Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Frostpunk: Game of the Year Edition Steam'da %52 İndirimde !

xKehanet

𝓢𝘐𝓡𝓐𝓓𝘐𝑺𝘐 𝓜𝓞𝓓𝙀𝓡𝓐𝓣𝓞𝓡
1591133612483.png


Şehir hayatta kalmalı.
Frostpunk, ısının yaşam ile eş anlamlı hale geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu; şehir kurma, toplumsal hayatta kalma ve strateji türlerinin harmanlandığı bir oyundur. Tamamen donmuş bir dünyada insanlar, olağanüstü soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştirmektedirler. Dünyadaki son şehri inşa etme ve halkınızın hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına alma göreviyle karşı karşıyasınız.

İyileştirme ve kaynak yönetimi, sık sık merhamet ve iyi niyet ile alınan kararlarla çatışmaktadır. Şehir ve toplum yönetimi; hükümdarın vaktinin çoğunu tüketecek olsa da bir noktadan sonra dış dünyayı keşfetmek, şehrin tarihini ve bugünkü durumunu anlamak için gereklilik hâline gelecektir.

Halkınızın hayatta kalması için hangi kararları alacaksınız? Sınırlarınıza kadar zorlandığınızda neleri göze alacaksınız? En önemlisi de bu süreç sırasında nasıl birine dönüşeceksiniz?

---------------

Frostpunk: Game of the Year Edition şunları içermektedir:

  • Frostpunk – ana oyunun tam sürümü
  • Frostpunk Sezonluk Geçiş - Frostpunk evreninin üç genişlemesini içeren set:
  • Yarıklar - Yeni bir sonsuz mod haritası ve inşa edilebilir yeni bir yapı olan Köprü'yü getiren bu ilk mini genişleme hâlihazırda mevcut.
  • Son Güz - Oyun değiştiren mekanikleri ve eşsiz mimarisi ile yeni bir senaryo sunarak oyunun evrenine büyük bir genişleme olacak ve Frostpunk tarihi ile hikâyesini büyük ölçüde zenginleştirecek.
  • TVADGYCGJR Projesi - Yeni Londra'nın izcileri hâlihazırda gelecek olan genişlemeyle ilgili istihbarat arayışı içinde. Son Güz'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte, yeni bilgilerle güvenli bir şekilde geri dönmeleri bekleniyor.
  • Frostpunk Orijinal Oyun Müziği Albümü - Piotr Musial tarafından bestelenmiş oyunun orijinal müziği. Albümün tüm popüler formatlarda sunulan dijital versiyonu için tüm parçalara mastering ve mix yapılmıştır.
  • Frostpunk: Dijital Sanat Kitabı - ''New London. The art of Frostpunk", oyundaki tüm eşsiz sanatın yanı sıra görsel tasarım, konsept sanat ve parlak fikirler üzerine çalışan bir sürü insanın öyküsünü sunuyor.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst