Reklam vermek için [email protected]

Mount&Blade 2 Bannerlord - Ortaçağ Müzik Paketi (Medieval Music Pack)

EfecanTuncbilek

We Rise Turkmmo <3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Grafiker
Katılım
24 Mar 2019
Konular
5,519
Mesajlar
10,989
Reaksiyon Skoru
4,645
Altın Konu
634
Başarım Puanı
454
TM Yaşı
3 Yıl 8 Ay 19 Gün
Online Süresi
168d 21h 3m
MmoLira
17,105
DevLira
294
Takipçiler
38

LordMt2 | 1-127 Level ve Bol Dönüşümlü Yapısı ile 02 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’da Açılıyor. Sende Bu Heyecana Ortak Ol !

mount-and-blade-bannerlord-turkmmo.png
Merhabalar Değerli TurkMMO sakinleri bugün sizler Mount And Blade 2 Bannerlord için Mod tanıtacağım
Umarım hoşunuza gider ve beğenirsiniz.

Modumuza değinecek olur isek başlıktanda anlaşıldığı üzere Oyunumuza ortaçağ'ın fantastik müzik paketleri eklemektedir.1772-1591223771-1096201934.jpeg#Modumuz Hakkında?

Bu mod oyuna 100'den fazla yeni müzik parçası ekler. Oyunun herhangi bir film müziğinin yerini almaz ve ek olarak çalacaktır.
Tüm yeni müzikler tarihseldir, tarihsel olarak ilham almıştır veya geleneksel materyallerden alınmıştır
Haritalara eklenen müziklere örnek vermek gerekirse,


Kamp Gezintisi için eklenen müzikler x50
Her haritanın bölgesi için yaklaşık x20 (Aserai, Vlandia, Kuzey / Batı İmparatorluğu, Güney / Doğu İmparatorluğu, Khuzait).
Zaten haritanın neresinde olursanız olun o bulunduğunuz haritanın yöresel kültürüne göre şarkılar çalacaktır.#Peki bu mod size ne tür müzikleri yansıtmayı planlıyor?

Peki bu paketten ne tür müzik beklemelisiniz? Calradia fantezi bir ortaçağ dünyası olduğu için Bannerlord’un orijinal film müziği, ortaçağ çalma temalarının bir karışımını hedefliyor, ancak çoğunlukla sinema müziğine dayanıyor. Mükemmel örnek, doğrudan bir yüzyıl ortası filminden gelen Ana Menü temasının havalı bombasıdır. diyebiliriz Savaş müziği de dramatik, ciddi ve sinematik olması gerekiyor.

Bunu göz önünde bulundurarak, Bannerlord’un OST'sine eşlik edecek tarihi ve tarihsel köklü parçalar eklemek için birkaç Warband müzik paketinden ilham aldım. Tarihsel olarak olabildiğince düşünmeye çalıştım, bu yüzden lütfen tamamen modern, romantik müzik alanında çalışan Game of Thrones veya The Witcher gibi ortaçağ ortamlarının popüler tasvirlerini beklemeyin.

Calradia, çok çeşitli etkilere sahip bir fantezi ortamı olduğundan, bu mod aracılığıyla eklediğim müzik, Codexes ve 9. yüzyıldan 12. yüzyıla kadar uzanan diğer ortaçağ kaynaklarından parçalar ve açıkça ortaçağın sonlarına ait müzik içeriyor ve 15. yüzyıla kadar Rönesans dönemleri. Bu bir çok çeşitlilik anlamına geliyor, ancak bir fantezi oyununda “tarihsel doğruluk” dan bahsetmek boşuna düşünüldüğünde, tarihsel olarak ortaçağ kulağa geliyor.
Virustotal sitesi 550 mb'den fazla yüklenemediği için virüs kontrolünü bu şekilde sizlere aktarıyorum.

virustotal.PNG


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst