Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Oyunda son zamanlarda AFK oyuncuların artması sonucu Riot Games bu problemin önüne geçebilmesi için Valorant 1.07 yamasında oyuna oyunu yeniden kurmayı sağlayan bir kod entegre etmiştir. Sistemin işleyişi ise şu şekilde sadece ilk elden oyundan kasıtlı çıkış yapan veya oyuna bağlanamayan oyuncu var ise ilk turun sonu 2. turun başı konuşma penceresinden konsolu aktif ederek yeniden kurma oylaması başlatabilirsiniz oylamanın geçerli olabilmesi için takımdaki tüm oyuncuların oylamaya olumlu oy vermesi gerekiyor. Bu komut teslim olma komutu ile bir bağlantısı yokur direk sur verdiğinizde puan kaybedersiniz ancak bu yeniden kurma kodunu konsola girerseniz herhangi bir puan kaybetmezsiniz.
45.jpg

Konsola Yazmanız gereken komutlar

/remake İngilizce
/yenile Türkçe


Herhangibir bug'u veya art niyetli kullanımı Riot engellemek adına bu kodu sadece oyunun ilk karşılaşmasında aktif hale getirdiğini unutmayınız.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst