• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Cevaplanmadı Efektlerin yanında yazan numaralar

Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadaşlar merhaba resimde efektlerin yanında yeşille yazan numaralar nasıl atanıyor.Yeni efekt ekleyince nasıl numaralandırmam gerekiyor?

SoymalıkPortakal

Ben Bir Ceviz Ağacıyım Gülhane Parkında!
Ticaret - 0%
0   0   0
Arkadaşlar merhaba resimde efektlerin yanında yeşille yazan numaralar nasıl atanıyor.Yeni efekt ekleyince nasıl numaralandırmam gerekiyor?

Şöyle bir anlatım yapayım senin anlaman için daha iyi anlayacaksın :)

İlkönce efekt eklemek için InstanceBase.h dosyası açılır ve şu şekilde aratma yapılır ;

EFFECT_DUST,

Altına gel ve adlandırmayı istediğin şekilde yap ve ekle.

Örnek olarak EFFECT_DENEME

Ve son olarak binary yani packten son işlemi hallediyoruz bunun için playersettingmodule.py dosyasını açıyoruz ve aratıyoruz

## FlyData

üstünde EFFECT_REFINED 'ler bulunur en son hangi rakamı almışsa örneğin 29 siz altına gelip 30 olarak yazacaksınız.

Örnek ;

chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_DENEME+30, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/efektdosyasiadi.mse")

Kolay gelsin yardımcı olabildiysem :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Ticaret - 0%
0   0   0
Şöyle bir anlatım yapayım senin anlaman için daha iyi anlayacaksın :)

İlkönce efekt eklemek için InstanceBase.h dosyası açılır ve şu şekilde aratma yapılır ;

EFFECT_DUST,

Altına gel ve adlandırmayı istediğin şekilde yap ve ekle.

Örnek olarak EFFECT_DENEME

Ve son olarak binary yani packten son işlemi hallediyoruz bunun için playersettingmodule.py dosyasını açıyoruz ve aratıyoruz

## FlyData

üstünde EFFECT_REFINED 'ler bulunur en son hangi rakamı almışsa örneğin 29 siz altına gelip 30 olarak yazacaksınız.

Örnek ;

chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_DENEME+30, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/efektdosyasiadi.mse")

Kolay gelsin yardımcı olabildiysem :)
Çok teşekkür ederim ,numaralar atlanmış o yüzden kafam karışmıştı aydınlandım şimdi :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)