Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Kütüphane Savaşları: Aşk ve Savaş Bessatsu-hen Manga 3 Bölümle Sona Erdi

xKehanet

𝑺𝑰𝑹𝑨𝑫𝑰𝑺𝑰 𝒀𝑶𝑵𝑬𝑻𝑰𝑪𝑰
Hakusensha'nın LaLa dergisinin Temmuz sayısında Cumartesi günü Kiiro Yumi'nin Kütüphane Savaşları: Aşk ve Savaş Bessatsu-hen manga üç bölüm halinde sona erecek. Gecikme olmazsa, manga Ağustos ayında sona erecek.
Manga'nın son yayı, 24 Nisan'da Hiro Arikawa'nın orijinal hafif roman serisinde yer almayan orijinal bir hikayeyle başladı.
Yumi, 2007 yılında LaLa'da Hiro Arikawa'nın Toshokan Sensō bilim-kurgu romanlarının ilk shōjo manga uyarlamasını seri hale getirmeye başladı ve seriyi Aralık 2014'te sona erdirdi. Viz Media, 15 cildin tamamını İngilizce olarak Kütüphane Savaşları: Aşk ve Savaş başlığı altında yayınladı.
Yumi daha sonra Mart 2015'te Kütüphane Savaşları: Aşk ve Savaş Bessatsu-hen'i başlattı. Hakusensha geçen Ekim ayında manganın sekizinci cildini yayınladı.

Ana manganın hikayesi Japonya'nın farklı bir versiyonunda geçiyor. Bir yasa 2019'da ifade özgürlüğünü kısıtlamakla tehdit ediyor ve Iku Kasahara, kitaplara el konulmasını önlemeye adanmış askeri bir birim olan Kütüphane Savunma Gücü'ne katılıyor. Bununla birlikte, çocukluk hayallerinin işinin, özellikle zor burunlu eğitmeni Atsushi Dōjō ile pazarlıktan daha zor olduğunu buluyor.
Yeni seri, Iku, Dōjō, Tezuka, Shibasaki, Komaki ve Marie gibi ana karakterlerin hayatlarını takip etmeye devam ediyor.

Hafif romanlar ayrıca bir televizyon anime dizisine ve anime filmine ilham verdi. 2013 yılında Japonya'daki tiyatrolarda canlı aksiyon filmi sürümü açıldı ve ardından ABD'deki festivallerde yayınlandı. 2015 yılında Japonya'da bir film devamı açıldı.
1590171706025.png
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst