Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Wrecking Mad Apk İndir - Hileli Apk İndir

kehanet111

𝓢𝘐𝓡𝓐𝓓𝘐𝑺𝘐 𝓜𝓞𝓓𝙀𝓡𝓐𝓣𝓞𝓡

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

1590066004481.png


Mindfisher Games Inc 'in yayınlamış olduğu eğlenceli aksiyon oyunu Wrecking Mad 48.000+'dan fazla kişi tarafında indirilerek oynanılmaktadır. Aşağıda bulunan Wrecking Mad apk indir ve Wrecking Mad hileli apk indir yazılarına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz ve konu içerisinde indirmeden önce oyuna ait görsel ve videoları inceleyebilirsiniz.

Wrecking Mad, zindandan kurtulmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunudur. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu oyunda kurtulmak için uğraşıyorsunuz fakat sonsuza kadar devam eden bir oyundan bahsettiğimiz için esasında kaçmak adına ne kadar uzun süre çaba gösterebilirseniz o kadar puan kazanıyorsunuz. Wrecking Mad'de oldukça güçlü bir karakter kötü kalpli kişiler tarafından devasa bir zindana hapsediliyor. Yerinden kıpırdaması imkansız çünkü büyük bir gülle ile duvara bağlanmış durumda. Kurtulmak için çok kez şansını denese de başarılı olamıyor. Bir gün sihirli bir güç onun zincirinden kurtulmasına yardımcı oluyor ve macera burada başlıyor.

Duvardan kurtulmayı başarsa da gülle hala onunla beraber ve bu bağlı olduğu gülle onun silahı haline geliyor. Siz bu karakteri kontrol ederek sürekli yer altına doğru inmeye çalışacaksınız ve karşılaştığınız zorluklarla savaşacaksınız. Wrecking Mad'de onlarca farklı türde engel bulunuyor, oyunu en eğlenceli hale getiren şeyin de bu olduğunu söylemeliyim. Kimi zaman bir tuzakla, kimi zaman aşağı inişinizi engelleyecek bozuk yollarla, kimi zaman da zorlu düşmanlarla karşılaşıyorsunuz.


 
Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi

kehanet111

𝓢𝘐𝓡𝓐𝓓𝘐𝑺𝘐 𝓜𝓞𝓓𝙀𝓡𝓐𝓣𝓞𝓡
Konuda linkler düzenlenip Virüstotal eklendi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst