Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu Mafia 3 Zayıf ve karaktersiz Mafia 3 The Poor Sumbitch

WhateverWan

06.2∞ .21
Yönetici
Katılım
13 Ocak 2020
Konular
1,016
Mesajlar
5,228
Reaksiyon Skoru
3,214
Altın Konu
186
Başarım Puanı
329
TM Yaşı
2 Yıl 8 Ay 26 Gün
Online Süresi
210d 16h 55m
MmoLira
2,784
DevLira
15
Takipçiler
64
The_Poor_Sumbitch.jpg

John Donovan, Marcano'ya yardım eden hakimin uzun ve yorucu uğraşlarından sonra ismini bulmuştu. Hakimin ismi Cornelius Holden'idi. Yargıç Lincoln'un peşinden gelip onu takip etmesinden korkuyor ve endişe duyuyordu bu yüzden Lou Marcano'ya, bu tür bir riske katlanmak için yeterince para ödemediğini söylediği bir telefon görüşmesi yapar. Lou'ya bu durumu kontrol altına almasını söyler çünkü ağabeyinin davası bitene kadar hiçbir yere gitmeyecektir. Lou, en iyi adamlarından bir kaçını yargıçı korumak ve emliyet altına almak için göndermeyi kabul eder. Akabinde birde zırhlı araç gönderir. Yargıç Holden ayrıca Hollis Dupree davasına başkanlık etmektedir bu yüzden ikisi onu öldürmenin çok fazla gürültü çıkaracağını düşünür ve tetitkar bir mesaj gödermeyi daha uygun bulurlar .


Judge_Holden.jpg

Mesajın içeriğinde şu kelimeler yazmaktadır. Çiğerinin beş para etmez olduğu alçak ve 2 yüzlü olduğu o ve onun gibi adamların soyunun tükenmesinin yakın olduğu söylenmektedir ayrıca boş ve savunmasız zamanında ölümün onu bulacağını bu işten bu kadar ucuz yırtamayacağını söylerler Bunun üzerine sonunun er yada geç geleceğini yazan mesaj kağıdını derhal yakar ve ortadan kaldırır. Planlarda ufak bir aksaklık vardı gönderilen zırhlı aracın içinde klima yoktur ve içerdeyken cehennem gibi sıak olmaktadır ve aracın yakıt deposu savunmasızdır. Lincoln ve donovan hakime süikast planlamak için adliyeye gelir . Donovan Lincolne dışarda sesiz bir yerde beklemesini kendisinin ise araba içinde gözlem yapacağını söyler. Bunu üzerine Lincoln arabadan iner ve dışarda uyf-gun bir yere geçer.

The_Poor_Sumbitch_2.jpg


Yargıcın çıktığını araba penceresinden gören donovan çağrı cihazndan lincolne haber verir. Yargıcın davayı üslendiğiden beri eve gidiş güzargahında belli bir rota çizmemektedir ancak yol üzerinde bazen ihtiyaclarını almak veya gidermek için durduğu bilinmektedir. Oyun lincolne seçimi kendisinin yapmasını isteyerek kontrolü oyuncya bırakır oyuncu isterse yol üzerinde durduğu zaman yargıcı öldüre bilir veya araba ile peşine düşerek yakıt deposuna ateş ederek aracı durdurabilir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst