Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Yeni 5G iPad Pro özellikleri nasıl olacak?

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

yeni-5g-ipad-pro-ozellikleri-nasil-olacak-1.jpg


Apple’ın iPad modelleri ile ilgili yeni gelişmeler kaydedilmeye devam ediyor. Son güncellemeler ile LiDAR teknolojisiyle yola devam etmeye başlayan iPad Pro, Apple’ın sonraki adımını da merak konusu haline getirdi. Bir süre önce de güncellenmesi beklenen yeni 5G iPad Pro özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktı.Yeni iPad Pro özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayacak

Yeni iPad Pro modelinin ekran, mobil iletişim ve işlemci olmak üzere 3 temel başlıkta önemli yenilikler sunacağı yönünde iddialar gündeme gelmiş durumda. Söz konusu bu başlıkların detaylarına da sırası ile değinmekte fayda var.
yeni-5g-ipad-pro-ozellikleri-nasil-olacak-2.jpg

Ekran

İlk olarak ekran ile başlamak gerekirse Apple’ın yeni nesil iPad Pro modelinde Mini-LED ekran teknolojisine geçiş yapması bekleniyor. iPhone X ile birlikte OLED ekran kullanımını benimsemeye başlayan Apple, iPad tarafında LCD ekranı bir kenara bırakarak Mini-LED’e geçecek gibi görünüyor.


Mini-LED ekran teknolojisi daha geniş renk skalası, daha yüksek kontrast oranı ve yüksek dinamik aralığı sunabiliyor. Buna karşın enerji tasarrufu konusunda da LCD ekranlardan daha iyi bir noktada konumlanıyor. Üretici isimler arasında da Samsung ve LG‘nin olacağı yönünde iddialar mevcut.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst