• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Oyunlar hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren site

  • Konbuyu başlatan iyipvp
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 32

iyipvp

Level 1
Eğer bir oyuna sahipseniz kesinlikle sitemizde yayınlamanız gerekir. Tanıtım yazıları kategoriye göre değişiklik göstermektedir.

Pvpserverci
özellikle metin2 pvp serverler üzerine en basit şekilde ziyaretçilerin tüm bilgilere ulaşmasınızı sağlamak için hizmete alınmıştır. Yeni olmasının sebebi bir çok pvp araştırmalarımız ve eskiye dönük sitelerimizde gördüğümüz ve bize tercübe kazandıran bilgiler ışığında metin2 pvp oyuncuları devamlı olarak etkileşimde olmak istiyorlar. Bu yüzden hem soru cevap hem forumlaşme ile hem bilgi alışverişi yapabilecekler hemde kendi pvp serverlerini paylaşabilecekler. Tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olup giriş yapabilirsiniz. Pvpserverci de spama izin verilmemesi için bütün gönderiler öncelikle kaba bir denetimden geçer. Eğer o gün onaylanmıyorsa yazınız, size değişim yapmanız için belirli bir zaman verilir. Verilen günler içinde pvp serverlere ait yazınızda değişiklik yoksa silinmektedir. Lütfen bu konuda hassas olalım ve yazdığımız konuları kendimiz okurmuyuz diye bir düşünelim.de Pvp Serverler Nasıl Yayınlanır?
Pvp server oyununuz varsa eğer bu oyununuza uygun bir tanıtım yazısı yazmanız gerekir. Bu yazıda resimler ile yazılarınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Pvpserverci metin2 pvp oyunları yayınlanırken kesinlikle inceleme yapılacaktır. Gerekli yer hairicinde konunuzda bolca link paylaşmanız anlamsız olacaktır. Bu yüzden 2 dkklık okunma süresine sahip bir yazı size oldukça getirisi olan bir tanıtım olur. Pvp serverler de metin2 oyuncuları genellikle kısa ve öz bilgilerden hoşlanmaktadır. Tanıtımlarınızı da buna göre yazmanız çok iyi bir hamle olacaktır. metin2 pvp serverler için hazırlamış olduğunuz oyununuzun gerçekten hangi kategoriye girdiğini iyi bilmeniz gerekir. Wslik pvp server mi? Emek metin2 pvp server mi? Yoksa orta pvp serverler içinde mi yer alacak bunu iyi seçmelisiniz. Oyun tanıtımını da yaparken buna göre bir kategori seçin. Yani Konu ekle kısmına giriş yaptıktan sonra başlığınızı kısa ve öz bir şekilde yazınız, Kategori kısımında ana kategoriniz metin2 pvp serverler ve alt kategoriniz editsiz, wslik yada orta pvp serverler den seçmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra Tanıtım yazacağınız kısıma özgün bir yazı yani kopya içerik olmayan bir yazı yazmanız tanıtımınızın üst sıralara çıkmasını sağlar ve daha çok oyuncu ile size dönüş yapacaktır.

site:pvpserverci.com
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst