Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Dünya Tetikleyici Manga Yazarın Sağlığına Bağlı 1 Ay Ara Verdi

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

1.PNG


Daisuke Ashihara'nın World Trigger manga resmi resmi hesabı Pazartesi günü yaptığı açıklamada, manga'nın Shueisha's Jump SQ'nun Ağustos sayısında görünmeyeceğini duyurdu. Ashihara'nın kötü fiziksel sağlığı nedeniyle dergi. Dergi 4 Temmuz'da satışa sunulacak. Manga'nın Eylül sayısında geri dönmesi planlanıyor.


Shueisha'nın Zıplaması SQ. dergisi, World Trigger manga'nın 197. bölümünün içeriğinin bir kısmını, içerik oluşturucunun sağlığı nedeniyle kaba taslak bir sürüm olarak yayınladı. Viz Media taslağı 3 Haziran'da dijital olarak yayınladı.


Ashihara, 2013 yılında Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinde mangayı tanıttı. Ashihara, servikal spondilozdan (omurganın boyun bölgesinde aşınma ve yıpranma) etkilenen sinir köklerini tedavi etmek için Eylül 2014'te bir hafta ara verdi ve sonra birkaç ani hastalık nedeniyle hafta araları.

Manga, Ashihara'nın zayıf fiziksel sağlığı nedeniyle Kasım 2016'da ara sıra devam etti ve Shueisha's Jump SQ'ya geçmeden önce Ekim 2018'de Weekly Shonen Jump'ta beş sayı için geri döndü. Manga daha sonra Haziran 2019'da bir aylık bir mola verdi, böylece Ashihara son safra kesesi çıkarma ameliyatından kaynaklanan bağırsak tıkanıklığı komplikasyonlarından kurtulabildi. Manga, Ashihara'nın kötü fiziksel sağlığı nedeniyle geçen Kasım ayında bir aylık bir mola verdi.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst