Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu Mafia 3 Genel bilgi ve Hikayesi

HarunCsknn

Level 7
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
12 Eyl 2016
Konular
930
Mesajlar
1,558
Reaksiyon Skoru
621
Altın Konu
14
Başarım Puanı
247
Yaş
24
TM Yaşı
6 Yıl 23 Gün
Online Süresi
36d 23h 46m
MmoLira
4,700
DevLira
0
Takipçiler
2
Herkese merhabalar, Mafia serimize devam ediyoruz. Şimdi ki tanıtımımız MAFIA III...


mafia-3.jpg


Mafia II'nin devamı olan Mafia III, Hangar 13 tarafından geliştirilmiş, 2K Games tarafından Windows, MacOS, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanmış üçüncü şahış nişancı, aksiyon-macera kategorisine ait bir video oyunudur. Bu oyun, 1968 yılı New Orleans'dan kurgulanmış olan New Bordeaux adlı şehirde gerçekleşmektedir. Oyun piyasaya 7 Ekim 2016'da sunulmuştur.

Oyunun Hikayesi

Ana karakterimiz Lincoln Clay adlı siyahi bir vatandaşdır. Vietnam savaşından döndüğümüz dönem tekrar bakıcı ailesinin yanına yerleştirilmiştir ve normal hayata alışmaya çalışılmıştır.
Oyunun adından da anlıyabileceğimiz gibi ailemiz Mafya mevzularına karışmış, nam salmış bir ailedir. "Sal" adı ile tanınan bir aile lideri ile işbirliği yaparak bir banka soygunu yapılmış, ele geçen parayı bölüşmek ve kutlama yapmak için ailemizin sahip olduğu barda kutlama yapmaktayız. Tam kutlama esnasında "Sal" adlı aile ve iş birlikçileri ailemizi yakıyor ve ana karakterimiz başından vuruluyor. Bu katliamdan sonra Lincoln adlı ana karakterimiz tüm ailesini kaybediyor ve intikam için yaşamaya başlıyor.

Oyunumuzun işleyişi şu şekilde başlıyor. Lincoln yavaş yavaş güç ve müttefik kazanıcak, Sal ve iş birlikçilerini çökertilecek ve Tüm şehre sahip olunacaktır. Kısaca biz intikam ateşinden doğan bir Mafya savaşına şahit olup bu şavaşı yaşayacağız.

Evet arkadaşlar, Mafia III oyunumuzun hikayesi kısa ve öz biçimde sizlere anlattığımı düşünüyorum. Herkese iyi günler, iyi sağlıklar dilerim.​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst