Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor | 2020 Güncel Kazançları

Bekir.CANPOLAT

Herkesin işine yаrаdığın kаdаr iyisin bu hаyаttа.
1593177781413.png


İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor

Çağrı Taner veya Reynmen ne kadar kazanıyor? İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor?

Türkiye’de ve dünyada önemli yerleri olan İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor? Bunu bu yazıda öğreneceğiz.İnstagram fenomeni olmak sanıldığı kadar zor değildir.Bununla birlikte çok yüksek paralar kazanabilirsiniz.İnstagram fenomenleri ne kadar kazanıyor yazısından sonra hemen siz de fenomen olma girişimlerine başlayın.

İnstagram fenomenleri nasıl para kazanıyor?

İnstagram fenomenlerinin para kazanması için genellikle 3 yol vardır.

  1. Başka sayfaların reklamını alarak kazanabilirler​
  2. Kendi ürünlerini satarak kazanabilirler​
  3. Satış ortaklığı ile para kazanabilirler​
Bu 3 yol kesin yoldur ama başka yollarda elbet vardır.

İnstagram fenomenleri çok kazanıyor mu?

Evet.Hem de sandığınızdan daha çok.Birazdan detayları görünce şaşıracaksınız.100.000(yüz bin) üstü takipçiye sahip bir sayfa ortalama ayda 1000 TL kazanıyor.

İnstagram fenomeni olmak.İnstagram fenomeni nasıl olunur?

İnstagram fenomeni olmak için arattığınız instagram fenomeni nasıl olunur? başlığında size ufak tüyolarla büyük bir fenomen nasıl olabilirsiniz anlatacağım.Öncelikle instagram fenomeni olmak için iyi bir yönetici olmalısınız.Çünkü büyük kitlelere hitap edeceğiniz için kitlenizi yönetmeyi ve bu kitleyi nasıl oluşturacağınızı iyi bilmelisiniz.Size bunları 3 adımda anlatmak istiyorum;
  1. Adım – İnstagram fenomeni olmak için biraz yatırım yapmalısınız.İlk başlarda insanlara kendinizi tanıtmak için ufak çekilişler yapmalı ve reklamlar vermelisiniz.Bu instagram fenomenliği adına ilk adımınız olacaktır.​
  2. Adım – Düzenli olarak takipçilerinizin istediği ve sevdiği şeyleri yapmak zorundasınız.Artık profilinize takipçi gelmeye başlayınca sizi eleştiren sayısı oldukça artacaktır.Bazı eleştirileri dikkate alıp ona göre adımlar atmak ileride yeni gelecek takipçileri hızlandırmak adına iyi bir taktik olabilir.​
  3. Adım – İnstagram fenomenleri ile arkadaş olmak size çok büyük bir hız ve ivme kazandıracaktır.Diğer instagram fenomenleriyle işbirliği yaparak fenomen olma yolundaki en önemli adımınızı atmalısınız.Tabi ki ilk başta işbirliği yapmak zordur.Bu yüzden instagramda takipçi kasmalısınız.Takipçi kasmak için bu adımları uygulamalısınız.​
Reynmen ne kadar kazanıyor?

Reynmen ne kadar kazanıyor sorusu son zamanlarda çıkardığı şarkılar sayesinde oldukça tavan yapan bir adama oldu.Bu yüzden reynmen ne kadar kazanıyor cevabını aşağıdaki yerde bulabilirsiniz.

Dikkkat sadece instagram üzerinden kazancıdır.

İnstagram’dan genel olarak aylık 1 veya 2 reklam alan reynmen bu reklamlardan ortalama 25.000 – 120.000 TL arası almaktadır.Yani aylık 2 kere reklam alırsa en düşük 50.000 TL en yüksek 240.000 TL kazanmaktadır.

İnstagramda Para Kazanmak İçin Fotoğraf Düzenlemek Çok Önemli!

İnstagram fotoğraf düzenleme programları ile fotoğraflarınızı siz de profesyoneller gibi düzenlerseniz siz de para kazanabilirsiniz.

En Çok Kazanan Fenomen Kim?

Bu sorunun tek bir cevabı var.

Bu durumda bu sorunun başında tabi ki Çağrı Taner yer alıyor 🙂

1593177919193.png


Bu reklam fiyatları bir videodan alıntıdır.Çağrı Taner kendisi bu fiyatları gönderiyor.Ortalama her sayfaya günde 1 reklam aldığına göre aylık en düşük 50.000TL kazanıyor.Bu rakam şaka değil isterseniz siz de Çağrı Taner’le reklam amaçlı iletişim kurup fiyatları görebilirsiniz.


Ortalama 250.000 takipçi sayısına sahip ve aktif bir sayfadan reklam alma 80 TL ile 200TL arasındadır.Bu takipçi sayısındaki kişiler ayda 20 reklam alırsa aylık en düşük 1600 TL,en yüksek 4.000 TL kazanabilmektedirler.

Bu rakamlar tahmini olup günlük reklam fiyatı 1000 TL ye kadar çıkan fenomenler vardır.Bu durum sizi yanıltmasın eğer işinizi ne kadar kaliteli yaparsanız o kadar çok reklam fiyatınız artar.

İnstagram Para Kazanılması Mümkün Bir Platform mu?
Bu soruya kendiniz de cevap verebilirsiniz.Yazı da gördüğünüz gibi reklam fiyatlarından oldukça iyi gelirler elde ediliyor.Bunun yanı sıra herkes bu geliri elde edecek diye bir şey yok.Bu rakamlar size uçuk gelebilir fakat eğer şimdiden başlarsanız siz de belki 1 yıl sonra bu gelirleri kazanacaksınız.

Çağrı Taner bu işe başlarken haliyle bu kadar kazanacağını bilmiyordu.Kazandıkça yeni sayfalar satın aldı ve işine yatırım yaptı.Bu durumda onun daha çok kazanmasını sağladı.

Eğer sizde emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız işinize yatırım yapın ve aktif olarak kullanarak günlük paylaşım yapın.Bu sizi geliştirecek ve fenomen yapacaktır.

İnstagram takipçi arttırma yani İnstagram takipçi kasma nasıl yapılır?
Bu kısıma kadar geldiğinize göre artık instagram fenomeni olmaya karar verdiniz.Şimdi sıra instagram takipçi kasma yöntemlerinde.İnstagramda takipçi arttırma sizi direkt olarak zirveye ve para kazanmaya ulaştıracaktır.İnstagram takipçi arttırma basit gibi görünse de ilk başlarda biraz zor olabilir.Ama bu zorlukların üstesinden nasıl geleceğinizi size detaylı olarak anlatatacağım.

İnstagram günde milyonlarca kullanıcıyı saatlerce uygulamada tutan bir yer.İnstagram bu kadar aktifliği sağlamak için insanların eğlendiği ve ona vakit ayırdığı şeyleri ön plana çıkarır.Siz işinizi ne kadar kaliteli yaparsanız ve insanlar sayfanızla ne kadar etkileşim kurarsa İnstagram sizi çıkarları doğrultusunda ön plana çıkaracaktır.Bu demek oluyor ki instagram takipçi arttırma mantığı budur.

Aynı zamanda bu cevap ile birlikte aslında İnstagram takipçi kasma başlığınıda ele almış olduk.Peki insanlarla nasıl etkileşimi arttırabilirsiniz?

İnstagram kullanıcıları ile etkileşiminizi artırabilmeniz için öncelikle takipçilerinizin hoşuna giden şeyler yapmalısınız.Örneğin bir müzik sayfasıysanız sadece müzik paylaşmalısınız.Eğer siz gidip oyun paylaşırsanız insanlar buna bakmaz ve etkileşim düşer.Etkileşim düştüğü anda instagram sizi ön plana asla çıkarmaz.Siz kişisel olarak fenomen olmak istiyorsanız ve yeni başlıyorsanız düşmemeniz gereken en önemli hata; Trend oluşturmaya çalışmayın.Bu demek olmuyor ki diğer insanları kopyalayın ve onların yaptıklarını yapın.Burada anlatmaya çalıştığım eğer siz kendi trendinizi yapmaya çalışırsanız tutma oranınız %1’dir.Çünkü insanlar tanımadığı insanların trendine karşı gelir.Kendi trendinizi oluşturmak yerine İnstagram trendlerine ayak uydurmanız size çok hızlı takipçi kazandıracaktır.Bu olaylara ayak uydururken mutlaka özgün olun.Her trendi kendi tarzınızla yapın.Bir fenomen yaptı tuttu diye siz de aynısını yapmayın.Çünkü taklitler aslını yüceltir.

İnstagram takipçi olayı için bot kullanmak uzun vadede zarardır.İleride bir ivme yakalarsanız eskiden kullandığınız bot takipçiler sizin ivmenizi yavaştan düşürecektir.Çünkü hem bot kullandığınız için takipçileriniz size ön yargı ile yaklaşırken aynı zamanda instagram kurallarını ihlal ettiğiniz için bunu instagram fark edecektir.Fark etmeyecek demeyin.İnstagram gibi bir platformda 20.000’den daha fazla mühendis çalışmaktadır.Hepsi alanında en iyi mühendislerdir.Sonunda fark edileceksiniz.

İnstagramdan para kazanmak
Şimdi instagram para kazanmak konusunda kesin bir kanıya varalım.İnstagram para kazanmak için kaç takipçi gerekir gibi ön yargıları yıkalım ve sıfırdan detaylı bir anlatımla yeni bir bakış açısı kazanalım.

Öncelikle instagram’da YouTube’da olduğu gibi İnstagram para kazanma aktif etme gibi bir özellik yoktur.Yani instagramın kendi sağladığı reklamlardan para kazanmazsınız.Aynı zamanda İnstagramda kaç takipçiden sonra para kazanılır gibi bir şeyde yoktur.Para kazanmak için bir çok yol vardır.Öncelikle eğer siz kendi konseptinize karar verdikten sonra alanınızda en iyi paylaşımları yapmaya odaklanın.Böylece para kendiliğinden gelecektir.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst