• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

|| TurkMmo Adminleri [ B_R_C_N ] Ne Olur Yardım Edin ||

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsynknn

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
16
MmoLira
0
DevLira
0
Abiler Allah Rızası İçin Yardım Edin Bir Hile Var Adamlarla Vs Yaparken Hep Beni yere Atıyorlar Ve Yerde Zıplıyorum Ve Kalkamıyorum:confused:

raider35

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
4
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

raider35

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
4
MmoLira
0
DevLira
0
h t t p : / / w w w . t u r k m m o.c o m/metin2-hileleri/37739-multihack-41-en-son-multihack.html

Boşlukları Sil Hepsi Var En Ayrıntılı Şekilde

Konu Sahibi
Konu Sahibi
hsynknn

hsynknn

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
16
MmoLira
0
DevLira
0
Kardeş O Zıplatma Hilesi Yok Yhaa Biriniz Lütfen Söylesin Bıktım Artık Nedir Bu Yerden Kalkamıyoz .!1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...