• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Reklam Metin2Farm | 55-120 Yeni Nesil | 85 Ortalama, 35 Beceri | Türkiye'nin Löseve Destek Veren Tek Sunucusu | 8.000 TL Turnuva | +3.000 Online ile Açıldı!

4.30 yıldız(lar) 6 Oy

Batu#1566

Level 1
Server Adı
Metin2Farm
Server Web Sitesi
https://metin2farm.org
Açılış Tarihi
3 Tem 2020
Zorluk
Orta
Level Aralığı
55-120
Server Tipi
Diğer
Genel Sistemler
Çevrimdışı Pazar, Rebirth, Gaya, Zodyak Tapınağı, Ticaret Camı, Afrodit Sistemi, Official Pet, Savaş Bölgesi
Diğer Özellikler
Lycan, Simya, Kuşak, Betalı, Efsun Botu, Razador, Nemere, Meley
Eventlar
Futbol Topu, Ox, Balık Etkinliği, Ay Işığı, Üç Yol Savaşı, Kale Savaşı, At Yarışı, Sayı Tahmin
Lonca Turnuva Ödülü
8000
Market Özellikleri
Kredi Kartı, Havale/Eft, Yurtdışı, Mobil
DEV PROJEDEN DEV DESTEK KAMPANYASI !

- Kampanya içeriği -

Metin2Farm Sunucusu açıldığı takdirden, ilk ayını dolduracağı güne kadar,
Nesne Market'ten gelen bütün gelirler'in %20'si Lösemili Çocuklarımızın yardım gördüğü Lösev Vakfına,
%20'si zamanı gelince dostumuz zamanı gelince kardeşimiz olan, hayvan haklarını savunup destek olan
HAYSEV, Hayvan Severler Derneğine bağışlanacaktır.

Bu fikri Metin2Farm ailesine veren,sevgili destekçimiz, Mert Sayar'a teşekkürler eder,
lösemi hastası olan kardeşi, canımız Mustafa'ya sağlık dileriz.

Sevgilerle, Metin2Farm Yönetim Kadrosu

Gelişmelerden haberdar olmak ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
Facebook EP Çekilişine buraya tıklayarak, detaylı tanıtım rehberine buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Hızlı Sandık Açma Sistemi! (Tıkla)
Kolay Ortalama Sistemi (Tıkla)

Toplamda 250 Canavarlara, 190 Metinlere, 100 Patronlara Karşı Güç Bonusu, Efsunlu itemler ve 57 Ortalama Zarar Başlangıcı!

Tüm Boss sandıkları en düşük 2 ortalama 3 en fazla 4 adet atacak şekilde ayarlanmıştır.

Discord sunucumuzda toplanıyoruz. (Tıkla)

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 3, Üye: 0, Misafir: 3)