• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Siz gerisi Halledin

oni007

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
9
MmoLira
0
DevLira
0
t SABİT KONU: Aklınızdaki Herseyi Unutun ( Kontörle Ep Almak ) konu sabit pls

Kısaca çoğumuzun ep'leri bedavaya almak yok şu yok bu vs. yalanlara kesinlikle inanmayın...Kısaca nedeni sizin ıd ve şifreyi çalarak sizin çarınıza girmek neyse ben konuya döneyim..

Arkadaslar birde kesinlikle küfür etmeyin..

Şimdi 50 EP almayı deniyelim:

bu yöntemleri teklarlıyın..

50 EP almak için

1-Telefonunuz olması gerek..
2-içinde 40 kontor olması gerek..
3-Şimdi play mhwecw yazın..(play mhwecw yazarken arasında boşluk olması gerek)
4-yazdığınız play mhwecw yi 2523 numarasına gönderin..
5-Ve ödemenize ilişkin teyidi içerenbir kısa mesaj gelecek

NOT= play mhwecw yazarken arasında boşluk bırakmayı sakın unutmayın!
NOT2: bunları yaptıkdan sonra size gelen mesajda hesabınıza gönderilecek...yada ID istiyebilir kesenlikle şifre istmicek ama ID istemiyebilir..yanlıs anlaşılmasın.

Kesinlikle +REP İstemiyorum...
Alınca Nolcak Ki..?

sanki alınca metin2 senin olcak DD

birde konuyu rengarek açdım)

heee askalsına söylemeyi unutuyodum..
KONUS SABİT PLSS xD

Bide 100 EP almak için game 5trwvn yazıp 2523 numarısına göndercez artık nabcanızı bilionuz
50 EP yüklerken aynı seyi 100 EP alırken yapcaz sadece game 5trwvn yazıp 2523e göndercez

İSTERSENİZ + REP VERİN
İSTER KONU SABİTLYENİN ( O KDR URASDIM )