Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

LichKinq - Tekrardan Merhaba - LichKinq Kimdir ?

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

LichKinq

Deneme Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0

MELKORMT2 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA 10 TEMMUZ 21:00'DA AÇILIYOR.5000 TL LONCA TURNUVA & 500 TL BİREYSEL TURNUVA ÖDÜLÜ.EDİT SİMYA LYCAN KUŞAK YOK!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Adınız: M. Can Kılıç
Yaşınız: 23
Nereli olduğunuz: Ankara
Hangi takımlı olduğunuz: Bizde bilirdik istanbul takımı tutmayı, ama yakıştıramadık kendimize şehrimizin takımını satmayı.. ANKARAGÜCÜ 💛💙
Forumu nereden bulduğunuz: Tam 11 yıl önce, metin2 ile ilgili bilgi edinmek, hile aramak amacıyla tesadüfen denk geldim.
Forumu beğenip beğenmediğiniz: İyiki tesadüfen denk gelmişim TurkMmo'ya. Forumda çok güzel dostlar edindim. Ankarada çoğunun çayını kahvesini içtim. Beğeniyorum
Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ; Yıllarını, gençliğini metin2'ye adamış biri olarak, metin2 üzerinde maddi manevi bir çok kayıp ve kazanç elde ettiğimi belirtmek isterim. İnandırıcı gelmeyebilir 2007-2015 seneleri arasında aktif olarak her gün oynadım. 2015 senesinden bu güne tam olarak aktif oynamasam'da hala oynamaya devam ediyorum. Geçen 13 yıllık bu serüvende 2 araba parası kazandıysam, 4 araba parası oyun için harcamışımdır. Oyunu ticaret yapmak için yada bir gelir elde etmek için hiçbir zaman oynamadım. Tamamen keyfi oynadım. Oyundan elde ettiğim geliri 2 misli ile tekrar oyuna yatırdım. Çok güzel dostluklar kurdum çok iyi insanlar tanıdım. 2009-2010 sezonu gibi oynadığım serverin en iyileriyle yüz yüze tanışma fırsatı buldum. Tabiki herşey güllük gülistanlık olmadı oyunda. Yeri geldi dolandırıldım, yeri geldi ihanete uğradım, yeri geldi yıllarca verdiğim emekler boşa gitti yılmadım usanmadım tekrardan yaptım. Sonuçta bir oyun olduğunu hiçbir zaman unutmadım. Hiç kimsenin kalbini kırmamaya, incitmemeye çalıştım. Kimseye beddua etmedim. Kimsenin emeğine göz koymadım el sürmedim.

Oyun dışındaki hayatımı merak eden arkadaşlarım için biraz bahsedeyim. Full pro son sistem Playstation salonu işletiyorum. Onun dışında araba motorsporlarıyla çok yakından ilgiliyim. Türkiye geneli modifiye fuarları, drift festivalleri, drag etkinlikleri gibi bir çok etkinliğe katılım sağlıyorum. Çoğu zaman kendi arabalarımla katılım sağlıyorum. Bu zamana kadar Atmosferik doğan slx, Turbolu şahin, Boyasız doğan-şahin, Full revizyon (izmir işi diye tabir ettiğimiz)Murat131, Corsa 1.7 (Orjinal, ve full dolu olmak üzere 3 kere), Peugeot 106Gti-206Gti-205-306-405-406-407, Bmw E30 3.20i,3.25i,3.30i(Swap) Sedan ve coupe kasaları, Bmw e36 3.20i-3.25i-3.28i-3.30i(Swap) Sedan,Coupe ve Cabrio Kasaları, Aklıma gelmeyen bir sürü ıvır zıvır araçlar gerek alım-satım için gerek keyfi binmek için bir çok araca sahip oldum. Ve şuan en son güncel olarak seat leon mk2 2.0 fsi araca sahibim. Hayatımın yarısı bilgisayar başında metin2'de, yarısı ise sanayilerde, direksiyon başında geçti desem yeridir 😊

Bu hayatta herkezi memnun edemezsiniz. Herkezin sevdiği biri olamayabilirsiniz. İllaki sizi sevmeyenler'de olacaktır.

Ben, beni sevmeyenleri'de seviyorum 😊😊

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)