Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Red Dead Redemption Oyunundaki Kostümler

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

HarunCsknn

Level 6

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Outfitler (Kostümler)

Pañuelo

Bandana


Bandana, oyuncu tarafından kimliğini gizlemek için kullanılabilecek, yüzü aşınmış bir kumaştır. Giyildiğinde, normalde Marston'un onuruna olumlu ya da olumsuz bir değişikliğe neden olacak eylemlerin hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca Marston'un şöhret sayacında herhangi bir yükselişi önler , bu nedenle oyuncuların bir görev sona ermeden önce çıkarmaları önerilir. Bandana, oyuncuyu sonuçlardan kurtarmaz; eğer suçları rapor edilirse, hala ödemek veya affedecekleri bir ödül alırlar .

Satchel ve eşya menüsünden donatılabilir veya donatılabilir ve tüm kıyafetlerle uyumludur . Bandana donatıldığında, oyuncular salondan içecek satın alamazlar .


---


Cinturon (2)

Bandolier - Palaska (Fişeklik)


Palaska, ekstra mühimmat , tekrarlayıcı ve tüfek mermilerini tutmak için tasarlanmış bir kayış türüdür ve diğer mühimmat türlerini etkilemez. Satın alındıktan sonra, Marston'un giydiği belirli kıyafetlerde görünür .

Palaska, tabanca / tabanca kılıfının kartuş kayışı ile birlikte, üzerinde kalan kartuş sayısı ile görünüm olarak değişir. Tabanca kılıfının kartuş kayışı için 50'den az mermi kaldığında ve 20-30 civarında kaldığında değişmeye başlıyor gibi görünüyor. Müzikçaların cephanesi bittiğinde, hem Bandolier hem de kayışta kartuş yoktur.


Tüm kıyafetler revolver / tabanca kılıfı ve kartuş kayışını gösterir. Silah kemerinin olmadığı tek zaman, John ailesini bağlarken Undead Nightmare'in en başındadır. Dahası, bu aynı zamanda John'un el çantasının olmadığı tek zamandır (muhtemelen bu nadir özellik için Duster Coat ve Batı Kıyafetinin Efsanesi'ni de sayabilirsiniz , ancak el çantası teknik olarak sadece Marston'un uzun paltosunun altında olacaktır).

Arka fon

Geleneksel olarak Bandolier göğsün üzerine giyilir ve tuval veya deriden yapılır. Amerikan Batısında, tam stoklanmış bir palaska makinesi giymek, kullanıcının şiddetli bir mesleğe katılımını iletti, ancak aynı zamanda tam bir pahalı mühimmat stoğunu koruyacak kadar zengin olduklarını söyledi.

Oyunda, Marston herhangi bir Gunsmith veya bazı General Store katiplerinden bir Bandolier'ı yaklaşık 125 $ karşılığında satın alabilir . Bunu yapmak , Marston'un taşıyabileceği tekrarlayıcı ve tüfek miktarını iki katına çıkarır (200 mermi). Satın alındıktan sonra satıcıya tekrar satılamaz veya oyuncunun envanterinden çıkarılamaz . Daha önceki oyun materyalleri Marston'a iki bandolier takarken, bu sadece bir tane lehine düştü.


---

RDR unlocksFBIBureauOutfit

Büro Üniforması

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, hukuk sistemi de dahil olmak üzere batıdaki her şeyi devraldıkça, hükümeti olanlar yasayı kontrol eder. Bu kıyafeti giyerken, Marston'un hükümetle birlikte olduğu gösterilmiştir, bu nedenle yasa ona dokunamaz.​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst