• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

Mübrem2 1-120 (1-105den dönme) Sorunsuz Files

CFreeman

Level 3
Ticaret - 0%
0   0   0

MELKORMT2 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA 10 TEMMUZ 21:00'DA AÇILIYOR.5000 TL LONCA TURNUVA & 500 TL BİREYSEL TURNUVA ÖDÜLÜ.EDİT SİMYA LYCAN KUŞAK YOK!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Files Bana ait değildir.
İsmini vermek istemediğim bir yerden 1-105 halini satın alıp düzenlemeler yaptık.
içerisine extradan Python+quest tabanlı won bozdurma sistemi yazıp Hızlı menüye ekledim.
@escelipsee yanlış anlamasın ama,
https://forum.turkmmo.com/konu/3742364-escelipse-99-fixli-muhtesem-otesi-1-105-files/
Bu konudaki filesle aynı files, sadece benim paylaştığımda Game şişmesi bulunmuyor.
özelliklere linkteki konudan bakabilirsiniz.
Bu filesle biz server açtık tutturamadık(malum virüs yüzünden oyuncudan çok server var :) .)
içerisinde de çalışmayan birkaç sistem mevcut:
hızlı statü çalışmıyor : python taraflı bir eksiği var.
Fısıldamada U.T. butonu mevcut fakat çalışmıyor. sebebini bilmiyorum.
Kostüm parlatma sistemi ekli fakat eksik eklenmiş sadece renk menüsü çıkıyor ilerisi yok.
Ronark Haritası-Bossu ekli fakat sistemi eklenmemiş.
Tılsım sistemi ekli fakat çalışmıyor. (en çok sinirlendiren de bu :/ )

Filesi paylaşma sebebim, aldığım yerle aram bozuldu gerçekten bu tarz eksiklikler var diye.
Hem ben yazılımcı falan değilim arkadaşlar burada files paylaşmak haddime değil fakat gerçekten sinirlerimizle oynandı canımıza tak etti. Buyrun bari forum yararlansın.

Ekstradan daha detaylı özelliklere bakmak istiyorsanız : linkine tıklayıp açılan sayfadan aşağı doğru ilerleyebilirsiniz. NPC içerikleri, içerisinde ekli sistemler vs fotoğraflı şekilde belirtilmiştir.

Oyun yapısını farklı bir şey yaptık. LYCAN- SİMYA-KUŞAK bulunmuyor fakat 1 - 120 :)
beta zırh ve silahların üzerine +1 tane daha dönüşüm ekledik. 1-120 Emek gibi oldu. Alıp içerisindeki çalışmayan sistemleri halledebilirseniz, direkt oyun açabilirsiniz.
Forumdaki; içerisinde bilerek açık bırakılıp paylaşılan fileslerle karıştırmayınız. Biz Kazıklandığımız için paylaşıyorum filesi.
Allah nasip ederse yakında kendi yapımım bir filesda paylaşacağım.

ÖNEMLİ! : Filesi satan yer Client SRC içerisinde virüs olmadığını iddia etmekte fakat virüs var arkadaşlar. Benim şuan bilgisayarımda dosyalar açık şekilde var fakat bilgisayarıma bir zararı bulunmuyor. Virüs var ama etkisiz duruyor. İsteyen indirmeyebilir. Temizleyin dedim temizlemediler. Ben yine de buraya linkini koyuyorum indirmek isteyen indirir.

ÖNEMLİ-2! : Fileste IP Lisans Bulunmaktadır. Bilginize...

ÖNEMLİ-3! : Files NO-TXT'dir. Bilginize...

Arkadaşlar filesi foruma yararı olsun diye paylaştım, içerisinde baya uğraştım ama büyük sorunlarla karşılaşmadım.
Eğer yazdıklarım dışında sorun bulursanız lütfen konu altına belirtiniz. Konuya ekleyeyim. Şimdiden Teşekkürler.

Kanıt :

TM.jpg

,
,
,
,
,
,

--> GM
gvztg007
123456

--> Mysql pass : 123456

Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

X bilişiminin filesi galiba game ve cpu şişmesi yok ise kullanılabilir bi kaç küçük sorunu çözülünce iyi filesdir ama yinede açık varmı bug varmı bakılmalı winmerge ile benim dosyalarımdakiler ile karşılaştırılmalı konu için teşekürrler

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)