Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Clash Royale'de nasıl kazanılır - en iyi tavsiye ve püf noktası 1'den 4 kadar.

efsaneTRenes

𝐵𝑒𝓃 𝑀𝑒𝒸𝓃𝓊𝓃 𝑜𝓁𝓊𝓇𝓊𝓂 𝒹𝒶 𝒪 𝐿𝑒𝓎𝓁𝒶 𝑜𝓁𝒶𝓂𝒶𝓏...
1. Clash Royale platformunuzu dengeleyin

Tamamen yer tabanlı yakın dövüş kazıyıcıları veya kırılgan menzil avcıları içeren bir güverteye sahip olmak iyi değildir. Güverte, çeşitli saldırılara karşı koymak için birimler dengesi içerdiğinden emin olun: 'tanklar', sıçrama hasar birimleri ve kuleleri bitirmek için uzun mesafeli silahlar.
Ayrıca bir dizi kart değeriniz varsa, iksir dolumlarını beklerken duffl olacaksınız.


2. Sadece kulelere saldıran birimler kullanın

Belirli birimler sadece halsiz ama güçlü Dev ve nehir sıçrayan Hog Rider gibi kulelere saldırmak için tasarlanmıştır.
Güvertede bunlardan birine sahip olmak yararlıdır, çünkü rakibiniz savaş alanında yakınlarda bir birim çizerse kararlı bir şekilde odaklanmış ve dikkati dağılmamıştır.

3. Birimlerin nasıl eşleştirileceğini öğrenin

Birimleri tek başına göndermeye devam etmeyin, aksi takdirde dolanırlar. Bunun yerine, birlikte daha güçlü kombinasyonları bulun. Devler çok fazla hasar alır, bu yüzden bir balonun önüne yapıştırın, ikincisini bir kuleye ulaşana kadar koruyun.
Domuz Binicileri sürülere karşı savunmasızdır, ancak Ateş Ruhları, Goblinler veya Buz Ruhları (veya üçünün de) ile eşleştirildiğinde yıkıcı olabilir.


4. Büyü kullanmayı düşünün

Clash Royale'deki büyüler, bir saldırı sırasında ilerlemeleri arttırmak veya birlikleri artırmak için var. Bizim favorilerimiz, muhalif birlikleri birkaç saniyeliğine durduran (ve genellikle bir Hog Rider'a bir kulenin yanındayken ücretsiz bir parçalama çılgınlığı vermek için kullanılan) Freeze ve iki iksir çekirdeği için zayıf düşmanları zayıflatan ve diğerlerini sersemleten Zap'ı. bir saniye için aralık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst