Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Blade and Soul - Soğuk Hava Deposu Rehberi (Turkmmo)

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Blade-Soul-Turkmmo.png
Bir zamanlar Blackram Doğu Filosu'nun büyük bir savaşçısı olan Winter Mane, hem Chi'ye hem de düşmana ayrım gözetmeden saldıran Dark Chi tarafından bozuldu. Donmuş çorak arazisinde yeni rakipler ve kurbanlar için bekler.

Soğuk Hava Deposu, günlük görev sıfırlanana kadar günde yalnızca bir kez girilebilir (mini harita saati simgesinde görüntülenebilir; 12:00 AM CST'de sıfırlanır); günlük limit Hongmoon Mağazasından bir Soğuk Depo Sıfırlama, Avalanche Den'den çok nadir bir düşüş veya envanterinizdeki olaylar ile karakter menünüzde sıfırlanabilir.

Zindan, iki patronu için iki aşamaya ayrılmıştır ve sıfırlamadan önce her iki fazı da yalnızca bir kez temizleyebilirsiniz. İlk patronu kendiniz yapmadan tamamlamış biriyle girerseniz, oyun sizi ilk patronu zaten yapmış olarak işaretler ve sıfırlanana kadar öldürmenizi önler.


pasted image 0.png
Giriş

Soğuk Hava Deposuna giriş, iki set devriye gezen Kırma Otomatı tarafından korunmaktadır. Miniboss, bir Pulverize Otomatı merdivenlerin dibinde bekler. Engellenmediği veya önlenmediği takdirde tehlikeli olabilecek eğirme saldırıları kullanır ve ek otomatom gruplarını çağırır.


Kış Yelesi

pasted image 0.png


HP: 80,000,000
Enrage: 4:00
CC: 2xRotasyon

Hedeflenen yumruk. Blockable.
180 derece ön süpürme, geriye ve aşağıya vurur. Blockable.
Hedeflenen yumruk. Blockable.
3 vuruşlu spin, son vuruşta geri tepmeye ve devrilmesine neden olur. Blockable.
Etki alanı kükreme, uyarır Donma, bloke edilebilir VEYA doğrusal donma, bloke edilemez.

Aggro tutucu 9 metre veya daha uzakta durursa, Winter Mane onları üç kez tasmalı ve yumruklayacak.Kış Yelesi, periyodik olarak saldırılarının ortasında özel bir rotasyona girer:

Kış Yelesi sesle “Korkak!” İlan edecek. ve ondan en uzaktaki kişiye bir buz dalgası ateşler, onları 20 saniye boyunca Frost Hapishanesine koyar, bu süre boyunca saldırılara karşı bağışıklık kazanır, hapishane hasar verir ve bittiğinde yere serer. İkinci Rüzgar istemesine rağmen hapishaneden kaçamaz.
Kış Mane, aggro sahibine atlar ve inerken engellenemez bir AoE'ye neden olur.
Aşağıdakilerden biri:
Winter Mane, tarlada engellenemeyen bir buz patlaması gerçekleştirir, geri teper ve vurulan herkesi devirir. CC’ olabilir.
Kış yele silah yüzünün önünde tutar. Bu bir sayaç, eğer birisi ona herhangi bir yönden vurursa, sersemleten engellenebilir bir AoE stomp'u takip edecektir.


Özel Aşama

Kış Yelinin sağlığının her% 10'unda bir tamirciye girer:

Kış Yelesi, yumruklarını bir araya toplar ve bağırır, kalıcı bir “Savunma Bonusu” yığını kazanarak savunmasını% 10 arttırır. Bu buff beş kata kadar birikebilir.
Kış Yelesi, odanın köşesinde, odanın etrafında şarj olan Dondurma Otomaronlarından birini etkinleştirir. Bu otomatlar herhangi bir noktada Kış Yelesi'ne isabet ederse, kısa bir gecikmeden sonra patlayacak ve AoE tarafından vurulan oyuncuların kör ve sersemletilmesine neden olacaklar. Menzilli bir sınıf aggro kazanmak için otomatlara çarpabilir ve kendilerini otomatların patronun içine girmesini engelleyecek şekilde konumlandırabilir.
Bir oyuncu Kış Yelesi tarafından Frost Hapishanesine konursa ve otomat tarafından vurulursa, hapishane kaldırılır ve tüm parti Kış Mane’nin savunma bonusuna karşı% 10 oranında delmeyi artıran istiflenebilir bir “Delici Bonus” kazanır.
Kış Yelesi, engellenmez veya önlenmezse Donmaya neden olan bir AoE yapar.
Winter Mane, tarlada engellenemeyen bir buz patlaması gerçekleştirir, geri teper ve vurulan herkesi devirir. Bu CC ile kesilebilir ve ideal olarak mümkün olduğunda yapılmalıdır.

Makineyi% 30 oranında yaptıktan sonra, altı don çiçeği sürekli olarak tarlada rastgele bir yerde ortaya çıkacak ve bu da kısa bir gecikmeden sonra patlayacak, hasar verecek ve vurulan herkesi donduruyor.
Kaari Lordu

pasted image 0.png


HP: 55,000,000
Enrage: None
CC: 2x


Soğuk Hava Deposu dışındaki rıhtımda sadece Kış Yelesi yenildiğinde erişilebilen bir liman bulunur. Winter Mane tarafından orta kaideye bırakılan bir Beyaz Küre yerleştirildiğinde, isteğe bağlı patron Kaari Lord ortaya çıkacak.Rotasyon

180 derece ön personel süpürme geri vurmak ve vurmak kimseyi yıkmak olacak. Blockable.
Aşağıdakilerden biri:
Arkaya çarpma indüksiyonu, geri tepecek ve isabet eden herkesi yıkacak, engellenebilir
Sersemlemeye neden olan doğrusal yıldırım göğüs patlaması, tıkanabilir
Hedeflenebilir aşağı doğru çekiç salıncak, bloklanabilir.
3 vuruşlu isabet, isabetler arasında hafif bir gecikmeyle, son isabet geri tepecek ve isabet eden herkesi yok edecektir. Blockable. CC olamaz.

Aggro tutucu 4 metre veya daha uzakta durursa, Kaari Lord onlara sersemletir ve bu da sersemletmeye ve nakavt yapmaya neden olacak hedefli bir bağırış yapar.

Periyodik olarak, Kaari Lord alan çapında engellenemeyen bir AoE yıldırım saldırısı düzenler ve bu da vurur ve vurduğu herkesi öldürür. Bu CC’d olabilir.
Ödül

pasted image 0.png

Kış Yelesi tarafından bırakılan bu küre, soğuk hava deposunda isteğe bağlı patron Kaari Lord'u çağırmak veya patronuyla savaşmak için Cennetin Görevindeki Ejderha Darbesini açmak için kullanılır.


pasted image 0.png

Kış Yelesi ve Kaari Lord tarafından bırakılan bunlar Malang'dan mal satın almak için kullanılır.


pasted image 0.png
pasted image 0.png


Kış Mane'yi yendikten sonra Mallang soğuk eşyaların içinde belirir ve mallarını sunar.

Tüm taraf depolama alanından ayrılırsa, kapı kapanacak ve Mallang’ın mağazasına günlük sıfırlama işlemine kadar erişilemeyecektir.

Anlatım umarım yararlı olmuştur herkese iyi forumlar dilerim. :)
Dipnot: Lütfen Paylaşımlarımı hiçbir websitede (forum,blog) vb. yerlerde kesinlikle paylaşılmasını istemiyorum dikkat edelim. 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst