Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Altın Konu Roblox Bedava Robux Kazanma Rehberi

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Selam arkadaşlar bu gün size Roblox'da nasıl bedava Rebux kazanabileceğinizi göstereceğim. Bedava Rebux kazanmanın birden fazla çeşitli yolu var bu gün ben size en bilindik yolunu gösterip anlatmaya çalışacağım. Roblox'un oyunlarının içinde genelde bedava Rebux veren oyun serverları mevcuttur. Roblox'da Premium üyeliğiniz var ise ilk önce mağazaya kendi bulduğunuz veya yaptığınız skinleri yükleyerek başlayabilirsiniz. Öte yandan yukarıda bahsettiğim gibi oyunlardan Rebux kazanabilirsiniz. Bu oyunlardan en bilindik oyun modu ise Roblox Buble Gum Smilatördür, Roblox Jail Break, Roblox Sky Block bunlar en popüler ve en çok oynanan oyun modlarıdır. Bu oyun modlarında çeşitli görevler yaparak elde ettiğiniz eşyaları Trade ticaret yaparak Robux'a dönüştürebilirsiniz


6f6b72ac810190fe9181cfe40d7705e0.jpg

101.jpg


Her oyun mod'unun trade grupları olur bu trade grupları genelde discord kanalları üzerinde bulunur ve her oyun modunun giriş sayfasında trade discord kanalları bulunur bu kanallara girerek elde ettiğiniz oyun eşyalarını satabilirsiniz. Trade yaparken dikkatli olmanızıda tavsiye ederim. Sizde bu saydığım oyun modlarında oynayarak hem eylenip vakit geçirip Robux kazanabilirsiniz.

Yukarıda yazdığım oyun modlarında yapmanızı tavsiye ettiğim görevleri aşağıya yazıyorum arkadaşlar
Roblox Bubble Gum Smilator
Evcil değerli petleri satabilirsiniz.
Roblox Sky Block
Berry Seeds
Bu şekilde sizde araştırarak Robux veren oyun modları bulabilir ve deneyebilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)

Üst