Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fifa 2009 [Senarium TR Ultimate 4.0] Türkçe Oyun Yaması

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,263
Reaksiyon Skoru
80
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Tanıtımı : Fifa 2009 bir çok yeniliği beraberinde getiriyor. Mükemmel bir grafik, harika bir atmosfer ve iyileştirilmiş oyun teknikleri ile Fifa 2009'u futbol oyunları içerisinde bir numaraya getirmeyi amaçlıyor. Oyunun gerçekçiliğini arttırmak için oyuncular antreman yaptıkça hafta hafta gelişim sağlayacak ve oyunda Adidas Live Season yer alacak.

Electronic Arts açıklamasına göre fifa 2008'e göre daha da geliştirilen oyunda gerçekçilik üst düzeyde tutulmuş, oyuna yeni entegre edilen 250'den fazla özellik ve 500'den fazla değişik futbol hareketi ile daha heyacan verici sahneler ortaya konmuş.

indireceğiniz bu dil eklentisiyle FIFA 2009 oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Fifa 09 türkçe yamasını ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Fifa 09 [Senarium TR Ultimate 4.0]

______4.0 Bu Sürümdeki Yenilikler______

* Fifa 09 Türkçe yama %98
* Manajer Mod: %95
* Mesajlar %96
* Yardım Menüsü %50
* Eski sürümdeki kelimeler daha anlaşılır düzenlendi.
* Diğer bölümler %100
* YTL TL olarak değişiklik yapıldı.
* Sesli Yardım Eklendi.
* v.s.........


SETUP ŞİFRESİ: byserkan

Yamanın Kurulumu:

Kurmak istediğin dosyayı yükle demeden önce Fifa 2009 oyunun kapatınız. Daha sonra Senarium hızlı menüden yada Senarium Vista Başlat Menüsünden menü de seçim yaparak işlemini gerçekleştirebilirsin. Türkçe Yama sadece C hdd kurulanlar için türkçe yama yapar. Eğer D ye kurmuş iseniz, C:\Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe içindeki dosyayı kopyalayıp D:\Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe içine yapıştırın evet diyin işlem bu kadar.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Download Linki:
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst