranged 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_ranged 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_ranged 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_ranged 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_ranged 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_ranged 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_ranged 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_ranged 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_ranged 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_ranged 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_ranged 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_ranged 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_caster 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_caster 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_caster 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_caster 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_caster 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_caster 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_caster 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_caster 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_caster 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_caster 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_caster 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_caster 300
varsayılan 0
Yardım45Yokheist_equipment_caster 500
varsayılan 0
Koordinasyon68Yokheist_equipment_caster 400
varsayılan 0
İşbirliği75Yokheist_equipment_caster 300
varsayılan 0
Yolsuzluk örtük

İsim
Oluşturulan öğe / canavar değiştiricileri için sırasıyla minimum öğe / canavar seviyesi. Bazı üretim türleri bu koşulun karşılanmasını gerektirmeyebilir, ancak öğe düzeyi kısıtlamaları bu değerin% 80'ine yükseltilebilir.
İstatistiklerSpawn Ağırlıklandırma
V2SocketedAuraGemCorrupted20İçin 2 Seviye ait Soketli Aura Gemszırh 1000
varsayılan 0
V2ArtanAuraEffectWrathCorrupted45Wrath ,% (15-20) Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2ArtanAuraEffectAngerCorrupted45Öfke ,% (15-20) oranında Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2ArtanAuraEffectHatredCorrupted45Nefret , (15-20)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2 Artan Aura Etkisi Belirleme Bozuk45Belirleme (15-20)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2Artan AuraEffectDisiplin Bozuk45Disiplin ,% (15-20) artırılmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2ArtanAuraEffectGraceCorrupted45Grace ,% (15-20) artırılmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2Artan AuraEffectMalevolenceCorrupted45Kötü Niyet (15-20)% artmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2ArtanAuraEffectZealotryCorrupted_45Bağnazlığın (15-20)% artırılmış Aura Etkisi vardırmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
V2IncreasedAuraEffectPrideCorrupted45Gurur, (15-20)% artırılmış Aura Etkisine sahiptirmuska 1000
halka 1000
kemer 1000
varsayılan 0
Aura beceri büyüleri

İsim
Oluşturulan öğe / canavar değiştiricileri için sırasıyla minimum öğe / canavar seviyesi. Bazı üretim türleri bu koşulun karşılanmasını gerektirmeyebilir, ancak öğe düzeyi kısıtlamaları bu değerin% 80'ine yükseltilebilir.
İstatistiklerSpawn Ağırlıklandırma
Büyü Yenileme Totem Yaşam Yenileme 166% 30 artırılmış Yenilenme Totem Aura Etkisikask 100
varsayılan 0
Büyü Yenileme Totem Yaşam Yenileme 275% 45 artırılmış Yenilenme Totem Aura Etkisikask 100
varsayılan 0
Enchantment Smite Aura Effect 166Smite,% 20 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Enchantment Smite Aura Effect 275Smite,% 30 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Dehşet Banner Etkisi 166Dehşet Sancağı% 25 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Dehşet Banner Etkisi 275Dread Banner,% 40 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Savaşı Banner Etkisi 166War Banner,% 25 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Savaşı Banner Etkisi 275War Banner,% 40 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Stormblast Madeni Aura Etkisi 166Stormblast Madeni ,% 20 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Stormblast Mine Aura Etkisi 275Stormblast Madeni ,% 40 artırılmış Aura Etkisine sahiptirkask 100
varsayılan 0
Büyü Veba Taşıyıcısı Zehirli Nokta Çarpanı Aura Etkinken 166Veba Taşıyıcı Takviyesi , Bulaşma sırasında Zaman Çarpanına Karşı Zehir Hasarı'na +% 12 verirkask 100
varsayılan 0
Büyü Veba Taşıyıcısı Zehirli Nokta Çarpanı Aura Etkinken 275Veba Taşıyıcı Takviyesi , Bulaşma sırasında Zaman Çarpanına Karşı Zehir Hasarı'na +% 20 verirkask 100
varsayılan 0
İlgili benzersiz öğeler
Aşağıdaki benzersiz öğeler auralarla ilgilidir:


ÖğeTemel Öğe
Lvl.
İstatistikler
Antik Yol Taşları
39
Kızıl Mücevher1Bozulmuş Aurayı kullanan Totem Becerilerinin Mana Maliyeti % 60 azaltıldı
Fatih'in Gücü
39
Kobalt Mücevheri1Size uygulanan Curses
Şişelerinizin Etkisi% 4 arttı% 8 artırılmış Etki Becerilerinizden
Lanetsiz Auraların etkisi% 3 artırıldı
Militan İnanç
39
Zamansız Mücevher1Yüksek Templar (Avarius / Dominus / Maxarius) tarafından dönüştürülen yeni sadık yüceltmek için oyulmuş (2000-10000)
, Yarıçap içindeki Pasifler
Tarihi Tapınak Şövalyeleri tarafından Fethedildi
<iki rastgele bağlılık modu>
Kölelik Dizisi
78
Ağır Kemer1+ (25-35) Kuvvet
<1 ila 2 Rastgele bozuk örtük değiştiriciler>
Örtük Değiştirici büyüklükleri üç katına çıkarıldı
Seviye Gereksinimi 100 (Gizli)
Bozuldu
Gözcünün Gözü
39
Prizmatik Mücevher1(4-6)% artırılmış maksimum Enerji Kalkanı
(4-6)% artırılmış maksimum Yaşam
(4-6)% artırılmış maksimum Mana
<İki veya Üç rastgele aura değiştirici>
Ölen Nefes
78
Demir Asa13İla +% 18 Şans Blok Saldırı Hasar bir wielding ederken Personel% 18 arttırılmış Kullanma Hızı
% 18 arttırılmış maksimum Mana
% 18 arttırılmış Aura Becerilerinin
Etki Alanı% 18 arttırılmış Lanet Becerilerinin Etki Alanı
% 18 artmış Lanetlerin üzerlerindeki etkisi% 18
arttırılmış Hasar
% 18 arttırılmış etki Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auralar
Büyük baba
78
Kararmış Ruh Kalkanı23(5-10)% artan Büyü Hasarı İçin 2 Seviye ait Soketli Minion Gems
(40-80)% arttı Enerji Shield
maksimum için + (15-25) Mana
% 10 sizin Dışı Laneti Auras etkisini artmış Becerileri senin üzerinde Minions
Bir alırken Tar yayılır Kritik Strike
Tar 4,5 saniye sürer (Gizli)
Bir Kritik Darbe ile vurulduğunda, Katran yamaları oluşturur, Hareket Hızını% 50 azaltır (Gizli)
Lanetsiz Auraların etkisi% 10 artar
Asenath'ın Nazik Dokunuşu
78
İpek Eldiven25+ (20-30) Zekaya
+ (60-80) maksimum Yaşam
+ (60-80) maksimum Mana
Laneti, Vuruşta Geçici Zincirlere sahip Düşmanlar ,% 40 artırılmış Etki ile Uyguladığınız
Aura Dışı Lanetler Ölümden kaldırılmaz Düşmanlar
sizin etkilenen cesetlerin yakınında Düşmanlar Lanetler Blinded olan
Düşmanlar sizin etkilenen cesetlerin yakınında öldürdü Lanetler uğraşan patlayabilir
onların% 3'ü Yaşam olarak Kasko
Boş döküm
78
Festival Maskesi28+ (20-30) Beceri'ye
% 30 azaltılmış Hasar
+ (20-30) maksimum Hayata
+ (20-30) maksimum Mana'ya
Siz ve yakındaki müttefikler% 15 daha fazla Hasar kazanır
Esans Solucanı
39
Zil Sesi381 Soketli İçin 2 Seviye ait Soketli Aura Mücevher
Soketli Mücevher Reserve Resim Mana
% 40 arttı Mana Rezerve
Vivinsect
39
Zil Sesi451 Soketli+5 Kademe arasında soketli Aura Mücevher
Soketli Taşlar 10% daha fazla olan Mana Rezervasyon
tüm + (15-25) Özellikler
Rejenere 15 hayat uygun her Bozulmamış Ürün için saniyede
-2 toplam Mana Maliyeti Beceri uygun her Bozuk için Ürün
<Tek Örtülü Mod>
Jinxed Juju
39
Sitrin Muska48+ (16-24) Güç ve El Becerisine+ (30-40) Zekaya
+ (23-31) Kaos Direncine
(10-15)% arttı Lanetlerinizin Etkisi
(10-15) Lanetli Olmayan Auraların Becerilerinizden
% 10 artmış etkisi Hits , senden önceki Hayaletlerinizin Hayatından alınır
Witchfire Brew
39
Stibnite Şişesi48Kullanım sırasında bir Duman Bulutu oluşturur% 50 arttı Masraflar kullanılan
(25-40)% Flask Etkisi sırasında hasar Süre İçindeki arttı
Hibeler Seviye 21 Umutsuzluk Laneti Flask Etkisi sırasında Aura
Victario'nun Hayır Kurumu
78
Lamine Uçurtma Kalkanı50Tüm Element Dirençlerine +% 8+ (50-70) maksimum Hayat
ile + (20-30)% Yıldırım Direnç
ile +% 11 Kaos Direnci
% 20 Aura Etkisinin Area arttı Becerileri
bir hibe% 10 şans Güç Ücreti üzerinde Müttefikler yakındaki için öldür
% 5 şans bir vermeyi Frenzy Şarj üzerine yakındaki Müttefiklere Hit
Saygısız Proxy
39
Zil Sesi521 Soketli İçin 3 Seviye ait soketli Laneti Mücevher
+ (20-30) için% Soğuk Direnç
+ (20-30) için% Yıldırım Direnç
Sol Yüzük Slot: Sizin Soğutma Skitterbot en Aura geçerlidir Soketli Laneti yerine
Sağ Yüzük Slot: Sizin şok Skitterbot en Aura geçerlidir soketli Onun yerine lanet
Victario'nun Etkisi
78
Vernikli Garb52+1 Seviye ait Soketli Aura Mücevher
Soketli Gems tarafından desteklenen edilir Cömertlik Level 30
Soketli Taşlar% 30 azaltılmış olması Mana Rezervasyon
(120-150),% artış Evasion ve Enerji Shield
(20-40)% Aura Etkisinin Alan arttı Becerileri
(10 Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% -15) artırıldı
Aul İsyanı
39
Oniks Muska55+ (10-16) tüm Niteliklere+ (20-30) Kuvvet
(15-20) Artırılmış Zırh
+ (50-70) Maksimum Can
Yakınındaki Düşmanlar% 10 azaltılmış Sersemletme ve Blok İyileştirme özelliğine sahiptir
<Rastgele Kuvvet aurası> Mana Rezervi Yok
Aul İsyanı
39
Oniks Muska55+ (10-16) tüm NiteliklereGrants Seviye 15 Envy Beceri
tüm Özellikler'e + (15-20)
maksimum ile + (50-70) Yaşam
(15-20)% arttı Küresel Savunmalar
Envy Rezervleri hiçbir Mana
Aul İsyanı
39
Oniks Muska55+ (10-16) tüm Niteliklereİle + (20-30) İstihbarat
(15-20)% maksimum arttı Enerji Shield
maksimuma + (50-70) Hayat
Hit Yakın Enemies karşı sahip% 50 arttı Kritik Strike Chance
<Rastgele Zeka aurası> Mana Rezerve Etmez
Aul İsyanı
39
Oniks Muska55+ (10-16) tüm Niteliklere+ (20-30) için Dexterity
(15-20)% arttı Kaçırma Değerlendirme
maksimuma + (50-70) Hayat
Düşmanlar% 25 Flask arttı hibe Yakın Suçladı
Canavar% 25 ölüm Şişesi Masraflar arttı verir (Gizli)
<Rastgele Beceri aurası> Mana Rezervi Yok
Ichimonji
39
Corsair Kılıcı58% 40 artan Küresel Doğruluk Değerlendirmesi(80-95)% artırılmış Fiziksel Hasar
(5-10) - (13-20) Fiziksel Hasara
(20-25)% artırılmış Saldırı Hızı
% 10 artırılmış Takviyelerin üzerinizdeki etkisi
% 5 azaltılmış Mana Rezerve
Müttefiklerin Aura Takviyelerinin yaptığı gibi sizi etkilemez
Aura Takviyeleriniz müttefikleri etkilemez
Lejyon Yürüyüşü
78
Legion Boots58İçin 2 Seviye ait Soketli Aura Mücevher
Soketli Gems tarafından desteklenen olan Seviye 25 Blessing
(250-300)% arttı Zırh ve Enerji Kalkanı
herkese + (12-18)% Elemental Direnç
(20-30)% arttı Hareket Hızı
Ölüm Yemini
78
Astral Plate62+ (8-12)% tüm Elementel Dirençlere Hibeler Seviye 20 Ölüm Aura Beceri
tüm Özellikler'e + (40-50)
(10-15)% arttı Saldırı Hızı
(180-220)% arttı Zırh
maksimuma + (60-70) Hayat
% 1 Saldırı Hasarı olarak Leeched Yaşam
You Kill Gore Ayak İzlerinde 3 saniye boyunca saniyede 450 Kaos Hasarı al
Corona Solaris
39
Kristal Değnek63(29-33) Büyü Hasarı % arttıDonatıldığında Seviye 20 Kör Aura Tetikler Ateş Hasarına
(30-45) (60-80) (6-10)% artırılmış Saldırı Hızı +% (27-33) Küresel Kritik Vuruş Çarpanına % 20 arttırılmış Işık Yarıçapı (120-) 140)% arttı Kritik Strike Chance Kör Düşmanlar karşı da uygulanır Işık Radius artışlar ve düşüşlerin Doğruluk (196-210) ekler (145-157) Yangın Hasarı için Hit Kör Enemies karşı bu Silahla ile
Ebeveynlerinize Ulaşın
78
Kararmış Ruh Kalkanı63(5-10)% artan Büyü Hasarı İçin 3 Seviye ait soketli Minion Mücevher
maksimuma + (40-80) Enerji Shield
(40-80)% arttı Enerji Shield
maksimuma + (15-25) Mana
% 20 sizin Dışı Laneti Auras etkisini artmış Becerileri üzerinde senin Minyonlar
, Becerilerinizdeki Lanetli Olmayan Auraların % 20 artırılmış etkisi, Engelleme
Yaptığınızda Katran Yayıyor , Siz ve yakınınızdaki Müttefikler Saniyede % 5 Can Yeniliyor
Alpha'nın Howl
78
Günahkar Tricorne64İçin 2 Seviye ait Soketli Aura Gems
(80-100)% arttı Kaçırma Değerlendirme
ila + (20-30)% Soğuk Direnç
Soğutulmuş olmanın kaçının% 25 şans
Can olmayabilir Dondurulmuş
% 8 azalmış Mana Rezerve
Doedre'nin Derisi
78
Widowsilk Robe65Soketli Mücevher tarafından desteklenen olan Level 20 küfür
Hibeler Seviye 20 Summon Doedre en Effigy Beceri
Soketli Hex Laneti Becerileri İçin Toplandı zaman Doedre en büst tarafından tetiklenmiş olan
dan hexes Soketli Becerileri görmezden Laneti Sınır
ila + (30-40) İstihbarat
(130-150)% arttı Enerji Kalkanı
Kafirin Örtüsü
78
Deicide Maskesi67+1 Kademe arasında soketli Laneti Mücevher
Soketli Taşlar tarafından desteklenen blasphemy Level 22
soketli Laneti Taşlar% 12 düşürmüştür Mana Rezervasyon
(90-110),% artış kaçırma ve enerji kalkan
maksimumunun + (40-50) Enerji Shield
Prism Guardian
78
Archon Uçurtma Kalkanı68Tüm Element Dirençlerine +% 12İçin 2 Seviye ait Soketli Aura Mücevher
Soketli Gems Kan Sihirli var
Soketli Taşlar% 25 azaltılmış olması Mana Rezervasyon
için + (20-30) Beceri
tüm ila +% 25 Elemental Direnç
Rüyada Birleşik
39
Cutlass69% 40 artan Küresel Doğruluk Değerlendirmesi Grants Seviye 15 Envy Beceri
Minionlar anlaşma (30-40)% Hasar artan
Minionlar ila +% 29 var Kaos Direnç
Minions için% 60 şansı var Zehir üzerinde Enemies İsabet
Minionlar Sülük olarak Hasarın% 5'i Yaşam karşı Zehirli Enemies
Aç Döngü
39
Zil Sesi701 Soketli Maksimum Seviyeye ulaştıklarında Soketli Bozulmamış Destek Taşları tüketir
4 Bozulmamış Destek Taşı
Tüketebilir Herhangi Bir Mücevher Tüketmemiş
<Tüketilen destek mücevher değiştiricisi>
Gölge dikişi
78
Kurbanlık Garb72
<2 Rastgele bozulmuş örtük değiştiriciler>
Ek bir Örtülü Mod Has
tüm Özellikler'e + (20-30)
(250-350)% Zırh, artan Evasion ve Enerji Shield
(3-5) Kurtar% 'si Yaşam üzerine öldür
ait% (3-5) Kurtar Enerji Kalkanı üzerinde öldür
- Donanımlı her bozuk Öğe için tüm Direnç için (6-4)%
8% Maksimum arttı Enerji Shield donatılmış her bozuk Öğe için
% 6 Maksimum arttı Yaşam her bozuk Ürün Donanımlı için
Öğe vardır 6 Yuva ve tam (Saklı) bağlantılıdır
İlgili pasif beceriler
Orada pasif becerileri aura ikramiye vermek.

Auralar için etki alanı yarıçapı
Bu pasif beceriler , auralar için artırılmış etki alanı alanı sağlar .


İsimİstatistikler
Aura Etki Alanı

Auraareaofeffect pasif beceri icon.png
Aura Becerilerinin Etki Alanında% 12 artış
Mana ve Aura Etki Alanı

Mana pasif yetenek icon.png
Maksimum Mana'da% 8 artış%
10 Aura Becerilerinin Etki Alanında artış
Davanın Şampiyonu

Şampiyon pasif yetenek icon.png
Lanetli Olmayan Auraların Becerilerinizden% 6 artırılmış etkisi%
4 azaltılmış Mana Ayrılmış
% 12 artırılmış Aura Becerilerinin Etki Alanı
Liderlik

Liderlik pasif beceri icon.png
% 30 artırılmış Aura Becerilerinin Etki Alanı Becerilerinizden
Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 6 artırıldı
Auraların etkinliği
Bu pasif beceriler, auralar için artan etki büyüklüğü sağlar.


İsimİstatistikler
Aura Etkisi

Auraeffect pasif yetenek icon.png
Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 6 artırıldı
Davanın Şampiyonu

Şampiyon pasif yetenek icon.png
Lanetli Olmayan Auraların Becerilerinizden% 6 artırılmış etkisi%
4 azaltılmış Mana Ayrılmış
% 12 artırılmış Aura Becerilerinin Etki Alanı
Karizma

Yetki pasif beceri icon.png
% 8 azaltılmış Mana Rezerve
Edildi Becerilerinizdeki Lanetsiz Auraların etkisi% 6 artırıldı
Özveri

Titanicmight pasif beceri icon.png
+20'den Kuvvet'e
% 8 artırılmış maksimum Yaşam
Becerilerinizden Lanetsiz Auraların etkisi% 3 artırıldı
Etkilemek

Pasif beceriyi etkileme icon.png
Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 14 artırıldı
Liderlik

Liderlik pasif beceri icon.png
% 30 artırılmış Aura Becerilerinin Etki Alanı Becerilerinizden
Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 6 artırıldı
Egemenlik

Egemenlik pasif beceri icon.png
% 6 azaltılmış Mana Rezerve
Edildi Becerilerinizdeki Lanetsiz Auraların etkisi% 10 artırıldı
Cluster Jewel pasif becerileri
Aşağıdaki Cluster Jewel pasifleri Auralar ile ilgilidir:


İsimİstatistikler
Aura Etkisi

AuraEffectNode pasif yetenek icon.png
Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 6 artırıldı
Kem göz

CurseEffectNotable pasif yetenek icon.png
Lanetlediğiniz düşmanlar% 5 daha fazla Hasar alır
Lanetli Olmayan Düşmanlar 4 saniye boyunca Körleştirilir
Eşitlerin Birincisi

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Lanetli Olmayan Auraların, Lanetsiz
Aura Becerilerinizden % 10 artırılmış etkisi, % 20 artırılmış Süreye sahiptir
Yasak Kelimeler

CurseEffectNotable pasif yetenek icon.png
Lanet Aurası Becerilerinin Etki Alanı% 25 artırıldı%
4 azaltıldı Lanet Aurası Becerilerinin Mana Rezervasyonu
Lanetlerinizin Etkisi% 5 artırıldı
Topraklanmış Komutan

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Purity of Lightning,
Zekaya % 30 artırılmış Aura Etkisi +10'a sahiptir.
Komuta Ustası

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Sancak Becerilerinin Mana Rezervasyonu% 50 azaltıldı Becerilerinizden
Lanetli Olmayan Auraların Düşmanlar Üzerindeki Etkisi% 15 artırıldı
Saf Komutan

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Ateşin Saflığı% 10 arttı Aura Etkisi
Buzun Saflığı% 10 artırıldı Aura Etkisi
Yıldırımın Saflığı% 10 artırıldı
Elementlerin Saflığı% 30 artırıldı Aura Etkisi
Amaçlı Habercisi

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Becerilerden gelen Aura Takviyeleri, sizi etkileyen her Haberci için size% 40'a kadar% 8 artırılmış Etkiye sahiptir.
Yenilenen Varlık

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların% 8 artırılmış etkisi
Siz ve yakındaki Müttefikler Saniyede% 1 Can Yeniler
Stalwart Komutanı

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Kararlılık% 30 arttı Aura Etkisi
Zarafet% 30 artırıldı Aura Etkisi
Disiplininde% 30 artırılmış Aura Etkisi var
Yaz Komutanı

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Purity of Fire,% 30 artırılmış Aura Etkisi
% 8 arttırılmış Zırh'a sahiptir
İntikamcı Komutan

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Öfke% 20 arttı Aura Etkisi
Nefret% 20 arttı Aura Etkisi
Gazabı% 20 artırıldı Aura Etkisi
Kış Komutanı

AuraEffectNotable pasif yetenek icon.png
Purity of Ice,% 30 artırılmış Aura Etkisine sahip%
4 daha fazla Hareket Hızı
Yalnız Messenger

LoneMessenger passive skill icon.png
Sadece bir Haberci
Takviyesinin size% 50 daha fazla Etkisi Size
Herald Becerilerinden Gelen Darbelerle% 100 daha
fazla Hasar
Verebilirsiniz Herald Becerileri ile Zaman İçinde% 50 Daha Fazla Hasar Herald Becerilerinden Minyonlar% 25 daha fazla Hasar verir
Aura Becerileriniz Devre Dışı Bırakılır
Diğer aura pasifleri

İsimİstatistikler
Aura Süresi

Auraareaofeffect pasif beceri icon.png
Lanetli Olmayan Aura Becerilerinin Süresi% 30 artar
Bannerman

BannersNotable pasif yetenek icon.png
Lanetli Olmayan Auraların Becerilerinizden
Yerleştirilen Düşmanlar Üzerindeki Etkisi% 15 artırılmış ayrıca size ve Müttefiklere% 30 daha fazla Saldırı Gücü sağlar
Eğlence

Revelry pasif beceri icon.png
Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların Düşmanlar Üzerindeki Etkisi% 10
artırıldı Maksimum Mana
+ 25'ten maksimum Mana'ya% 15 artırıldı
Anahtar Taşlar

İsimİstatistikler
Ölümlü Mahkumiyet

Mortalconviction passive skill icon.png
Yeteneklerinizden sadece bir Kalıcı Banner
Olmayan Auraya sahip olabilirsiniz Üstünüzde Kalıcı Auralar yaratan Banner Olmayan Becerileriniz Mana Rezerv Etmeyin
Yüce Ego

SupremeEgo pasif beceri icon.png
Beceri
Auralarınızdan sadece bir Kalıcı Auraya sahip olabilirsiniz Yeteneklerinizden Müttefik
Auralar etkilemez Becerilerinizden Müttefik Auralar size% 50 daha fazla etkiye sahip%
50 daha fazla Mana Rezerve Edildi
Zamansız Mücevher Anahtar Taşları

İsimİstatistikler
Yüce Ego

SupremeEgo pasif beceri icon.png
Yeteneklerinizden sadece bir Aura'ya sahip olabilirsiniz
Aura Becerileriniz Müttefikleri etkilemez Yeteneklerinizden Aura'nın size
% 50 daha fazla Etkisi
% 50 daha fazla Mana Rezerve Edildi
Auraları etkileyen yükseliş pasif beceri puanları

Yükseliş
Sınıfı
İsimİstatistikler
Artan
Ascendant avatar.png
Muhafız

Muhafız (Yükselenler) pasif beceri icon.png
Siz ve yakınınızdaki Parti Üyeleri, Güç, Çılgınlık ve Dayanıklılık Yüklerini birbirinizle Paylaşır
Her 5 saniyede bir,
Becerilerinizden bir saniye boyunca Yaşamın% 20'sini Yenilenen Auralar, size ve Müttefiklere +% 1 Fiziksel Hasar Azaltma sağlar
. Lanetlerin üzerinizdeki etkisi% 25 azaldı
Yakınlarda en az beş Müttefik varken, siz ve yakındaki Müttefikler Saldırıya sahipsiniz
Artan
Ascendant avatar.png
Büyücü

Necromancer (Yükselenler) pasif beceri icon.png
Minyonlar% 30 daha fazla Hasar
veriyor Sunum Becerileriniz sizi de etkiler
Teklifleriniz% 50 azaldı
Becerilerinizden Auralarınız size % 2 daha fazla Saldırı ve Beceri
Hızı verir
Yakın zamanda bir ceset Tükettiyseniz, siz ve Minyonlarınız % 30 artırılmış Etki Alanına sahiptir
Şampiyon
Champion avatar.png
Zırh ve Kaçınma, Aura Etkisi

AnEAura (Şampiyon) pasif yetenek icon.png
% 15 artırılmış Kaçınma Puanı ve Zırh
, Lanetli Olmayan Auraların Becerilerinizden% 5 artırılmış etkisi
Şampiyon
Champion avatar.png
İlham verici

İnpirational (Şampiyon) pasif beceri icon.png
Banner Beceri Rezerv hiçbir Mana
% 15 sizin Becerileri Dışı Laneti Auras etkisini artan
bir Banner oluştururken sizin yerleştirilen banner Aşamaları% 40 kazanır,
senin yerleştirilen Afişler Rejenerasyon% 0.1 etkilenen Siz ve müttefikler
saniyede Yaşam için Her Aşama
Siz ve yakındaki Müttefikler% 12 artırılmış Hareket Hızına sahip olursunuz
Şef
Chieftain avatar.png
Arohongui, Ay'ın Varlığı

ArohunguiMoonsPresence (Şef) pasif beceri icon.png
Totemlerinizin yakınındaki rakipler% 8 daha az Hasar verir
Totemlerinizin yakınındaki rakipler% 16 daha fazla Fiziksel ve Ateş Hasarı alır
Totemler Ateş Hasarına Bağışıktır
Muhafız
Guardian avatar.png
Zırh ve Enerji Kalkanı, Aura Etkisi

ArmourEnergyShieldManaPool (Guardian) pasif beceri icon.png
% 14 artırılmış Zırh
% 5 maksimum Enerji Kalkanı
, Becerilerinizdeki Lanetsiz Auraların% 5 artırılmış etkisi
Muhafız
Guardian avatar.png
Bastion of Hope

ShieldMastery (Guardian) pasif beceri icon.png
Eğer son 10 saniye içinde Engellenen ettiyseniz,
ve Müttefiklerin yakın olamaz hayrete
+% 50 2 saniye her 5 saniyede için Blok Saldırı Hasarı Şansı
Eğer son Saldırı ettiyseniz,
ve Müttefikler yakındaki Blok +% 10 Şans vardır Saldırı Hasarı
Yakın zamanda bir Büyü yaptıysanız, siz
ve yakındaki Müttefiklerin Büyü Hasarını Engelleme Şansı +% 10 olur
Muhafız
Guardian avatar.png
Sarsılmaz İnanç

UnwaveringFaith (Guardian) pasif yetenek icon.png
Senin Becerileri gelen Auralar size ve Müttefikler için +% 1 Fiziksel Hasar Azaltma hibe
senin Becerileri saniyede Yaşam rejenere% 0.2 hibe dan Auras
siz ve Müttefikler
Soruşturmacı
Inquisitor avatar.png
Tövbe Augury

ElementalDomination (Inquistitor) pasif beceri icon.png
Yakındaki Düşmanlar% 16 daha fazla Element Hasarı alır
Yakındaki Düşmanlar% 8 daha az Element Hasarı verir
Büyücü
Necromancer avatar.png
Minion Hasarı, Aura Etkisi

IncreasedMinionDamageIncreasedSkillDuration (Necromancer) pasif beceri icon.png
Minyonlar
, Becerilerinizden Lanetli Olmayan Auraların etkisi% 15 artırılmış Hasar verir .
Büyücü
Necromancer avatar.png
Karanlığın Komutanı

CommandingTheDarkness (Necromancer) pasif yetenek icon.png
Becerilerinizden gelen Auralar
size ve Müttefiklere % 3 artırılmış Saldırı ve Beceri Hızı verir
Siz ve yakındaki Müttefikler, Elemental Dirençlere +% 30'a
sahipsiniz Siz ve yakındaki Müttefikler% 30 daha fazla Hasar verirsiniz
Sabotajcı
Saboteur avatar.png
Yıkım Uzmanı

Yıkım Uzmanı (Sabotajcı) pasif beceri icon.png
Auraların Mines
Mines Etkisi% 100 artırılmış, İniş yaptıklarında yakındaki Düşmanları 2 saniyeliğine
Engelleyerek Hareket Hızını% 40 azaltır
Yükseliş pasif beceri puanları auralar veya aura benzeri etkiler verir

Yükseliş
Sınıfı
İsimİstatistikler
ArtanŞampiyon
Darbeleriniz Tam Ömürlükte Olan Düşmanları Kalıcı Olarak Korkutur Sizin tarafınızdan Sataşan Düşmanlara Karşı Kışkırtma
şansı% 25%
10 artırılmış Hasar
% 10 Şansı, Yakın Dövüşte
Vuruşta Düşmanları Saldırılarla Darbe Etmek için % 20 şans elde eder
Siz ve yakındaki Müttefikler 8 % artan Hareket Hızı
ArtanMuhafız
Siz ve yakınınızdaki Parti Üyeleri, Güç, Çılgınlık ve Dayanıklılık Yüklerini birbirinizle Paylaşır
Her 5 saniyede bir,
Becerilerinizden bir saniye boyunca Yaşamın% 20'sini Yenilenen Auralar, size ve Müttefiklere +% 1 Fiziksel Hasar Azaltma sağlar
. Lanetlerin üzerinizdeki etkisi% 25 azaldı
Yakınlarda en az beş Müttefik varken, siz ve yakındaki Müttefikler Saldırıya sahipsiniz
Şampiyonİlham verici
Banner Beceri Rezerv hiçbir Mana
% 15 sizin Becerileri Dışı Laneti Auras etkisini artan
bir Banner oluştururken sizin yerleştirilen banner Aşamaları% 40 kazanır,
senin yerleştirilen Afişler Rejenerasyon% 0.1 etkilenen Siz ve müttefikler
saniyede Yaşam için Her Aşama
Siz ve yakındaki Müttefikler% 12 artırılmış Hareket Hızına sahip olursunuz
ŞampiyonMetal Ustası
Son 2 Vuruşa, Saldırılarla Vuruşta Düşmanları Düşürme Şansı
% 20 şansla uyguladığınızı gösterir
Son zamanlarda bir Düşmanı Kazıdıysanız, siz
ve yakındaki Müttefikler +1000 Zırhınız var ve yakındaki Müttefikler, her İmpale için
6 ila 12 Fiziksel Hasar verir
. Düşman
DeadeyeRüzgar Toplama
Son zamanlarda bir Beceri kullandıysanız, siz ve yakındaki Müttefikler Tailwind
+1000 Kaçınma Puanına sahipken Tailwind'in
Son zamanlarda kullandığınız her Beceri için Tailwind'in üzerinizdeki Etkisi% 100'e kadar artar.
MuhafızBastion of Hope
Eğer son 10 saniye içinde Engellenen ettiyseniz,
ve Müttefiklerin yakın olamaz hayrete
+% 50 2 saniye her 5 saniyede için Blok Saldırı Hasarı Şansı
Eğer son Saldırı ettiyseniz,
ve Müttefikler yakındaki Blok +% 10 Şans vardır Saldırı Hasarı
Yakın zamanda bir Büyü yaptıysanız, siz
ve yakındaki Müttefiklerin Büyü Hasarını Engelleme Şansı +% 10 olur
MuhafızParlak Haçlı Seferi
Yakınlarda en az bir Müttefik
varken , siz ve yakındaki Müttefikler% 10 daha fazla Hasar verirsiniz Yakınlarda en az beş Müttefik varken, siz ve yakındaki Müttefikler
tüm Element Direnişlerine +% 20 Saldırıya sahipsiniz
MuhafızParlak İnanç

Size ve yakındaki Müttefiklere Ayrılmış Mana'nızın% 10'una eşit maksimum Enerji Kalkanı verir Size ve yakındaki Müttefiklere
Rezerve Hayatınızın% 160'ına eşit Zırh verir
BüyücüKaranlığın Komutanı
Becerilerinizden gelen Auralar
size ve Müttefiklere % 3 artırılmış Saldırı ve Beceri Hızı verir
Siz ve yakındaki Müttefikler, Elemental Dirençlere +% 30'a
sahipsiniz Siz ve yakındaki Müttefikler% 30 daha fazla Hasar verirsiniz
BüyücüÖzlü Obur
Maksimum% 20 arttırılmış Mana
Yenilenmesi 2 saniye boyunca bir ceset Tükettiğinizde% 8 Mana Yenilemesi Bir ceset
Tükettiğinizde 2 saniye boyunca Enerji Kalkanının% 8'ini yeniden oluşturun
Yakındaki her ceset için, siz ve yakındaki Müttefikler
50'ye kadar saniyede 5 Mana Yeniler. Saniyede
yakındaki her ceset için, siz ve yakındaki Müttefikler saniyede% 2,0'a kadar olmak üzere saniyede% 0,2 Enerji Kalkanı'nı Yeniler
BüyücüPlaguebringer
Yakınlarda en az bir ceset varken, yakındaki Düşmanlar% 10 daha az Hasar verir
Yakınlarda en az bir ceset varken, siz ve yakındaki Müttefikler% 10 daha fazla Hasar verir
Son zamanlarda bir ceset tüketmişseniz, siz ve Minyonlarınız% 30 daha fazla Etki Alanına sahip olursunuz
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst