Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Mafia Oyun Serisindeki Deniz Taşıtlarının Tarihi Mafia Game Watercraft Of History

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Whatever It Takes

So many memories

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Deniz araçlarının oyundaki tanımı

Deniz taşıtları ve araçları Mafia Serisinde bulunan gemi, tekne, hoverkraft adı ile atlandırılan buyuk deniz botu ve denizaltılar da dahil olmak üzere suda kullanılan araçları kapsamaktadır.


Mafia 1 Hikayesindeki yeri

Sahil boyunca yer alan Michigan Gölü , Kayıp Cennette kayıp cennet himanına ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda şehrin en büyük liman ve bölge için önemli bir sevkiyat limanı olarakta geçmektdir. Kargo gemileri boşaltma ve mal yüklediğide görülebilir. Lost Heaven, şehre ait olan ve çeşitli kutlamalar için kullanılan lüks bir buharlı vapur olan Lost Heaven Queen'e ev sahipliği yapıyor. Mutlu yıllar görevinde Tommy Angelo denizci kıyafeti giyerek kılık değiştirir ve pusuya yatar City Councilor odasından çıkmasını ve sahneye gelmesini bekler akabinde Tommy angelo onu öldürür City Councilor 'un öldüğü gün aynı zamanda doğum günüdür doğum gününü kutlamak ve bir takım partiler düzenlemek için gemide seahet etmekteydi.

Deniz arraçlaının kullanıldığı görevler mafia 1 içindir
Prologue (Prolog)
Happy Birthday (İyiki doğdun) görevleridir


4.jpg

1.jpg

Mafia 2 deki hikaye

Empire Bay şehrinde bulunan Doğu Kıyısı boyunca uzanan bölge önemli bir nakliye limanıdır . Liman, kargo gemileri ve balıkçı tekneleri ek olarak yelkenli tekneler ve şahsi kişisel amaçlı kullanular tekneler tarafından'da kullanılmaktadır. Bu tekneler çoğunlukla yat klübü için gelirler ve geldikleri bölgeler genellikle Culver barajı ve Culver nehridir. Deniz araçları oyunun ilk sahnesinde görülmeye başlar hepimizin bildiği gibi bu sahne Scaletta Ailesi Sicilya'dan Empire Bay'e gelmesiyle başlar . Aynı zamanda Derek Pappalardo 'nn çalıntı araba nakliye zimciri vardır bu nakliye zinciri Güney Amerikaya kadar uzanır Empire Bay rıhtımlarını kaçak araç sevkiyatındada kullanılabilir. Oyundaki bir görevde kaçak arabaları görebilirsiniz bu görevin adı The Wild Ones . Aynı zamanda oyunda dolaşırken Empire Bay kıyısında paskaya yumartasına boyanmış bir RMS Titanic adlı gemi görebilirsiniz.

2.jpg

3.jpg


Mafia 3 hikayesi

Deniz taşıtları Mafya III'te çok daha büyük bir kısmında görülür ve pek çok görev içeriğinde rol oynamaktadır. Genel olarak kullanılan deniz taşıtları lüks yatlardan nehir motorlu botlar ve kargo gemilerinden oluşmaktadır. Bayou Fantom Anderson körfezi taraflarında oldukça fazla bot ve tekne görülebilir.

Mafia 3 görevlerinde deniz taşıtları görevler ile bağlantılıdır ve oldukça fazla deniz taşıtı kullanabiliriz deniz taşıtları yan ve ana görevlerde değişiklik gösterebilir. Bunlara örnek vermek gerekirse Stones Unturned DLC görevleri içerisinde ismi bilinmeyen bir addaya giderken tekne kullanmaktalar . Bunlara bir başka örnek ise Lincoln ve ekibi federal bankayı soyduğunda kaçış için bir sürat teknesi kullanmıştır . Ek olarak kayıp adadan bir dizi deniz altı etkileşimide gerçekleşmektedir burası spoiler olmamaması için detaya inmiyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst